|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 7:51:37   
nata11
Voci nije strasno za prvi put. Ja nemam zivaca za toliko slojeva uzmem samo gel lak i osusim. Retko kada zavrsni stavim.


Fini su i Essence (uzimam u Lilliju). 

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 7:55:42   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

MimaKos ja sam danas gresku napravila, sada sam sastrugala boju, upravo zavrsavam levu ruku. Slika sutra.user posted image
Super su ti noktici.
  Voci daj slicicu kad zavrsis 🤗


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 16:05:15   
vocicana
MimaKos, evo sada cu. Jako sam zadovoljna ovim, ali sam oj...ala nokte, koristim blok turpiju, ali cu uzeti neku sa najfinijom granulacijom, pa da vdim kako ce.
Rekla mi je Ivana SK da ne idem bas do zanoktice, ali sam lepo to sinoc u polumraku uradila, bas su lepi i sjajni. Mnogo volim lepe nokte, a ovo mu dodje super povoljna varijanta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 16:11:51   
vocicana
https://dodaj.rs/image/LoBk82

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 16:26:31   
MimaKos
Bas su ti lepi 😍 svidja mi se boja bas


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 17:50:27   
vocicana
Boja ruzinog drveta. Predivna, ali samodvalila u dva soja, ali je obican lak, nije za lampu. Sl put cu Emicu poslusati, stavljam base gel pa cu samo menjati boje preko. Milina. Tamn ce malo porasti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.7.2019 18:28:09   
MimaKos
Tako i ja kad nemam vremena, samo da "drzi" lak. Ali boja laka je 😍


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.7.2019 16:09:54   
vocicana
Srce moje. Skledeci 8. mart da se potrudis akodobijes dobijas i ovaj lak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.7.2019 17:27:17   
MimaKos
Samo se nadam da nece neka totalna glupost da mi stigne..


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.8.2019 10:39:55   
MimaKos


user posted image Ljudi stigli su mi aliexpres gelovi i top i base coat, topla preporuka, ovo je jedan premaz, gore sam ostavila link! Fantasticni su, a oko 60 centi su

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.8.2019 12:14:05   
Duškić
Lepi su.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.8.2019 12:14:32   
Duškić

IZVORNA PORUKA: nata11

Voci nije strasno za prvi put. Ja nemam zivaca za toliko slojeva uzmem samo gel lak i osusim. Retko kada zavrsni stavim.


Fini su i Essence (uzimam u Lilliju). 




Ovi su i meni Ok.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.8.2019 13:10:30   
MimaKos
Super su,  a bas su povoljni


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.1.2020 18:50:44   
mati


Vec duze vreme zelim da dam doprinos ovoj temi ali ne stizem. Prvo bih zelela da se zahvalim Ivani SK, verujem da sam nekad bila i previse dosadna a ona je odgovorila na sva moja pitanja i nedoumice. Ivancice, draga, hvala ti PUNO. Godinu i po sama sebi (i jedino sebi i mami) sredjujem nokte i veoma sam zadovoljna. Kao laik, i neko ko nije imao pojma o lampama i gel lakovima smatram da sam savrseno savladala lekciju... user posted image user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.1.2020 19:38:35   
mama Jo
Bravo mati, odlicno to radis user posted image
Bas su lepi stvarno.
Uzela si lampu i gelove i sama radis?
Koliko uopste sad kosta ta oprema?
Je l'ide jos nesto osim lampe?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.1.2020 23:00:34   
Ivanka 75
Jao Mati, supeeeer! Bravo!
I meni palo na pamet da sama to radim, gledala sam cene onih el turpija i lampi. Definitivno izvodljivo! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.1.2020 14:31:46   
mati
Hvala drage. Da MJ, sve sam uzela i sama radim. Samo gel lak na svoje nokte. Ja zbog posla moram neutralne boje i uredno podrezane nokte tako da mi je ovo savrseno resenje. Poslacu ti pp sta te zanima.
Ivancice, veoma izvodljivo, mada nije svako za to. Ja sam perfekcionista i bas polako radim, treba puno strpljenja. Jer ja ne volim da su onako debeli i izdignuti pa kad porastu da se bas vidi. I gledam da mi lak prati ivicu nokta, a nema svako zivaca za to.
Inace menjam na dve nedelje, retko kad ostavim duze...

< Poruku je uredio mati -- 18.1.2020 14:32:35 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.1.2020 14:43:29   
Mirko Svirko
Mati,ovo je bas super. Ja sam radila pre porodjaja. Posle sve prodala. Ali radis bas bas lepo. Ni ja ne volim uzdignuto ili onako kad se pojavi brdasce od gela. Svaka ti cas_t. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.1.2020 15:00:39   
Ivanka 75
Ni ja ne volim to brdasce, a pre 10ak god su tako radili french i mene izludjivalo. To je jedan od razloga sto sam prestala da radim nokte.
Sad ih bas lepo prave, gel je bas tanak. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
18.1.2020 15:38:08   
Filadendronka
Mati, ako te ne mrzi napisi nam ukratko korake i sta je sve potrebno. Ja odavno planiram da krenem u tu pricu, iskljucivo i samo za sebe, pa nikako. Nemam nekog vremena da gledam gomilu tutorijala, uvek imam nesto prece da radim. A manikir mi je obavezan i planiram da krenem na gel lak samostalno... nekad... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 15:08:57   
Sanjalicaaa
I ja radim sama nokte, tj. gel lak. Lampu uzela sa ebay-a. Lakove i ostalo uzimam u Alexandar cosmetics. Prvo se namaze primer, moze i bez njega. Onda ide baza. Gel lak u jednom ili dva sloja, i na kraju top coat. Sve ukupno mozda mi treba 45 min da odradim do sat vremena. A mirna sam dve nedelje. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 15:13:47   
pari
Ja nikad do sad nisam radila gel lak niti bilo sta od toga,a sad planiram prvi put. Ali cu ici kod devojke koja radi manikir vec godinama. Bas me interesuje kako ce biti. I videcu da li su mi prirodni nokti dovoljno dugacki



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 15:22:18   
mama Jo
Ja sam ranije radila, prosla sam i faze predugackih spiceva dok sam redovno izlazila u devojacko doba, i kad sam pocela da radim drasticno sam ih smanjila i radila neke neutra lne boje, uglavnom french i onako bas kratki kocka ili blagi badem oblik. I sada bih to radila. Ali nema sanse da bih isla negde i gubila po 2h vremena da mi neko to radi. Jedino kad bih sama radila. Uvek uredni nokti i milina. Mozda kad pocnem da radim. Jako mi jenlepo kad vidim lepe i uredne nokte zaista.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 18:26:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

I ja radim sama nokte, tj. gel lak. Lampu uzela sa ebay-a. Lakove i ostalo uzimam u Alexandar cosmetics. Prvo se namaze primer, moze i bez njega. Onda ide baza. Gel lak u jednom ili dva sloja, i na kraju top coat. Sve ukupno mozda mi treba 45 min da odradim do sat vremena. A mirna sam dve nedelje. 





Sanjalice, super za info! Hvala! 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 19:34:43   
pari
U čemu je razlika gel laka i ojačavanja nokta gelom? I koliko se unište nokti ovim tehnikama i šta je bolje uraditi da bi očuvali nokte?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here