|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
1.1.2021 22:04:56   
Duškić
Jaoj, ja volim., cak sam radila ono sa iglom i lakovima i pravila cvetove na noktima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:18:34   
vocicana
Dizajn je lep, nail art ako se stvarno lepo radi, to uopste nije lako, zaista je prelepo, mada kiceraj nikada nijelep.
Nisam uradila cat eye, ali sam uradila crne nokte. Mogla bih da postavim.
Sada cu prebaciti jedno dve fotke ako budem uspela. Ipak je proces waffle u tokuuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:24:12   
vocicana
https://dodaj.rs/image/LJpDmn
Moji nokti od ore neki dan,korekcija

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:28:10   
vocicana
https://dodaj.rs/image/LJpg6c
Korekcija gel laka.
Ova moja klijentkinja ima jako kvalitetne nokte, ali je imala jedan akcident pre nekoliko godina, tipa 10, doktorka joj je prebila rukevratima, toliko je to krvarilo i bila je takva povreda da su krecili ambulantu posle toga. INACE OD TADA NOKTIN JOJ SE DRZE NA JEDNOM PARCENCETU KOZE SVAKI, I NA TRI JE BITNO PROMENJEN BOLIK, ANATOMIJA NOKTA,A DA JE TO PROSTO NEOGUCE OBLIKOVATI DOBRO. Modri su svi, zeelni ispod, ali bez infekcije i uvek mazmo tamne boje da bi pokrili nedostatke koji su gadni da se vide.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:29:46   
vocicana
Emica, s obzirom da je edukator turcin, svakako izgleda samurajski, ali ne radis tako ako ti ne zelis. Obrve se crtaju po fizionomiji lica a ne po zelji majstora. Moja dobra prijateljica, profesionalna smnkerka je zavrsila dok njih edukaciju i savrseni osecaj ima za mikropigmentaciju,to zaista jako lepo izgleda.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:48:33   
veselicaa
Voci baš lepi nokti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:50:40   
vocicana
Hvala lutko, stvarno se trudim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 19:59:46   
veselicaa
Znam da ti je ovo dodatni posao ali baš dosta radiš i uvežbana si.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.1.2021 23:12:10   
branki*
bravo ,vociuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 11:50:20   
mati
Ovo je dipping powder. Nisam alergična, za sada. Hoće da ispuca iako je debljine kao gel, ali to se i ne vidi, ko se ne razume :). Po tri nedelje mi traje, mozda bi više ali ne volim kad izraste nokat i vidi se puno. Sada sam narucila od drugog proizvođača pa ćemo videti.


user posted image
user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 12:46:40   
emicaa
Avidja mi se kako izgleda,jel i puder u bojama?

Moram posle odgledati neki video da vidim kako se tacno radi.I on skida turpijanjem?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 13:15:21   
mati
Pa jeste, tečnosti samo vezuju, puder je ove boje kao na noktima.
Ne skida se turpijanjem, kao gel lak se skida. Isturpija se malo onaj prvi sjajni sloj, natope tuferi ili vatica acetonom i uvije alu folijom svaki nokat posebno. Posle 5-7min samo skineš i obrises nokat.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 17:36:54   
emicaa
Odgledala sam par videa,mnogo mi se svidja ovo.I izgleda jako jednostavno.Koju marku ti imas,koliko ti treba vremena da ih odradis?Jel komplikovano ili je stvarno lako kako izgleda?Pisi sve sto ti padne na pamet.Jesu li nokti cvrsti kao kad uradis gel ili je kao gel lak?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 18:26:48   
mati
Emice, ja imam neki sa Alija, ovako su skupi kod nas. U Aleksandru je samo jedna tečnost 1280din, a prah 2300din. A sada sam za 1400din narucila ceo set_, sa svih pet tečnosti i mislim šest boja praha. Verovatno kvalitet ne može da se meri, mada ne znaci uvek, meni i ovaj završava posao.
Jačine je isto kao gel, nokti skroz čvrsti, samo ako baš udarim nokat hoće da ispuca, ali se zbog debljine ne vidi, i stoji tako bez problema.
Čekaj... Sećam se šta si pitala... user posted image
A da. Treba mi pola sata najvise, ja jos i masku stavljam i naočare za sunce kad mažem, smetaju mi ti mirisi, znam luda sam. Ali sve to ide jedno za drugim, nema lampe, čekanja... Po meni, gel lak mi je najbolji bio, ali glupa alergija, ne smem da rizikujem više. Ali neću ništa ni da prodajem. Neka koristi mama i drugarice, uz moja uputstva, samo ne smem u dodir da dodjem.Mogu da nadgledam.user posted image

< Poruku je uredio mati -- 28.1.2021 18:28:35 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 18:31:39   
emicaa
Meni je gel lak trajao najvise 10 dana.I to me nerviralo.Najvise sam zato i odustala.Znaci nisu ni sa alija losi.I ovde je povetni set_ jako skup,gledala sam malo.Moram jos malo procackati.Jel stavljas prvo pimer ili odmah kreces sa bazom?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
28.1.2021 18:36:49   
mati
A meni gel lak bas trajao. Mojoj mami čak po tri meseca. Njoj ne smeta kad izraste. user posted image Bas mi je teško palo što ne smem više gel lak.
Ja sada nemam tu prvu tečnost, isusivac, imam tri tečnosti, bazu, aktivator i top. A sada sam narucila set sa svih pet, jedna je taj bond a druga za čišćenje četkica.
Moja koleginica se posekla skoro. Otvarala je bazu, a ona je na principu super lepka, i stvrdnula se bočica, ona zapela da otvori i sve joj se staklo zabilo u ruku, još sitno... Ja pazim od tada. Ali vidim da počinje da se steže.
Emice imaš pp.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
30.1.2021 13:14:49   
vocicana
Emica , gel lak, kao i priprema za gel nemaju veliku razliku. U zavisnosti od masnoce nokta prirodnog i njegove prirodne cvrstine, zavisi i priprema nokta.
Za dippin tehniku, vano je kako nanosis bazni gel, koji meni jako smeta i suze mi oci od njega, ako ga pravilno naneses, lepo ce se uhvatiti puder iz bocice, nanosis novi sloj baze i jos jedan dipp in napravis, kada prodje vreme na vaduhu se susi i polimerizuje, onda se mora turpijom srediti, ako se ne isturpija kako treba, puca. Benefit je taj sto se uklanaja acetonom, natopi se u 100 % aceton, saceka 10 do 15 minuta i samo svuce sa vatom ceo sistem sa nokta, pa nokat ne ostecujes. Ia puno tutorijala, ali mora se na obuku, nije to sve, mogu sama, probaj, imas na Aliju puno opcija i proizvodjaca, moras se uvezbati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
30.1.2021 15:54:42   
mati
Voci, zato ja koristim sunčane naočare kada mažem, i masku obavezno. user posted image Kao vanzemaljac sam, deca se smeju. Smeta mi baza, mada mi je i prajmer za gel lak tako smetao. Ali to već ne smem više.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
30.1.2021 18:31:29   
branki*
Ja skinulà ceo gel juce sàma .



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
30.1.2021 18:57:04   
emicaa
Ma Voci znam ja postupak,samo ne znam dal cu dzaba kupit 😄

Juce sam opet uradila gel lak,baby roze.Ovo je neki sa wisha i nisam bas zadovoljna.Najmanje dva sloja trebaju da se vidi na noktu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 21:45:36   
vocicana
Emi, ja se sada ukljucila posle 100 godina, znam ja da neces da se !ne snadjes!,, ali ozes se razocarati. Poslacu ti privatno, posto uzimas preko Wish-a koji brendovi sigurno gotovo u jednom sloju ostavljaju lepu bou. Ja imam preko 100 gel lakova, pa ima onih koji nisu ok, ali bude u principu ok.
Ja sam narucila skoro jedan bordo sa nekim sitim shimmerom, pa to je providno, iz 10 slojeva ne mozes dobiti tu boju. Ali tako je. Bar nije skupo pa se ne dam sekirati zbog toga.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 22:34:36   
emicaa
Voci vec sam narucila,divna Mati mi je pomogla 😊Cekam da stigne i radujem se kao dijete novoj igracki



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 22:36:30   
vocicana
I ja se uvek radujem. Javi utiske i slikaj rad

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 22:38:00   
emicaa
Naravno,ali stize tek krajem mjeseca.Nacekacu se



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 22:56:38   
mati
Voci, onaj bordo sa sljokicama Sugar, mislim da je dobar. Mojoj mami se on najviše svideo. Sa dva sloja je baš super i postojana boja.
Emice i ja čekam, samo da poštar nešto ne zezne. Što ti kažeš kao dete za igračku... user posted image Ovi mi stoje dve nedelje do danas i vreme je da skinem, ali... Čekam da stigne novo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here