|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:43:47   
buhla
Meni se ne svidja sto je pod opcijom anoniman citiran neko drugi sa foruma, "jer je to nagnalo da otvori post", a posle par postova pise o problemu iz svoje okoline, koji je lepo mogla da stavi u taj prvi post i svega ovoga ne bi sada bilo.
x puta sam ja ovde iznela neke svoje probleme, mozda sam nekad nesvesno nesto i preuvelicala ili je mozda zvucalo krupno i par mojih RR drugarica mi se javilo na pp da vidi jel sve ok.
bila sam samo jednom anonimna i to cak na nebitnoj temi, da isprobam kako to funkcionise. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:48:31   
Anoniman
slazem se da nije fer citirati nekoga sa foruma i time pokretati temu..
nego mene zanima kad je cipi pisala "to nesto" i kako ja to nisam provalilauser posted image user posted image user posted image i kako ja i dalje nemam pojma o cemu je cipi pisala(gde sam ja tad bila majku mu user posted image user posted image user posted image user posted image )?

U svakom slucaju,
nikad ne zelim da verujem da je neka od devojaka sa RR imala lose namere ali

ipak...

nije fer prema cipi! Potpuno razumem cipiripi u ovoj situaciji...

ne znam..ni za svoje vece probleme nisam koristila Anoniman (tema: Moj brat, Muz neradnik- kako da pomognem mami?)...a ni za svekrvu i muza...sta god me mucilo pisem, brate...od moje se muke niko ovajditi nece...

ali mi ne bi bilo drago da se neko tako zakaci za neku moju reci i da me citira bez da me pita za dozvolu
mislim da je to glavni problem.


< Poruku je uredio OTI -- 31.1.2010 20:49:42 >

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:55:02   
minavb
Secam se kad je Cipi napisala to sto je napisala. Pitala sam se sto je neraspolozena, procitala par postova i skontala sta im se desilo. Nisam htela da komentarisem i nista da pitam, jer smatram da me se ne tice. Palo mi je na pamet da nije dobro o takvim stvarima pisati tek tako na temama, i evo sta se desilo posle toga. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:57:18   
cipiripi
i nije dobro..al napisah, jer je bilo gluvo doba, ja tuzna i eto..
al ajde da se stavi tacka na sve ovo jer ne zelim da neko hrani svoju sujetu ljubim vas?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:58:11   
minavb
Ma mi i nismo hteli na tu temu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:58:15   
Anoniman
Minavb,meni nikad nije na pamet palo da nesto NE treba pisati na RR jer ..sta ima intimnije od svega onoga sto mi delimo ovde?
pa zaboga svasta pisemo...
sa nekim devojkama sam podelila bas intimne momente preko PP...
i ne smatram to losim...

ali sada...da li treba da budemo obazrive kada pisemo samo zbog toga sto neko ovde moze da zloupotrebi neki nas problemcic...???

sto vise mislim o tome, sve vise mislim da cipi nije pogresila nigde...
ukazati poverenje nije lose...
lose je izneveriti necije poverenje...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 21:01:23   
Anoniman
Slažem se da treba staviti tačku na sve.Trba i izbrisati tu temu i gotovo.  Hajde, žene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 21:03:32   
Anoniman
ma i ja se slazem ali lako je vama...meni bili gosti ceo dan, nisam ni bila na RR...
user posted image

OK, necu vise. sve ok...



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 21:04:44   
Dora
Ne znam šta je Cipi pisala, nebitno. Meni u trenutku kad poludim zbog nečega dođe svašta da napišem da iskalim bes i razočarenje, ponekad možda i napišem nešto ali posle kad vidim šta sam pisala shvatim da je malo prenaduvano i da može delovati gore nego što jeste. Tako je sa mnogima. Ali, ako se neko iskreno otvori u nekoj temi, ako zaista problem postoji, mi ga shvatimo na pravi način i pokušavamo da pomognemo mišljenjima i savetima. Mislim da smo sve ovde dovoljno inteligentne da prepoznamo ozbiljne situacije od onih afektnih...i to treba uzeti u obzir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 21:09:35   
Iva979
Evo bas sam iscitala ove postove i htela sam samo da kazem da mi je opcija anoniman (nisam ni znala da postoji), pomalo neshvatljiva. Ili reci ili nemoj, nema treceg.
Ja dozivjlavam ovaj forum kao mesto gde cemo moci da podelimo svoje misljenje, brige, stavove, da podrzimo jedna drugu kao i da naucimo mnogo novih stvari iz tudjih iskustava. 
Verujem da je vecina devojaka ovde iz slicnih razloga.
user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 21:10:26   
Ana RR
OVA TEMA govori o Opciji anoniman a ne o Anonimnoj koja je otvorila temu.

Mislim da je u temi Koliko cenite sebe dovoljno pisano, nemojte da počinjete i ovde o tome.



< Poruku je uredio Ana RR -- 31.1.2010 21:11:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Opcija "Anoniman"
1.2.2010 9:58:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

i nije dobro..al napisah, jer je bilo gluvo doba, ja tuzna i eto..
al ajde da se stavi tacka na sve ovo jer ne zelim da neko hrani svoju sujetu ljubim vas?



Verovatno što si ti citirana stičeš utisak da neko hrani sujetu, a ja recimo uopšte to nisam tako shvatila (već napisah na nekoliko mesta).

Hajde žene, ostavite sada to, možda nekome ta tema bude zatrebala, očigledno cipiki ne treba, i bila je krivo shvaćena kada je pisala u toj nekoj drugoj temi.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Opcija "Anoniman"
1.2.2010 10:02:31   
guppy RR
I to je bilo off topic.
Molim da se ovde priča samo o opciji Anoniman.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Opcija "Anoniman"
12.6.2013 18:46:48   
Maraj
meni se ne svidja ova opcija, neka svako stoji iza svog stava

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Opcija "Anoniman"
19.10.2013 6:25:29   
Misha i Ljisha
probam mada mi nije trebala opcija

nesh ja tu ne vidim opciju anoniman ehehhe al dobro ni ne treba mi

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 19.10.2013 6:29:24 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Opcija "Anoniman"
19.10.2013 15:20:38   
lanajelena
Ljiso nema na svakoj temi,ja sam je par puta koristila ali ne zbog sebe nego zbog ljudi o kojima sam pisala user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Opcija "Anoniman"
19.10.2013 15:32:39   
madre
ccc, sram te bilouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Opcija "Anoniman"
20.11.2016 11:40:55   
branki*
nisam nikad do ssad koristila ovu opciju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Opcija "Anoniman"
20.11.2016 20:26:26   
emicaa
Branki ni ja,ali jednom cu nesto napisti pod anonimno ali cu se potpisati,cisto da vidim kako je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Opcija "Anoniman"
14.9.2017 11:18:15   
Tatjana.87
Zanimljiva opcija ali mislim nepotrebna,vec smo pod nick-ovima...a jedino ako neka osoba zeli da iskaze neko drugo misljene u odnosu na ono kako se vec predstavila pa da pise anonimno ali i to je bezveze...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Opcija "Anoniman"
14.9.2017 11:33:37   
krin 40
Nikada je ne koristim ni na ovom forumu..ma nemam potrebu da budem anonimnauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Opcija "Anoniman"
14.9.2017 13:30:12   
Tatjana.87
Isto mislimo, zašto bi se krili user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Opcija "Anoniman"
14.9.2017 13:48:28   
krin 40
Baš tako...ali svako ima svoje razloge.Sve poštujem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Opcija "Anoniman"
14.9.2017 18:20:08   
Dragce86
Smatram da oni koji nemaju hrabrosti da brane svoj stav zive pod senkom- anonimno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Opcija "Anoniman"
22.2.2020 20:03:17   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

nisam nikad do ssad koristila ovu opciju.

nesto mi je palo na pamet danas..nisam jos uvek nikadkoristila ovu opciju.sto ne znaci da mozda necu.forum je dosta intiman ovaj i vecina nas se nekako zna,,mozda bi osoba dobila drugacije savete da se npr ne zna ko je pisao,ako je neka skakljiva tema.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here