|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 16:00:01   
Olga75
moja nesrecnica nije znala da se brani user posted image
pisala sam vec u nekoj temi kad je neko napadne da je bije ona stavi rucicu preko lica i kaze : branila sam se user posted image
to je moja greska jer sam je odgajala da je tuca nesto sto je jako ruzno i da mora da blablabla
i od svega ona dobija batine , e sad kadje naucila da se brani meni je zao deteta od koga se branila ali sam postovala procenu vaspitacice i sad videcemo
eto
poenta je sto je ta vaspitacica tu svega par dana i sto je nija kaznila ja bih je najverovatnije kaznila jer prezirem fizicko nasilje pa bilo ono i odbrana , pokusavam da je naucim da ne dodje u takav konflikt koji mora da se resi fizicki ,mada to je moja fantazija jer ono sto vidim , cujem , citam tera me da mislim da sam vrlo nenormalna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:24:10   
Modessty
olga a kako će dete da reši to na drugačiji način sem da se fizički odbrani?! Nema kod njih mnogo filozofije. Ili se braniš ili dobiješ pljusku, a dok vaspitačica stigne da to reši prošo voz. Mnogo toga verovatno i ne vide.
Nisam ni ja za nasilje bilo koje vrste. Dete se zbuni kad pokušaš da mu objasniš da treba da se brani a da ono prvo ne napada drugo! Ja digla ruke od objašnjavanja, samo sankcionišem ono što u datoj sitaciji nije dobro ponašanje i nadam se da će shvatiti sam. user posted image

Ukrasili su nam vrtić i mnogo je lepo! Paketić košta 1350 din za starije i 1200 za jasle. Danilo će da dobije alat, kocke, bockice, bojanku, flomastere mislim i slatkiše. Naravno imaće i Deda Mraza user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:26:04   
Modessty
evo slikica od jutros. Izvinjavam se što su mutne...

user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:31:10   
Lu
Predivno Mod, mališani sigurno uživaju u ugođajuuser posted image
Mi smo neki dan imali roiteljski i predavanje o najčešćim poteškoćama u odgoju.
Udaranje, psovanje, deda i baka, disciplina, kućanski poslovi, ljubomora među braćom i sestrama, kazne i nagrade itd...bilo je vrlo poučnouser posted image
Ja sam čak i zapisivalauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:36:40   
Anck Su Nmaun
Ja trazim temu i dok je nasla eto mod me prestigla user posted image

Bas lepa dekoracija u vrticu user posted image

Inace kod T u vrtic dolazi Deda Mraz u ponedeljak...sllikanjeee!

Moja H jos nije primljena user posted image zanima me jel ja sad treba opet da podnosim prijavu na prolece kad bude konkurs ili sam mirna sve dok me ne zovnu?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:39:43   
MarijaBg
Mod, divno je user posted image Kod nas u jaslicama ce imati samo slikanje sa deda Mrazom, nema paketica user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:44:48   
Olga75
jao Mod , diiivno user posted image
kod nas je danas fotkanje , paketice smo mi platili ( 500 din ) i jos 100 za " muziku " user posted image neka predstava ce biti a fotke su : portret 150 , grupna 70
a sto se tice nove vaspitacice , skontale smo da smo isle zajedno u srednju ,bile ista smena ( mladja je od mene 2 god ) i sad je moje dete onako , mala miljenica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:45:47   
marince1
Moj sin je dosao raskrvavljen i z vrtica,tj. imao je onu zasirenu krv ili kako se zove na naosu i ispod i kaze da ga je tukla Miona user posted image
To mu je bila devojka,a sad je vise ne voli.Naravno da ga tuku kad je najmanji u grupi,a najlajaviji.
Dedi je to najteze palo,njegovog unuka da tuku zenskeuser posted image

Mislim ,da ne ispadnem nemajka,nije strasno,zato zbijamo sale,to su decija posla

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 9:47:33   
Olga75
i daa , ona njena odbrana je zavrsila tako da je mama izgrebanog decaka insistirala da dodje psiholog . Naravno da je bila , rekla da je moje dete sasvim normalno , da se branilo i da je to zato sto je jos mala pa ne kontrolise " jacinu odbrane " i da su oni sad svi tamo u fazi kada uce da kontrolisu svoje emocije i da treba paziti da ne predju u destrukciju i da bi trebalo da razgovara i sa mamom izgrebanog decaka jer je on stariji i trebalo bi poraditi na tome da nauci da ne sme da otima i maltretira drugu decu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 12:35:28   
Modessty
Olgaaaa user posted image Eto vidiš kako se sve to reši! user posted image

Marinče i moj Danilo neki dan došao sa crvenom usnom. Pitam ga šta se desilo kaže da se ne seća! user posted image user posted image
Danilo je najmladji u grupi. ALi vidim da se izgleda lepo snalazi

< Poruku je uredio Modessty -- 6.12.2012 12:36:08 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.12.2012 12:58:33   
mati
Tako je u vrticima. Mati je prvo drug Landej(Andrej) gricnuo prst dok su sedeli na nosi, zatim je ogulio nos o tepih, pa mu je Nodija(Tadija) nacrtao put na licu-kockom. I sve to kod iste vaspitacice.
Ali ima i lepih stvari. Poceo je da donosi crteze. Prvo je nacrtao “vuka“ a juce “ krokodila“ i slikali su se za neki kalendar.
Mod vi cete ovaj paketic za starije?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
7.12.2012 12:57:58   
bojanica7
jao, mati, koje price iz vrticauser posted image al ti on to simpaticno isprica user posted image

i bas imate lepe paketice... mi smo juce imali roditeljski... svasta lepo ce se desavati sledece nedelje... imace maskenbal, novogodinjsi vasar, danas su imali otvorena vrata za babe i dede i tamo su pravili svasta zanimljivo od plastelina, pa ce se to prodavati na decjem vasaru... bice divno!
imace i zajednicko slikanje s deda mrazom... uglavnom, prezadovoljna sam organizacijom vrtica i kreativnoscu vaspitacicauser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
7.12.2012 13:09:23   
mati
Ma ja te paketice iz vrtica ne volim, nista ne dobije a sve igracke sto daju ima vec. Inace sad po ceo dan slusa Jingle bells i tako ide po kuci i dere se Djingu beus.
user posted image
A danas treba da potpisem saglasnost da im se radi sistematski u vrticu i jedna od stavki je krv iz prstica. Dusa me boli, ali mislim da ce to lakse da podnese sa drugarima. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
7.12.2012 13:14:18   
bojanica7
djingu beususer posted image

mati, nemoj raymisljati o tome. mislim, ja se tim stvraima koje moraju da se urade nikad ne opterecujem. to je na rasporedu, i ne moze se izbeci i to je to. sta ce joj faliti od jednog boc u prstic? nista. proci ce za pola minuta i nastavice da se igra ko da nista nije bilo.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
7.12.2012 13:21:21   
mati
Trudim se, alu on sada dve nedelje nece ici u vrtic, ja koristim odmor, ali cu ga voditi taj jedan dan kad mi vaspitacica javi za sistematski.
Pa kod vas je super org u vrticu. Kod nasvec sareno, okitili, ali ne znam kako je oko N.g. oko podele paketica. Prosle god je Mata imao boginje pa sam ja samo svratila i uzela paketic.
Haha, otvoren dan za bake i deke, super...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 9:44:06   
Anck Su Nmaun
Kod T u vrticu predivni plan za ovu nedelju, sutra dolazi Deda Mraz,grupno slikanje i snimaju se ceo dan ( u dogovoru s roditeljima), u sredu likovna radionica oko NG , u cetvrtak imaju lutkarsku predstavu, a u petak belu igranku gde bi svi trebali doci u belom user posted image Predivno ! I onda Raspuuuuust!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 9:47:19   
lesica
Kod nas je slično,samo što su nam sve žurkice user posted image iduće nedelje,kao i slikanje sa Deda Mrazom,a ove nedelje nastavljaju sa ukrašavanjem vrtića,i danas imaju grupno i pojedinačno fotkanje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 10:04:35   
Modessty
KOd nas u vrtiću je sledeće nedelje organizacija. 26.12 će biti predstava i Deda Mraz i slikanje sa dekom. A već smo dobili kalendare sa slikom naše dečice. Lepo su ih uradili.
Danila neću voditi ove nedelje. Mnogo slinavi, ja ne radim sutra i prekosutra, juče nije bilo struje u celom kraju i može se desiti da i danas bude isključenja. Jedino ću sutra otići do vrtića da vidim da nema neka organizacija za kraj nedelje, za svaki slučaj.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 13:36:10   
Anck Su Nmaun
Pa kod nas pocinje raspust od petka 21..kod vas ne user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 13:39:42   
Olga75
i kod nas raspust pocinje 21 ali ima dezurnih vrtica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 14:13:52   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa kod nas pocinje raspust od petka 21..kod vas ne user posted image


Ne. Imaju i sledeću nedelju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 14:24:54   
minna
Kod nas u vrticu nikad nema raspusta, koliko znam, ni zimi ni leti. Samo ce biti neradni dani, valjda 1. i 2. bar je tako bilo prosle god, nadam se da je i sad tako, ili je nas vrtic bio dezurni

< Poruku je uredio minna -- 17.12.2012 14:26:20 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 14:43:29   
sanji
Kod nas danas slikanje sa Deda Mrazom!!!!! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
17.12.2012 15:16:48   
Anck Su Nmaun
Pa dobro to ne racunam dezurstva, ima toga i kod nas, ali ima i raspusta i leti i zimi

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.12.2012 12:50:44   
bojanica7
mislim da je vojvodina specificna jer ima ljudi koji vise slace i katolicki bozic, pa mislim da je i skolski raspust prilagodjen tome. user posted image

mi imamo dezurni, bas je galin dezurni, i ja cu je voditi dva dana, jer ima jedan drugar koji ce dolaziti u njen za vreme raspusta pa da se malo druze. user posted image

inace, sad kako je bio sneg, tata ju je vozio u vrtic kao da ja ne vozim po klizavici. i obavezno je tih nekoliko dana plakala kad ju je ostavljao... i onda sam je sad opet ja uzela pod svojeuser posted image medjutim danas je plakala, i bas sam se rastuzila. uzasno mi je zao sto pati kad je ostavljam a do eto pre deset dana uzivancija. definitivno im ne treba menjati ritam. jos ju je i baba uzela jedan dan, pa su bili baba i deda u vrticu na toj nekoj radionici, i skroz imam utisak da su joj se pobrkali loncici. i d ajoj nista nije jasno. no, ispravicemo posle raspustauser posted image nadam seuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here