|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 15:52:11   
viking
Pomalo... iskustvo je iskustvo, treba čovek što više toga da prođe, da bi imao neki referentni sistem... Mislim, da mi je bilo baš toliko stalo, organizovala bih se... Nekad sam najgora štreberka user posted image

IZVORNA PORUKA: minavb

Ih, nije valjda da nam zavidis?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 15:57:15   
minavb
Neke se stvari prosto dese, i prosto treba da se dese. Da ne filozofiram previse, u mom slucaju je uvek bilo emocija u ovim situacijama,  nekako je bilo bolje sto su ostali samo ljubav za jednu noc. Tako se te emocije nisu izlizale i pretvroile u nesto drugo, vec je ostalo ono vecno golicanje "sta bi bilo...". Zamalo i mm da upadne u tu pricu, ali nekako mi je intuicija govorila da treba da mu pozelim "laku noc" i da odem kuci da razmisljam o njemu. Tako sam uradila i evo, sad mu perem gace.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 16:18:20   
Anoniman
Mina, prepisujem od reči do rečiuser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 16:22:19   
minavb
Dakle peres gace?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 17:13:13   
Anoniman
Taj deo pogotovouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 17:25:53   
Daca88
Ja nisam imala fore za ljubav za jednu noć jer sam sa mm od 16 godine.
Ali kada sam jednom bila na moru(par meseci pre nego što sam upoznala mm),imala sam letnju šemu sa jednim Crnogorcemuser posted image ,ali nije trajalo jednu noć,nego ČAK 5 preostalih noći na moruuser posted image .
Bože tinejdz ludorije.On je bio sin vlasnika pansiona u kom smo boravili,i roditelji su nam se sprijateljili...njegovi su sa mojima svako veče izlazili po restoranima i klubovima,ja sam ostajala sama pod izgovorom da me boli stomak od tamo neke morske hrane,a on je preskakao terasu i ulazio mi kroz prozoruser posted image
Velika mana ove priče je kao što rekoh to što su nam se roditelji jako zbližili...
HM možete li zamisliti izraz mog lica kada sam istog tog Crnogorca i njegove roditelje ugledala u Subotici,na našoj kapijiuser posted image moji ih pozvali u gosteuser posted image a situacija sledeća ja i mm(tada je bio još samo verenik) i ja spavamo u jednoj sobi,a moj Đetić u drugojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 17:29:50   
anajid
Daco luda si!user posted image user posted image user posted image

On mozda dosao da te prosi,a vidi ti nje!user posted image

< Poruku je uredio anajid -- 14.12.2010 17:30:14 >

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 17:37:08   
Daca88
Ma kakviuser posted image
A to su nam sve priredili na prepaduser posted image
NJegovi nisu znali da smo imali šemu
Moji nisu znali da smo imali šemu
Moji su hteli njegovima napraviti uslugu da ovi ne moraju platiti smeštaj(hteli su posetiti Palić,naš zoo vrt i obići prijatelja njegovog tate),a njegovi su to prihvatili jer se druže,i kao da im sin vidi"drugaricu" sa mora.
I hteli su i meni i njemu da naprave iznenađenje pa zato ni on ni ja nismo znali da dolaze
Ali VRLO neprijatno iznenađenjeuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 19:26:07   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Pomalo... iskustvo je iskustvo, treba čovek što više toga da prođe, da bi imao neki referentni sistem... Mislim, da mi je bilo baš toliko stalo, organizovala bih se... Nekad sam najgora štreberka user posted image



hahaha...ovo kao da sam ja napisala user posted image
pridruzujem se klanu "nikad ljubav za jednu noc"...premda mislim da je rec ljubav pogresno iskoriscena, ali ajde da ne zakeram user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:20:52   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

mislim da je rec ljubav pogresno iskoriscena, ali ajde da ne zakeram user posted image

I to je ljubav, samo kratko traje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:26:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Pomalo... iskustvo je iskustvo, treba čovek što više toga da prođe, da bi imao neki referentni sistem... Mislim, da mi je bilo baš toliko stalo, organizovala bih se... Nekad sam najgora štreberka user posted image



hahaha...ovo kao da sam ja napisala user posted image
pridruzujem se klanu "nikad ljubav za jednu noc"...premda mislim da je rec ljubav pogresno iskoriscena, ali ajde da ne zakeram user posted image


Pridružujem se user posted image

Bilo je svega, ali u tim situacijama nikad nisam išla do kraja.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:34:18   
Mishica 77
Me too... štreberka user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:43:07   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Nedja

Bogami, ja sam ih imala, ne puno, al taman koliko mi treba da mi to nikad vise nece nedostajati i nikad to vise necu pozeleti. No regrets, u svakom slucajuuser posted image

Takodje. Lepe uspomene.user posted image


Baš tako.
Mislila sam da će mi mm poslužiti da prebolim jedan težak period, a evo, i ja mu perem gaće user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:49:04   
Iwana87
bilo jednom,bila sam zaljubljena tj volela sam punih 5 godina tog jednog i eto desilo se jedne noci i bas je bila ljubav za jednu noc.Cinilo mi se da zivim titatink u tom trenutku ili neku drugu prelepu scenu,u stvari u tom trenutnku mi se nije cinilo nista drugo sem da se to konacno desava,posle je doslo ostalo

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:50:25   
liliana
Ljubav je Ljubav, a 1-na noč je nešto sasvim drugo, u šta se ja, definitivno , ne uklapam. (mislim, u ovo drugo...user posted image )

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:55:10   
Anoniman
Mislim da je jasno šta znači "ljubav" na jednu noć, ne verujem da bi se iko zbunio kad bi pročitao naziv temeuser posted image Naravno, nema tu ni lj od ljubaviuser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:56:04   
liliana
IZVORNA PORUKA: Nedja

Mislim da je jasno šta znači "ljubav" na jednu noć, ne verujem da bi se iko zbunio kad bi pročitao naziv temeuser posted image Naravno, nema tu ni lj od ljubaviuser posted image


Ne razumem-ko se zbunio?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:57:58   
Anoniman
Nisam mislila na tebe. Par žena je napisalo da to ne treba da se naziva "ljubav", samo kažem da svi znamo o čemu se radi, može se nazvati i krofna, svejedno jeuser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 20:58:31   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:01:51   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Nedja

može se nazvati i krofna, svejedno jeuser posted image


Mmmm... krofna.... pa imala sam ih nekoliko.... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:02:14   
Anoniman
Ja imam svoje viđenje fraze "ljubav za jednu noć" . Ja u toj frazi ostavljam reč ljubav , a odbacujem ono "za jednu noć" , jer te neke "veze bez obaveza" koje sam imala nisu nikad bile za jednu noć , već se samo surovo smestile u tu frazu . A reč ljubav ? Iskreno , uvek sam te momke na neki poseban način "volela" . Ne mogu sada opisati tu ljubav , nije bila onako snažna , velika i jaka , ali se mogla nazvati ljubavlju . Maaaalom , majušnom . Te ljubavi su mogle , možda , izrasti u naaajveće ljubavi na svetu , ali im jednostavno nismo dali vremena . Iako čudno zvuči - osećala sam se voljenom , zaista . Posebnom , ako ništa drugo . Jer , da to nije bila ljubav , ja se tih momaka više ne bih ni sećala , ne bi mi bilo drago kada čujem nešto lepo o njihovim životima i ne bi njih radovali moji uspesi . Ne bih bez griže savesti pričala o njima , bez stida ... E sad , razlika između "veze" i takve "šeme" je , bar u mom slučaju , jednostavno u nekim okolnostima pod kojim se zbližavanje desilo . Recimo - oporavljam se nakon teškog raskida , pa nisam spremna da se predam srcem u potpunosti , ili , recimo , momak koji je "šema" odlazi negde (u mom slučaju na brod) za 15ak dana , a ja u toj situaciji nisam voljna da ga "čekam" 8 meseci ... Ili , jednostavno , bilo je i toga da se samo želim opustiti , smejati se sa nekim , pevati , deliti radost ... LJUBAV za jednu noć u mom slučaju ne uključuje i ne aludira isključivo na sexualnom zadovoljstvu , već baš na tu čudnu , kratkotrajnu LJUBAV .

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:04:17   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Nisam mislila na tebe. Par žena je napisalo da to ne treba da se naziva "ljubav", samo kažem da svi znamo o čemu se radi, može se nazvati i krofna, svejedno jeuser posted image


ja sam se zezala user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:07:18   
Anoniman
Ja sve nesto isto ko Buba samo bez one jadranske magistrale user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:07:27   
Anoniman
Ma opušteno Jeco, o'š krofnu?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:08:20   
Jeca*
samo ako je za jednu noć...ne bih da se ugojim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here