|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 12:17:29   
Ana RR
Srećan vam put, lep provod svima želim!

Mi u sredu ranom zorom krećemo, bože zdravlja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 17:08:11   
MASHKA
superiška, čujemo se i mi nosimo lap top!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 19:58:20   
adulence
Joj zene zavidm vam...ovo moje se i previse oteglo...ali jbg zbog obaveza na faksu nismo mogli ranije...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 22:23:54   
isidora88
srecan put zene, uzivajte i nek vas posluzi lepo vremeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Letovanje 2013.
26.8.2013 9:01:12   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: jasminalo

Zelim da podelim svoje iskustvo sa vama. Ove godine smo u junu rezervisali smestaj u Nea Vrasni u vili ANGELIKA putem e-maila za 12.avgust. Kad smo stigli u vilu rekli su nam da je cena visa za 50% od one koju smo dogovorili jer je sezona u jeku i sve je puno. Isti vlasnik ima i hotel ANGELA u Asprovalti. Nasli smo se na ulici sa dvoje male dece, ali smo srecom brzo nasli smestaj. Asprovalta je prelepo mesto, plaza jako lepa i dugacka, pescana, nikad nije guzva. Ima mnogo malih restorana sa dobrom hranom, setaliste je prelepo. Preporucujemo mesto svima, ali zaobidjite pomenute vile jer su vlasnici ocigledno prevaranti.
Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo i sta mislite o rezervaciji smestaja u Grckoj putem e-maila?



Нама је ово била трећа година у Аспровалти, ја је обожавам, и много ми је лепша него Врасна, иако су сличне. Није гужва у јуну, већ у јулу јесте. У августу нисам била.
Сваке године резервишем преко ел.поште, у истом смештају и нисам имала непијатности. (AL MARE)

Али Грчка је генерално земља у којој стално имаш некакве непријатости, за почетак, њихова категоризација хотела нема везе са категоризаијом хотела у Европи, али ако то знаш, онда не очекујеш превише па не будеш непријатно изненађен. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Letovanje 2013.
26.8.2013 10:17:13   
nata11


њихова категоризација хотела нема везе са категоризаијом хотела у Европи,


Istina user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 0:59:38   
Azra_
Anči, gde vi beše idete? Pakuješ se polako...?

MM radi još sutra, u sredu krstimo dete, a u petak rano krećemo, baš je gužva, ali valjda ću stići sve...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 7:46:33   
Ana RR
Idemo u Platamon. To je olimpijska regija (koju ja ne volim) ali nam je zgodna zbog Marka, blizu je, odmah pored je Nei Pori koji ima super plažu za decu (široka i peskovita). Krećemo ujutru oko 4, ako uspemo možda i malo ranije. Mare se plaši mraka pa ne smemo noću da putujemo već ćemo ovako zorom. Nešto sam juče spakovala ali još uvek imam stvari na sušilici koje se nikad neće osušiti ako ne osvane sunce user posted image

Nemam nikakav osećaj da idem na more, jbt, sinoć sam se smrzla koliko je bilo hladno. user posted image

Gde vi idete?

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.8.2013 7:49:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 12:03:23   
wivern
Jaooo blago vama sto uskoro krecete...ja jos dve nedelje do godisnjeg odmora.. Najgore je sto sam u junu koristila proslogodisnji odmor a nemam osecaj da sam ga uopste imala..tako me je nesto iscrpelo ove godine...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 22:38:48   
Ana RR
Društvo, samo da vam mahnem, za par sati i odosmo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 22:48:38   
Anoniman
Srecan put Anci, lep provoduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 886
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 23:18:07   
branki*
ana,sve najlepse,uzivajteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 23:34:33   
Azra_
Anči, srećan put! Lepo se provediti i odmorite... Nas je nešto danas poteralo... Imamo rezervisano od 30.08.ali videćemo kako ćemo uspeti da se organizujemo. Nea Vrasna 10 dana i 3 dana Solun, tako je bilo u planu.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Letovanje 2013.
27.8.2013 23:41:58   
pandina
Ana, srecan put!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Letovanje 2013.
1.9.2013 22:57:59   
Azra_
Mi u Grčkoj.. Lepo je...toplo more. Samo mali ni da priđe vodi, vrišti čak i kad ga spustimo da hoda po pesku.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Letovanje 2013.
1.9.2013 23:07:51   
Anoniman
Azra u kom ste mestu, polako, opustice se ....

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 891
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 10:17:46   
nela79

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mi u Grčkoj.. Lepo je...toplo more. Samo mali ni da priđe vodi, vrišti čak i kad ga spustimo da hoda po pesku.user posted image


Ako nece , nece i gotovo. Nek setka, nek udise slani vazduh. DAj mu kanticu i lopaticu. Jos ti i lakse da ne moras da ga ganjas po plazi :)
Moja su obojica bila takava. Prvih par dana nece ni da pipnu vodu. A kad treba da se krene kuci, oni ne izlaze iz vode :D
Samo opusteno!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 12:35:05   
Ana RR
Pozdrav iz kišovitog i oblačnog Platamona user posted image ova olimpijska regija je baš bzvz, definitivno je ovo prvi i poslednji put da smo u tom delu Grčke. Smeštaj nam je super, sve je ok, ali vreme...ovo je već drugi dan da nismo mogli na plažu. Jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 12:37:43   
viking
Anči, što ne sednete u kola pa odete malo dalje, gde je toplije? Mi smo kad nam je voda bila hladna na Lefkadi išli u Pargu da se okupamo...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 13:01:05   
Ana RR
Vik, svuda je tako a ne ide nam se baš negde mnogo daleko. Tek tamo nekih 150-200km dalje je malo bolje vreme. Mada je oblačnost svuda, ne znam šta je to sa ovim letom, generalno je loše. Po prognozi od sutra najavljuju sunčano, videćemo da li će tako biti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 13:24:50   
Anoniman
Anci, svugde se pokvarilo vreme, ali valjda ce od sutra biti bolje.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 896
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 13:26:04   
Ana RR
Nadam se, Ksenči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 14:04:24   
Anoniman
e to je bas bezveze kada je ruzno vremeuser posted image , ja ne volim septembar za letovanje, nama je prosle godine 1.9 i 2.9. bilo osetno hladnije na tasosu, nije bilo kise, ali je bilo hladno kada izadjes iz vode....

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 898
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 22:56:47   
Bebilina
Mi smo ovog leta dobar deo avgusta proveli u Francuskoj i vreme nam je bilo fenomenalno. Jedne veceri smo imali kisu i to vece pred polazak, tako da nam nije smetalo user posted image
Inace poslednjih godina idemo u komplekse gde ima puno zabave i za klince i odrasle. Danju bazeni (po 5-6 sa toboganima, brzacima isl) ili plaza, kad je toplo ili zatvoreni bazen ili mala ide u deciji klub na ples, slikanje, eksperimente isl. Ove godine smo bili u dva, prvo na reci uz kajaking, veranje po drvecu, jahanje, za odrasle Segway isl, posle na obali, uz rock pools, pentranje po stenama, upoznavanje morskog sveta i opet klub kad je toplo. Uvece obilasci gradica, zamkova, puuuuuno palacinki i puuuuuno morske hrane. Provod i odmor zagarantovani user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 23:02:32   
Bebilina
Meni je brat na Tasosu trenutno, a i moji za koji dan krecu put Grcke.
Brat kaze da je u noc izmedju petka i subote padala kisa i u subotu izjutra je bilo hladno i vetrovito, pa se smirilo. Nismo sa od onda culi...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here