|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 [101] 102   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.4.2015 20:05:31   
margom
A gde nam je Lakixox ? Nema ni vesti od Ferera.......
Jacika kako je danas, spremas li se da sutra preuzmes svoje mrvice? Navijamo za njih.....user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2501
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.4.2015 20:24:56   
JACIKA77
Margom evo me farbala jaja za moju decicu kada ih dovedem kuci user posted image nisam vredna kao Yellena i ti vi ste to dosta pre mene uradile ali vi imate i pomoc bebica a ja sam morala sve sama user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2502
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.4.2015 20:28:23   
margom
U pravu si, ali ces zato ti sutra lepo da iznenadis bebice kada ih dovedes kuci.....svakoj po jaje....jos ako si im kupila i cokoladna, to ce biti praznik..... user posted image Cekamo sutra na tvoj izvestaj, zelim tinda ti vrate puni bebica.....a i da vam ostane neka za Ice Age..... user posted image

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 2503
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.4.2015 20:30:43   
JACIKA77
Dace bog da bude tako...ipak su to uskrsnje bebice user posted image javljam sutra kako je proslo user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2504
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 14:39:34   
lakixox
Margom tu sam. Danas je seti dan od et nesto me zeza stomak imam onaj glupi, tup osecaj kao da cu da dobijem. Grudi i onako su velike sada su ogromne. Cula sam se juce sa Milicom embrioni dosli do blastocite sto ona kaze da je dobar znak, to sto stignu do tog stadijuma, ali nema nista od zamrzavanja.
Kako ste Vi moje sapatnice?
Nadam se i zelim Vam velike bete.

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2505
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 14:40:29   
lakixox
Jasmina drzim palceve sutra

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2506
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 14:45:27   
Yellena008
Lakiloxx kako nema nista od zamrzavanja? Pa zar ne zamrzavaju sve sto ima od dobrih embriona?

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2507
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 14:47:38   
JACIKA77
Lakixox danas sam imala transfer...vracena tri embriona sestocelijski,sedmocelijski i osmocelijski a dva embriona ostale na posmatranju za zamrzavanje...nista mi nije jasno sto se tice zamrzavanja kako dosle do blaste a nema za zamrzavanje???

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2508
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 15:07:24   
lakixox
Rekla mi je da ove sto su vracene su tip A, a ove sto su ostale tib B i da nisu dobre za zamrzavanje.
Rekla mi je i da ne bole grudi i ne rastu od utrogestana.
Pojma nemam...Malo sam se ubedacila pogotovu zbog ovog osecaja u donjem stomaku.

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 2509
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 15:12:29   
JACIKA77
Zenske treba mi savet...Bane mi je radio danas uz i rekao mi da nije bas zadovoljan debljinom endometrijuma i dalje je 7 i nesto...sta bih mogla da koristim da bude deblji i da lepo prihvati embrione...jel ananas i cveklu

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2510
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 15:18:12   
Yellena008
Lakiloxx i ja sam imala ovih dana neko ziganje u donjem delu ali nista strasno...mene malo zigaju grudi ali ne primecujem ni da rastu ni da im se nesto desava...jesu i tebi vratili tri embriona treci dan?

Jacika ananas,brazilski orah i cvekla to ti je za endometrijum.....i miruj malo...ako hoce ono se zakaciti....nijedna od nas ne moze da zna sta nam sw desava u stomaku....

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 2511
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 15:30:04   
JACIKA77
Nije mi jasno 31.4 endometrijum mi je bio 4.,na sledecem uz 3.4 mi je bio 7.1.onda 5.4 je bio 7.3 a sad 11.3 kaze da je odprilike isti...nije mi jasno kako nije nastavio da deblja...

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2512
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 17:54:23   
Yellena008
Samo ti stvaljaj utrogstan...ali vaginalno..nemoj piti,bolje je kad stavljas....

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 2513
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.4.2015 19:35:24   
margom
Lakixox, utrogestan i te kako utice na osetljivost i uvecanost grudi, kao i na zatvor, pospanost i posebno povecan apetit. A znas kako to znam....Na klinici gde sam ja zavrsila proces utrogestan se dobija od dana aspiracije j.c. , tako da sam ga ja koristila pet dana pre transfera....vec treci dan grudi su se uvecale i postale osetljive, pocela sam da izjedam sve po kuci a stomak je naduven od starta koriscenja utrica ! A sto se tice tog bljak osecaja da ces svakog casa dobiti, mislim da ga svi imamo, neka manje, neka vise, samo ne znam dal' je i od od utrogestana... Ja sam jutros imala taj sugavi osecaj, a danas mi je 4dpt...A sve vreme u nekim polozajima imam taj pozadinski osecaj u donjem stomaku, znam da cete razumeti na sta mislim..... Trudite se da ne osluskujete previse simptome, jer njih moze i ne mora uopste biti, bolje radite sto vise stvari u kojima uzivate....evo, ja sam jutros odvalila radio i igrala uz Madonu i bas mi je super bilo, slatko sam se ismejala....posle san malo pospremila kucu, nista posebno, pa se gusterisala na terasi i igrala sa kucovima (dva teleta-nemacka ovcara), spremila neke sitnice za sutrasnji rucak i sada odoh da se okupam i isfeniram....i to je to..... Posle cu da se zavalim, grickam home-made pizzu i gledam TV......Ljubim vaassssssssssssssss.................

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2514
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 9:34:25   
Yellena008
Drugari Srecan Uskrs svima....Hristos Vaskrse!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2515
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 9:49:48   
margom
Hristos vaskrse drage mojeeeee......zelim bam puno user posted image user posted image user posted image , zdravlja i srece svimaaaa...... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2516
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 9:55:54   
margom
Inace kako se osecate....ja od jutros bas imam u pozadini one pms grcicem, a i creva me zezaju, sve nesto svira i drombulja....ma ceo stomak mi je ko' tempirana bomba hehehe....nadam se da se unutra odvija neka dobra zurka, onda mi nije problem da istrpim....user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2517
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 11:00:23   
lakixox
Hristost Voskrese radost donese
Mene je juce tako nesto zabolelo da sam poskocila sa kreveta.
Cas imam te pms znake cas nemam.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2518
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 11:04:45   
lakixox
Ferero je jos u bolnici. Pocela je da izbacuje vodu. Bolje se oseca.

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2519
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 13:32:05   
Yellena008
Zelim nam svima punoooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2520
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.4.2015 14:00:47   
JACIKA77
I ja nam zelim puno user posted image user posted image da svaka od nas vidi svoje user posted image user posted image i bude vesela i srecna user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2521
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.4.2015 8:57:07   
Yellena008
Drugari ima li neko glavobolje od vas? Mene od sinoc ne presraje da boli glava...jao ne znam sta cu od sebe...

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 2522
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.4.2015 9:04:13   
Dinak
Drage moje, ja sam nazalost pre par dana imala spontani u 10.nedelji. Sve je bilo ok do 9.ned a onda se u 10.pojavila neka anomalija na plodu i otisao je user posted image
juce sam izasla iz bolnice, a dr koji me primio je rekao da je najverovatniji uzrok tsh! i da u pripremi sa vto i trudnoci treba da se kontrolise na 2 nedelje, a meni niko nije rekao da treba tako cesto, obicno na mesec dana su kontrole.
Hocu samo da upozorim sve koje imate hipotireozu, odmah posle bete pocnite sa kontrolama.
Mi cemo da se oporavimo koji mesec pa da pokusamo opet, nadam se da cemo ovaj put imati vise srece user posted image

Yellena jel si merila pritisak?

< Poruku je uredio Dinak -- 13.4.2015 9:05:03 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2523
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.4.2015 9:07:27   
zece
Dinak zao mi je to nisam znala ni ja a isto imam hipotireozu

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 2524
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.4.2015 9:09:53   
Dinak
Najgore je sto sve saznas kad te zadesi nesto lose user posted image
Kad smo cekali osam godina bebicu cekacemo jos koliko treba.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 100 [101] 102   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 [101] 102   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here