|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 8:35:07   
Peace*
Ja sam matematički tip, šta je pesmica u desetercu?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 8:41:14   
vikiveki
Peace to je pesmica koja u jednoj strofi tj. jednom redu ima deset slogova.Ma snašla sam se ,noćas mi je Ivanka za nekoliko minuta sastavila super pesmicu. Idi na temu Novembarsko raspojasavanje i tamo ćeš naći čitavu prepisku i pesmicu.Ja sam se oduševila kako je sastavila....jes da smo ostali do 2 noćas ali vredelo je,rekla sam ćeri da se javi obavezno da pročita

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 8:47:17   
Peace*
Ma daj je ovde kopiraj, neka ostane i za mene za koju god user posted image , tamo će se zagubiti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 9:04:10   
vikiveki
Peace ,neznam kako da je kopiramuser posted image i prebacim ovde, a baš je puno da je ponovo prepisujem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 10:34:17   
Misha i Ljisha
zar deseterac nije u stihu deset slogova tj 5+5

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 10:46:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

zar deseterac nije u stihu deset slogova tj 5+5

sad neznam user posted image ja sam mislila da je deset slogova treba da bude u jednom redu,stvarno sad nisam sigurna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 10:49:56   
Misha i Ljisha
aj cekaj sad cu guglati bas da vidim neku pesmu u desetercu
:D

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 10:53:33   
Misha i Ljisha
a jes jes u jednom redu je 10 slogovauser posted image , bar u narodnim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
28.11.2013 10:57:41   
vikiveki
Misho i Ljisho znaš li ti da iskopiraš onu pesmicu iz Raspojasavanja da je prebacimo ovde,da se nezagubi jer mošda zatreba još nekom budućem školarcu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
11.2.2015 11:52:15   
lanajelena
Za sada je pustam da sama radi i samo joj pregledam,ali nju mrzi da radi kuci pa odradi domaci za vreme velikog odmora user posted image ,engleski joj npr crtam ponekad jer je i meni tesko a kamoli njoj user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
11.2.2015 13:30:51   
veselicaa
Da,kada moram da joj pojasnim nesto,inace sama pise i donese meni da proverim.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
11.2.2015 13:39:40   
Figaro88
Ja radim sa bratom svaki put kad smo u Valjevu.Meni niko nikad nije pomogao oko zadataka a imala sam sve petice,tako da sad mislim da necu mnogo pomagati,samo ako bas negde zapne.Gledam brata,on je navikao da majka sve radi sa njim,ona mu cita i propituje ga i samo tako moze nesto da nauci,ako nije tu on nece nista ni zavrsiti.To mi je previse,a vidim da svi njegovi drugovi slicno rade.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
20.2.2015 12:40:34   
jelenan
Djaci prvaci smo i ucimo se da samostalno radi domaci, naravno pomoc je neophodna ponekad a i opada mu koncentracija tako da pored njega mora neko da bude user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
20.2.2015 13:24:30   
Peace*
Do pre nekih 2 nedelje sam stalno sedela sa njim. Ne zato što mu trebam, nego da gledam kako on radi. user posted image Ako bih ga pustila samog, umeo je tri zadatka da radi 2 sata. user posted image

Onda sam šiznula, i odlučila da je vreme da se osamostali. Odlučila sam čak i da više neću da saznajem dal je sve zapamtio šta je za domaći, da neću da molim mame da mi Viberom šalju zadatke koje nije stigao da prepiše, nego nek sam zove druga i nek mu diktira.

Onda sam otišla kod učiteljice i rekla joj svoj plan i zahtevala da mu lupa kečeve u svesku (ne mora baš u dnevnik user posted image ) za svaki prpust, i da mi javi ako ne funkcioniše moj plan, što je ona oberučke prihvatila. user posted image I gle čuda - nema propusta. Ređa 5-ice, domaći na mestu, sve pamti, sam pakuje torbu...



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jelenan)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
20.2.2015 13:26:14   
Bibilib
Radimo zajedno zadatke iz skolice ali od septembra nas cekaju pravi zadaci....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
20.2.2015 18:00:15   
jelenan

IZVORNA PORUKA: Peace*

Do pre nekih 2 nedelje sam stalno sedela sa njim. Ne zato što mu trebam, nego da gledam kako on radi. user posted image Ako bih ga pustila samog, umeo je tri zadatka da radi 2 sata. user posted image

Onda sam šiznula, i odlučila da je vreme da se osamostali. Odlučila sam čak i da više neću da saznajem dal je sve zapamtio šta je za domaći, da neću da molim mame da mi Viberom šalju zadatke koje nije stigao da prepiše, nego nek sam zove druga i nek mu diktira.

Onda sam otišla kod učiteljice i rekla joj svoj plan i zahtevala da mu lupa kečeve u svesku (ne mora baš u dnevnik user posted image ) za svaki prpust, i da mi javi ako ne funkcioniše moj plan, što je ona oberučke prihvatila. user posted image I gle čuda - nema propusta. Ređa 5-ice, domaći na mestu, sve pamti, sam pakuje torbu...



I kod nas slicna situacija user posted image jos uvek nisam isla kod uciteljice ali sam mu ogranicila crtace i igrice a igracke sam spakovala, ako to ne sredi situaciju pokusacu kao i ti da razgovaram sa uciteljicomuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
20.2.2015 19:05:03   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

engleski joj npr crtam ponekad jer je i meni tesko a kamoli njoj user posted image


Lj, kakav je to engleski što mora da se crta za domaći?user posted image

Deseterac je 10 slogova u jednom stihu, pauza (cezura) posle 4. (4+6)

Ne planiuram da sedim sa svojom decom dok rade domaće, možda ispočetka da ih usmerim, proverim i nešto slično.
Tašo, sviđa mi se tvoj plan. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
4.3.2015 22:28:08   
mila83
Mima je predskolac, cim dodje kuci,odmah mi kaze sta ima za domaci,kao da se hvali sa tim user posted image radi sama, pa mi donese da vidim. otkako je pocela da cita smaostalno, resava zadatke u radnom listu da me vise ne pita sta treba da se radi.
Videcemo kada pocne prava skola.Mama je ispocetka pomagala meni i setri ali vrlo kratko, dok nismo stekle radnu naviku i paznju za samostalan rad,posle samo kontrola. Tako cemo i mi za pocetak user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 6:26:38   
serpica
Ni ja ne radim domaci sa decom,ako bas prigusti tu sam da pomognem ali sve rade same ja pogledam kad zavrse.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 8:53:21   
Bibilib
Evo ja sam juce svo vreme sedela pored Marka dok je bojio neke crteze i pazila da ne predje liniju,jer mi je i vaspitacica rekla da ne vodi racuna kad je bojenje u pitanju.On to radi ofrlje,prelazi linije a to me strasno nervira...nije da ne zna ver ga ne zanima pa gleda da sto pre zavrsi pa sam ga ja svo vreme posmatrala i svaki put ga vracala ispocetka,pa kad je video da sam ozbiljna poceo je lepo da boji....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 8:56:34   
mila83
Mozda su takvi decaci. user posted image Ja znam samo jednog koji je vrlo uredan i voli da boji,nas kumic . I moj sin,iako je mladji, kao da nema vremena da to polako...ali kada se bas zainteresuje i ima volje,bude lepo user posted image ili vidi da je mama ozbiljna , kao u tvom slucaju user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 9:00:24   
Bibilib
Mila meni prosto bude krivo kad u skolici vidim izlozene radove i ima stvaro lepih crteza naravno kakve deca predskolskog uzrasta mogu nacrtati a crtez mog sina je samo neka brljotina....Nacrta coveka a oboji mu lice zelenom bojomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 9:06:20   
mila83
Hihihihihihihi, pa mozda ti je dete kreativnije i originalnije od ostalih user posted image posmatraj to tako i bice ti bolje user posted image i moj sin jos uvek crta osnovne neke stvari sa malo detalja, ali vecina decaka tako crta u tom uzrastu...Videcemo kada bude predskolac, mozda ce i meni biti kao i tebi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 9:12:50   
Bibilib
Ne znam vala Mila dal je kreativniji ili ne ali kad sam pored njega odradi dobro ali zato kad je sam to je kastastrofa

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Radite li domaće zadatke sa decom
5.3.2015 9:32:24   
Peace*

IZVORNA PORUKA: jelenan


IZVORNA PORUKA: Peace*

Do pre nekih 2 nedelje sam stalno sedela sa njim. Ne zato što mu trebam, nego da gledam kako on radi. user posted image Ako bih ga pustila samog, umeo je tri zadatka da radi 2 sata. user posted image

Onda sam šiznula, i odlučila da je vreme da se osamostali. Odlučila sam čak i da više neću da saznajem dal je sve zapamtio šta je za domaći, da neću da molim mame da mi Viberom šalju zadatke koje nije stigao da prepiše, nego nek sam zove druga i nek mu diktira.

Onda sam otišla kod učiteljice i rekla joj svoj plan i zahtevala da mu lupa kečeve u svesku (ne mora baš u dnevnik user posted image ) za svaki prpust, i da mi javi ako ne funkcioniše moj plan, što je ona oberučke prihvatila. user posted image I gle čuda - nema propusta. Ređa 5-ice, domaći na mestu, sve pamti, sam pakuje torbu...



I kod nas slicna situacija user posted image jos uvek nisam isla kod uciteljice ali sam mu ogranicila crtace i igrice a igracke sam spakovala, ako to ne sredi situaciju pokusacu kao i ti da razgovaram sa uciteljicomuser posted image


Kod nas to nije urodilo plodom, inatio se još više, nije imao zašto da požuri sa domaćim kad sam mu oduzela sve što voli.
Najveća motivacija mu je "Ako završiš domaći u narednih sat, biće vremena da pozovemo Filipa na druženje".

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jelenan)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here