|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 2:16:48   
Žapkić
Znači šiznuću više od zvuka kiše u olucima!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 7:59:38   
vikiveki
Samo da vam se javim,i kod nas je Sava probila sve nasipe, voda je stigla do pola sela ima jo] jedno kilometar do nas,mm su zvali da ide na posao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 8:08:27   
anci kv
vikiveki,i mm otišao na posao,juče im je stigla vest da im je danas radno
Ako bude kritično javiće ti on

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 8:45:08   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Samo da vam se javim,i kod nas je Sava probila sve nasipe, voda je stigla do pola sela ima jo] jedno kilometar do nas,mm su zvali da ide na posao



user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 9:50:22   
Olga75
ajoj user posted image
Vikiveki drzite se user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 11:43:36   
vikiveki
Evo da vam javim nove informacije,mm mi javio da je sada sve pod kontrolom i da ni jedan nasip nije probijen,pored onog redovnog nasipa na Savi u selu bagerima prave još jedan nasip na železničkoj pruzi, koja je malo dalje od nasipa, i koja je faktički drugi nasip....tako da je sad OK nasipi se drže.MM kaže da je prvo Laćarak na udaru pa onda SM ali da smo mi na malo većem nivou nego SM.Ja sam spremila ono osnovno dokumenta i najpotrebnije ako ne daj Bože dođe do najgoreg da idem kod sestre u Šid

< Poruku je uredio vikiveki -- 17.5.2014 11:44:47 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 11:45:29   
anci kv
drži se vikiveki!!!!

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 11:49:54   
vikiveki
Strah me jer Sava nadolazi ,mm kaže da svakih sat vremena nadođe za još po 4 cm, a tako će biti do ponedeljka non stop u porastu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 11:52:06   
anci kv
jedino pozitivno je što najavljuju veće temperature i prestanak padavina ali tek stiže iz bosne

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 11:53:57   
Anoniman
viki celu noc nisam spavala jer sam mislila sta je sa tobom i ostalim nasim rr!

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:01:28   
Olga75
Novosadjanke , da li znate neki punkt u centru gde da nosim ove sitnice za poplavljene ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:07:27   
Žapkić
Sad sam bila napolju. Nebo je strašno... Samo je iz pravca BG da kažem, vedrije. Sa svih stalih strana su se nadvili crni oblaci... Čini mi se da ni jean dan nisu takvi bili...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:11:34   
Didy
Ovde je jutros sipkala kiša, a sad uopšte više ne pada. I nebo nije više onako tamno. Nadam se da se oblaci razmiču i da će sutra zaista osvanuti sunčano.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:19:18   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Strah me jer Sava nadolazi ,mm kaže da svakih sat vremena nadođe za još po 4 cm, a tako će biti do ponedeljka non stop u porastu

Povlaci se voda iz Drine i pritoka u Savu, zato raste. Na kojoj si ti strani, sremskoj ili macvanskoj? Sremska je uvek ugrozenija jer je niza i prirodni pad ide ka njoj.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:21:44   
anci kv
žapkić,u gm se stabilizovalo,samo ka bg ne može sa rudničke strane zbog odrona. Most u Brđanima je malo oštećen

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:27:12   
Klarita
Sve prognoze razlicite user posted image Evo ukljucen mi Studio B, kisa i danas i sutra i u ponedeljakuser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:28:52   
Verolina
Koliko sam ja razumela, nama ce od sada vise da smeta vrucina zbog epidemije, nego kisauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:35:12   
anci kv
više temperatura poguduje povlačenju vode ali zato epidemija zaraze ima da počne

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:35:49   
Olga75
pa a vlazno , toplo , nanosi , crkotine user posted image
nek nam je Bog u pomoci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 12:36:24   
Klarita
To svakako, bice strasno user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 13:00:49   
anci kv
kod nas sunce,napokon

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 15:33:41   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: anci kv

žapkić,u gm se stabilizovalo,samo ka bg ne može sa rudničke strane zbog odrona. Most u Brđanima je malo oštećen

Da. Samo ššto niko nigde ne sme da objavi da brana nma Rudniku popušta, da se ne bi širila panika medju ljudima. Moj jako dobar prijatelj je ceo jučerašnji dan i celu noć gore. Malopre sam ga zvala da vidim treba li im nešto od hrane, odeće i sl. da im dovezem. Kaze da ni ne misle o hrani, samo im je bitno da brana izdrzi, jer je počela da popušta... Ne objavljuje se nigde , jer imaju zabranu davanja bilo kakvih informacija o tome za medije...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 15:53:31   
anci kv
toga se i ja plašim,nisam mami ništa pominjala a neće da dođe ovdeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 17:14:41   
Žapkić
Opet je počela kiša... Sve je jača i jača...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vremenska prognoza
17.5.2014 17:42:19   
anci kv
pada i grad

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here