|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 13:49:01   
cockic
eto sad procita sta anck pise za trotinet,mi pekiju uzeli trotinet sa dva zadnja tocka.ali on nije za njega zainteresovan.tako da mislim da je sve individualno.svako dete ima talenat za nesto drugo.
pekisa nikad nije bio za ono u parkicima,da se penje.a lena ce mi letos haos praviti vidim ja.stoji na sred taburica...samo da se negde popne user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 14:11:40   
Dada81
I moj David je za kocke,sinoc smo bas do kasno pravili garaze od njih,za njegova omiljena auta i zgrade neke po svom,voli da pravi..Auta i kamioni,tacnije,sve sto ima tockove je za njega najveca slast,pa toga i ima najvise. Tek od neki dan se sreo sa plastelinom kod komsinica,sram me bilouser posted image iako odavno kanim da mu kupim,celih sat i po se igrao sa njima uz plastelin,iako one imaju po 11 god.sve su mu strpljivo pokayivale,na kraju im je sve pomesao i ostao im jedan veliki grumen kaka zelene bojeuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 14:16:42   
lesica
Dado, možeš i sama da mu napraviš plastelin, i daj mu neke modlice, oklagiju... Pogledaj KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 14:26:21   
Dada81
Ovo je super Lesiceuser posted image nisam naletela ranije na ovo ovde ili jesam ,a on bio puno manji..A i kada su manji pa se tek susrecu sa ovim,zvuci mi super i ne brines ako ode u usta koja mrvicauser posted image
Videcu da napravim veceras kada mm dodje,bude sa D ,a ja na miru u kuhinji.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 14:35:22   
lesica
Dado, samo maleni savet, kad napraviš tu masu, sav višak sa kojim se maleni ne igra umotaš u kesu i ostaviš sa strane za sledeće igranje. ako ga ne staviš u kesu osuši se i stvrdne.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 14:37:41   
Dada81
Hvala Lesice user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:36:50   
Shishica
Posto sam prosto opsednuta igrackama i raznoraznim zanimacijama (ide rodjendan Emi) moram i moram da podelim sa vama slike neke .. smem valjda toliko da postavim slika..

Krede koje su samo 133.00 user posted image

Razne boje i flomasteri, a flomasteri su neki "Ukoliko čak 5 dna stoje ne zatvoreni neće se osušiti, superperivi, a moguće je i ispisati tekst na svakom flomasteru - ime, boju, vrtićku grupu...." A jedne boje su za crtanje prstima i jedne za crtanje prstima plus veliki pecati..

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:39:36   
Shishica
A onda ima jos Magneti gumirani za raznorazna lica (mislim da je skupo oko 1800) i drveni magnetni brojevi i oklagije kao modle (sto bi nama u kuhinji doslo kao poruceno!) i ove plastike za pertlanje: "set sadrži 9 rupičastih,reljefnih PVC figura životinja u tri oblika - MEDA, PAS, PATKA u tri boje i 27 raznobojnih pertlica za pertlanje; Za vežbe fine motorike, koordinacije pokreta oko - ruka, grafomotoričke vežbe"

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:39:50   
caca81
Ovo je fenomenalno, gde ima da se kupi?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:40:00   
Olga75
e da ti kazem : krede znaci samo napolju ali spremi se da zrtvujes i fasadu , flomasteri , hmm , bilo kakve bojice sve to je super i to treba davati deci cim krenu sa ambicijom da skrebaju
sto se tice flomastera bolji su oni debeli , ne moze lako da im se ugura vrh , bojice su stalno za zarezivanje , mislim da su za njih najbolje vostane bojice

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:40:41   
Olga75

IZVORNA PORUKA: caca81

Ovo je fenomenalno, gde ima da se kupi?

pa ja sam vidjala i po papirnicama a ja sam bas u provinciji

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:42:23   
caca81
Pa, nije Subotica provincija.user posted image
Mislila sam na baš ove proizvode, recimo krede u boji kod mene koštaju 250din, isto ovoliko pakovanje, a troše se baz brzo, pa bolje da kupim ove za 133din.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 13:49:31   
Olga75
moja Caco , kud nije , joj jeste user posted image
nego , ja uvek ovo potrosno kupim najeftinije i no name , pa koliko traje nek traje
i super je onaj play doah ( valjda se tako pise ) ima na buvljaku nesto 300 - 400 dinara 3 vece case a pet manjih je isto tu negde cena tj bilo je negde posle nove godine ali posto mi je pofarbalo sve i svasta sakrila sam i sad ce dobiti kad napolju bude vreme za igranje user posted image
a time se igra od druge godine , nekako mi se cini bolje od plastelina , u stvari lakse je za oblikovanje , jedino sto farba user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.4.2013 14:19:45   
Shishica
Caco, ja gledam to OVDE E sad ne znam koja je velicina tih kreda.

Moja Ema crta sa bojicama najvise sada, ali bas su neke dobre, vostane isto neke super koje se ne mrve i ne garbaju nokte, flomasteri neki sto mogu da se peru fleke od njih. Sve kupljeno u Madjarskoj, kao skuplje, ali isplati se jer su kvalitetne stvari pa manje se i trose, dugo traju i tako dalje.. A za sve je naucena gde sme ili ne sme i da odmah zatvori flomastere i ima casice gde mora da ih spremi posle.. naravno desava se i da ja moram da skupljam, ali polako pa ce se nauciti skroz..

Krede.. pa ima da se nauci odmah da su samo za dole!! I to naravno kada odemo kod mojih kuci.

A svidjaju mi se te pertle, ali tako bezveze sopaju cene.. dodje mi da uzmem nesto izbusim i dam detetu pertle od stare obuce kad vidim cenu..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 11:20:12   
lesica
Dajte mi ideju šta ćete uzimati svojoj deci za rodjendan. Lenki je za dve nedelje rodjendan i ja poooojma nemam šta bih joj uzela user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 12:57:48   
minnica
Pa, M će ove godine da dobije batu za rođendan user posted image , a osim toga, kontala sam da joj kupim nešto od sledećih
stvari (ili sve to): Onaj plastični peščanik što izgleda kao školjka, tj. može da se zatvori, loptu za skiakanje (pošto je hiperaktivna) i nešto od onih kreativnih setova tipa play dough i sl. Još smišljam.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 13:51:15   
Anck Su Nmaun
Mi smo nasim klincezama kupili tobogan, mada sam ja vise za ljulju jer su navucene na ljulju ali nemamo gde da je montiramo ispred zgrade!
Deda joj je uzeo biciklo za rodjendan, ja jos neke konjice i dinosauruse i to je to za rodjendan! ostalo ce dobiti garderobu.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:22:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dajte mi ideju šta ćete uzimati svojoj deci za rodjendan. Lenki je za dve nedelje rodjendan i ja poooojma nemam šta bih joj uzela user posted image

Mi Kaći uzimamo tobogan. Ne znam išta drugo što bih joj trenutno bilo po volji. A i nemam nešto posebno volje da tražim.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:28:18   
madre
ja planiram bogiju da uzmem neku manju trombolinu. vidim da deci uzimaju biciklu ili trotinet...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:30:33   
New Mom
Kaća ima onaj "bebeći" bicikl. Probali smo onaj "pravi" ali nije nekako još za to (ili je samo previše smotana). A trambolinu nemam gde, mada ne sumnjam da bi bila oduševljena. Ljulju ima kod mojih.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:37:05   
madre
ni bogi jos uvek ne zna da ga vozi niti je zainteresovan, ali u ovom periodu polako pocinju da uce...
bogi da se pita ne bi silazio sa onog autica-guralice, obozava ga!
nikada nisam bila sigurna da li se kaze trombolina ili trambolina i dok sam pisala ovaj post gore pitala sam muza kako se kaze tacno, a on kaze izguglaj, ali me mrzelouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 4.5.2013 22:39:16 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:39:57   
New Mom

IZVORNA PORUKA: madre

bogi da se pita ne bi silazio sa onog autica-guralice, obozava ga!


I Kaća ga voli... sad kad je Kolja koristi. Naravno.user posted image
Vidiš, možda bih mogla guralicu da joj kupim.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Igracke za dete od 3. godine
4.5.2013 22:42:19   
lesica
Mi smo hteli bicikl, medjutim shvatili smo da u podrumu imamo nov novcijat samo mu fale pomocni tockici. Trambolinu nemamo gde, ostal rekviziti za dvoriste su tu jos od 1. rodjendana...
I tako mi dodje da se samoutepam sto pooojma nemam sta bih uzela.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Igracke za dete od 3. godine
2.8.2013 17:47:01   
minnica
Moja preporuka za ovu igračku. user posted image M je dobila za 3. rođendan i obožava je. Naučila je skoro sva slova. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Igracke za dete od 3. godine
10.10.2013 10:00:30   
zc01
našla sam dobar saj s idejama user posted image user posted image user posted image



reklamiranje nije dozvoljeno , za reklamu se obratite Dunji RR

< Poruku je uredio Olga RR -- 10.10.2013 10:19:21 >

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here