|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Logoped pre pete godine,da ili ne?
3.8.2020 17:32:45   
Duškić
Ljisho kad smo kod bacanja i takvig ponasanjakao da pises o mojoj bratanici.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 326
3.8.2020 18:17:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Duškić

Ljisho kad smo kod bacanja i takvig ponasanjakao da pises o mojoj bratanici.

Covek je rodjen da protestvuje. Nw bude li on rusio vlast ne znam ko  ce 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 327
3.8.2020 20:34:51   
mama Jo
Ja sam vec pisala da ce batke sigurno biti neko poznat, cenim naucnik neke nove teorije o gravitaciji ili tako nesto user posted image

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
3.8.2020 20:45:51   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja sam vec pisala da ce batke sigurno biti neko poznat, cenim naucnik neke nove teorije o gravitaciji ili tako nesto user posted image

Pa dobro mozda srusi i neki zakon klasicne fizike.
Da se vratimo na logopeda i njegovo pricanje. Traktor je kakon. Poceo je ono prva dva slova tj prvi slog da ponavlja. Kaze on jos stvari ali to kako on kaze ja ne mogu da napisem haha...znaci slova za te zvuke ne npostoje. Ali kazem ja ga razumem. Daleko je to od nekog pricanja. Evo veceras kaze mm "on nikad nece pricati jer ti sve donese i objasni". Ali stvarno kako se on snadje sa tim objasnjavanjem. Pantomimu razbija. Strani film dve reci 😂 
Ma haos je deran. Izludecu i osedecu a ponosno imam 37 god i nijednu sedu. On je vrlo osecajan. Jeste zezam se ja da je drndika. Ali razume i tugu i radost i ljubav. Npr kad gledamo Krudse na kraju filma Ip grli tatu i kaze volim te. Tacno pred tu scenu on dolazi do mene gde god da sam u kuci i grli me dugo dugo. On ce biti moja dobrica kad poraste a do tad nek mi je Bog u pomoci

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 329
6.8.2020 12:16:46   
IvanaSK RR
Ja sam bila uverena da ce maca morati kod logopeda. Sa dve godine nije skoro nista pricala (to znam jer smo tacno sa dve godine skidali pelene). Sada sa tacno četiri godine izgovara sva slava. I R,Č,Dz,Š... Nekada u nekoj reci u brzini pogreši neko slovo. 
Sin je rano popricao,a sa sest godina smo isli kod logopeda. 
I otkud ti znaš da ce on sigurno ici kod logopeda? Ostavi bre batketa da uziva 😜

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 330
6.8.2020 12:59:06   
physio70
Ako mama oset_i da treba da se ide, da postoji neki problem-neka vodi dete bez obzira na uzrast.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 331
6.8.2020 13:04:21   
Mirko Svirko
Ja sam uvek za logopeda.. 

Prvo tamo ima puno igracaka i oni kao ljudi kao dr imaju lep pristup deci...Znaci dete sigurno nece biti uplaseno ako neko lepo sa njim razgovara. A kroz tu igru dosta se proceni. Da li lepo uzgovara slova,  da li pravilno drzi jezik,  da li koristi mastu,kako drzi olovku... itd itd itd

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 332
6.8.2020 15:13:08   
branki*
Moja krece od srede ,pa cemo videti.pet i po godina,ne ume da izgovori glasove l i r i suska neke glasove jos.videcemo sta ce reci logoped.

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 333
6.8.2020 15:53:43   
Mirko Svirko
Branki, vecina dece ne znam neko slovce i tom periodu. 

Moj sada S,Z, C.. izbacuje jezik pa suska.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 334
6.8.2020 22:25:16   
branki*
Pa,jeste,ali ajde.ne bih volela da podje u skolu,pa da ostane tako.

Inace,moje misljenje ,ne mora pre 5.godine da ide kod logopoda,ako je samo u pitanju izgovor nekih glasova.sa  5 je ok.Ako je u pitanju neko razvojno kasnjenje ili veci problem,onda naravno da mora i treba pre.

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 335
6.8.2020 23:35:51   
Mirko Svirko
Pa dobro,ako se dete pravilno razvija nema potrebe. Za slova tj za izgovaranje idete u pravo vreme. Mi smo isli ranije jer nije pricao. Pa faza mucanja. Pa tesko skinuli pelene. Pa onda pravilan izgovor. Ali sve se to sredi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 336
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:

image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Kuvar: jole82
Brzo, lako i veeeoma ukusno

Anketa

musko ime
AnaZika

Da li vam se svidja ime Despot?

da (20%)

ne (80%)

Ukupan broj glasova: 236

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here