|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:28:34   
Bojana78
Sto sam sad ja poseban slucaj?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:28:40   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Nemam fejsbuk profil, nego lepo dodji u Donje Krajince pitam za Djoleta burgiju i Tomu burgiju gde im je radnja. Tamo idi, Djole ce te doveze do mene kuci.

Kod tebe svi burgijaju. A sto su burgije? Je l' ti i svekrva burgija?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:29:10   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Ne silim je, ma ona pa zna ko joj se svidja. Ona nista ne zna, sva je detinjasta, nezrelo se ponasa, lupeta tu neke gluposti. Taj decko je bar dobar, ne pije, ne pusi, njega u grad momci izbacuju iz drustva, govore mu da se okrene i da ode na drugu stranu, a on jadan sam seta po grad, pa moj djole ga licno vido sta radi. Seta se sam po gradu, niko ga u drustvu nece.


i sta ce ti takav smotanko za zeta? valjda hoces da ti se cerka dobro uda a ne za nekog jadnika, mada mozda i tvoj djole ima krivu kicmu pa ti se zato svidja taj maliuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:30:03   
Verolina

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma dosta mi je vise,odlucila sam da se bavim tenisom,vec imam izgradjeno ime i prezime samo da se pojavim na Rolan Garosu i tako user posted image


moje devojacko prezime je olicenje mafijasa user posted image kad god me neko pita za prezime i cuje istraumira seuser posted image
mada moram da priznam da volim mafijaseuser posted image aj zene pomozite i meni kako da se resim toga, manite dorotejuuser posted image

Ulemek?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:30:32   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Sto sam sad ja poseban slucaj?

Ne ti Isidora je posebna user posted image

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:31:14   
isidora88

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Isi ne mozemo ni Doroteji da pomognemo a ne tebi ti si tek poseban slucaj user posted image

Bojana a sa koliko godina ti nju planiras da ozenis


nemoj samo da kazes mom muzu ono, ce me uapsi odmauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:32:35   
isidora88
IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma dosta mi je vise,odlucila sam da se bavim tenisom,vec imam izgradjeno ime i prezime samo da se pojavim na Rolan Garosu i tako user posted image


moje devojacko prezime je olicenje mafijasa user posted image kad god me neko pita za prezime i cuje istraumira seuser posted image
mada moram da priznam da volim mafijaseuser posted image aj zene pomozite i meni kako da se resim toga, manite dorotejuuser posted image

Ulemek?user posted image



hahhahaha ne to,user posted image al nemojte ovako javno sada da piset_e, da me neko ne otkrijeuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 14.4.2013 15:35:34 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:32:41   
Olga75
Isiora , nisi valjda Korleone user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:32:55   
Bojana78
Moj muz nema krivu kicmu, a taj decko zato sto je posten i dobar zato ga ocu za zeta. Ne moja svekrva nije burgija, al mog muza i njegovog oca zovu burgija. Valjda zbog dedu, Djoletovog dedu koji je burgijao po selo.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:34:39   
Verolina
ha ha ha..sta je burgijao? To jest, cime je burgijao? Ha ha ha...Mozda ti je i muz nasledio dobru burgiju pa burgija po seluuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:35:03   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Moj muz nema krivu kicmu, a taj decko zato sto je posten i dobar zato ga ocu za zeta. Ne moja svekrva nije burgija, al mog muza i njegovog oca zovu burgija. Valjda zbog dedu, Djoletovog dedu koji je burgijao po selo.

Sad shvatam sto nisi htela sina da ga ne zovu burgija user posted image

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:35:13   
Cindarella

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma dosta mi je vise,odlucila sam da se bavim tenisom,vec imam izgradjeno ime i prezime samo da se pojavim na Rolan Garosu i tako user posted image


moje devojacko prezime je olicenje mafijasa user posted image kad god me neko pita za prezime i cuje istraumira seuser posted image
mada moram da priznam da volim mafijaseuser posted image aj zene pomozite i meni kako da se resim toga, manite dorotejuuser posted image

Ulemek?user posted image



hahhahaha ne to, narko bos user posted image al nemojte ovako javno sada da pisete, da me neko ne otkrijeuser posted image

Znam ja,znam ja.user posted image Sh...user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:35:24   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Verolina

ha ha ha..sta je burgijao? To jest, cime je burgijao? Ha ha ha...Mozda ti je i muz nasledio dobru burgiju pa burgija po seluuser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:36:00   
Bojana78
Imao je burgiju, pa tamo po selo sta treba on burgija, a sina nije da ja nisam tela, vec moj Djole nije teo sina.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:36:06   
Olga75
ma sta ti Bojana oces njega za zeta ? pa valjda treba da hoces da ti cerka bude srecna sa nekim a ne da je udas za nekog ko joj se ne svidja i koga nece ? pa gde ce ti dusa da dete uesrecis ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:37:42   
Verolina
Nebvitno je to. A posto ce momak da se prizeti, verovatno ce i on da burgija po selu. I njega ce zvati burgijauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:38:00   
isidora88
cind pssssst, to je tajna user posted image
hahahha burgijauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:39:22   
Bojana78
Nece biti unesrecena, ne ne. Moze biti unesrecena ako se uda za nekog sa fakultet obrazovanog, pa usiljenog, tatinog sina. Ako se uda za takvog poput ovog decka, koji je veoma dobar, miran, stidljiv, povucen, bice samo srecna. Ja dok sam ziva, ja cu tog decka da cuvam, necu dozvoliti da mu Doroteja bude sefovica, a on njoj sluga. Njemu treba paznja, a ne kao sto ga njegova majka vredja i zove grblja, i budala i tupson. Ja cu ga braniti i cuvati od svih zla i zverova.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:40:47   
lanajelena
O Boze kakva je to majka,bolje ga onda ti preuzmi,nek nauci zanat

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:41:08   
Olga75
kako ce se ona usreciti sa grbljom ????
pusti dete nek nadje svoju srecu , sta je tebi ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:42:44   
Bojana78
Kakav je to izraz Olga? da li me zezas sad? Kako mozes da kazes za nekoga, pa nije on kriv sto mu je kicma kriva, nosio je i mider neki pojas za kicmu, i iso na vezbe i kako mozes tako da kazes? Da tvoje dete nedaj boze bude imalo problem sa krivom kicmom, da li bi tako reklo svom detetu?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:46:16   
NadaR
Sto ne mislis malo na Doroteju ?
Sta ce ona sa njim kad ti umres? Sta ce jesti ? Koliko god da im ostavis novca , ode to brzo kad se samo trosi.




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:47:12   
Olga75
pa je l si ti rekla da mu njegova rodjena majka kaze da je grblja ??????????
je l ti vise volis tudje dete od svog deteta ??????
kako bre ti mozes da ga volis vise od njegove rodjene majke ?:???? ona je bre njega pod srcem nosila , ona se sa njim poradjala , muke videla i sad ti kazes da ga ona ne voli ?????
hej zeno , pa je l se ti secas kako si se poradjala i sad da ti neko kaze : to nije nista , ja tvoju Doroteju vise volim nego ti ???
pa ko je sad ironican ? je l ti mene zezas ili sta radis ? ozbiljno mozemo da pricamo , ko zrele zene al da prodajemo mud za bubrege , pa daj , ko je bre ironican ?????

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:48:40   
Bojana78
Ne brini se ti, imamo mi nekretnine koje oni mogu da izdavaju i od kirije da zive. Ja cu naslediti penziju ukoliko moj muz prvi ode, i taj decko ce raditi u radnju sa mog muza, ako ne moj muz ce mu uplacivati radni staz i imace i on penziju. A sta mislite kako se zove taj decko?? Da li neko moze da pogodi?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:51:03   
NadaR
Ja ne vjerujem da ti vise volis i stitis njega nego Doroteju.

Kako to, jednom kazes da niste bogati da samo radite u krecari a drugi put da izdajes nekretnine?!

Nista mi nije jasno

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here