|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:52:16   
Olga75
ma sta ti nije jasno ? briga nju za Doroteju , ona samo sebi namesta , pih

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:52:30   
Bojana78
Pa njegova majka bolje da ga nije ni rodila. Toliko bracnih parova dobrih u dusi ne mogu da imaju dece, a dali bi im dusu. Kakva je to majka, koja ga vredja? Ne volim ja njega vise od Doroteja da ti to bude jasno, meni je on drag kao licnost, jer nije kao mnogi njegovi vrsnjaci. Ja znam kako sam se poradjala, i moja Doroteja je nosila naocare, pa mi na pamet nije malo da joj kazem neku pogrdnu rec zbog toga. Njegova majka, nije majka vec je zena koja je rodila.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:54:15   
NadaR
Nisi ni ti nista bolja cim hoces da je utrapis nekome ko je ne zasluzuje . Daj je pusti da studira da putuje ,da vidi svijet .

Izvini molim te!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:55:01   
ninulina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Pa njegova majka bolje da ga nije ni rodila. Toliko bracnih parova dobrih u dusi ne mogu da imaju dece, a dali bi im dusu. Kakva je to majka, koja ga vredja? Ne volim ja njega vise od Doroteja da ti to bude jasno, meni je on drag kao licnost, jer nije kao mnogi njegovi vrsnjaci. Ja znam kako sam se poradjala, i moja Doroteja je nosila naocare, pa mi na pamet nije malo da joj kazem neku pogrdnu rec zbog toga. Njegova majka, nije majka vec je zena koja je rodila.


aa što ti njega fino ne usvojiš brate mili, ljepo usvojiš dječaka, a Doroteja neka si nađe muža kakvog ona hoće a vi usput ko da imate i sina i eto svi sretni i zadovoljni user posted image

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:55:50   
Bojana78
Nado samo joj spomeni studije, pa imas da dobijes adekvatan odgovor. Za nju je to gubljenje vremena, ja je necu prisiljavati da studira ako nece. Imam moj muz krecarsku radnju, a imamo i dva stana u grad, koja smo izdali i jedan lokal u gradu koji smo izdali.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:56:41   
Olga75
a sta tebe briga za njegovu majku ???
oces dete da das starijem i to puno a ona mlada , sveta da ne vidi nego on da joj bude sve ????
hej , zeno , pa hoces li ti da ona tebe mrzi ??? uzmi se u pamet i ostavi dete da zivi svoj zivot
a ti gledaj Djokicu i svekra i svekrvu i budi bre zena i majka a ne neka tamo koja hoce tudjim zivotima i tudjom srecom da raspolaze
ovo ti kazem ko sestra jer vidim da to sto radis nije na dobro tvog deteta

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:56:48   
sneza24
Nado ne pratiš na času Doroteja je rekla da neće da studira jer se tamo gubi vreme.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:58:34   
isidora88
a da ti usvojis tog malog, pa ga cuvaj do kraja zivota, a cerka nek se uda u leskovac user posted image

nado pa kako ti niej jasno, oni nisu bogati samo imaju jako puno nekretninauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 15:59:11   
lanajelena
Djole junior

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:00:18   
Bojana78
sneza24 u neku ruke je Doroteja u pravu. Ja sam se udala sa 20 godina, a Doroteju rodila sa 21 godinu. Moje vrsnjakinje koje su otisle na studijama, jedna je tek prosle godine rodila prvo dete, jedan jos se nije ni udala a zavrsila fakultet postala profesor na fakultetu, pa zar to nije gubljenje vremena? Zbog toga i nataliltet u Srbiji opada, mnoge devojke hoce da studiraju, da tamo gube godine, da se provode. Olga nije on puno stariji od nje samo 6 godina, moj Djole je od mene stariji 8 godina pa sta? Nece me mrzeti, necu joj ni to silom namecem ako nece, ali ja radim na tome da ona njega zavoli i shvati da je on dobar decko.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:00:58   
NadaR
Meni je zao Doroteje . Tesko je to ,niko te nista ne pita .. udaju te za nekog nesposobnog idiota i dalje nemas kud . user posted image

Treba da putuje da vidi svijeta da ne bude seljanka .



< Poruku je uredio Nada RR -- 14.4.2013 16:02:02 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:01:39   
sneza24
Isidora nemogu oni da ga usvoje jer Doroteja mora svu imovinu da nasledi ona neće ni sa kim da deli. Jel vidiš da im nije dala da naprave drugo dete a zamisli da usvoje koji bi to cirkus bio, ko zna kako bi Doroteja reagovala.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:01:42   
lanajelena
Natalitet opada zbog onih koji svojom zeljom ne zele drugo dete a ne zato sto zavrsavaju skole

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:04:34   
Bojana78
Nada sta hoces time da kazes, ja koja nisam prosla svet po tebi sam seljanka???? Briga me sta ti kazes, ja znam sta je za moje dete najbolje. Drugo, moja cerka ako hoce da studira, samo izvolte ja joj ne branim, ali ona to jos sad kaze da nece. Ona ne uci mnogo, imala vrlo dobar uspeh na kraju godine, sad na polugodju i opet na kraju ce imati vrlo dobar uspeh. Zeli da upise trogodisnju srednju skolu, ja joj necu braniti to je njena odluka.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:04:51   
ninulina

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Natalitet opada zbog onih koji svojom zeljom ne zele drugo dete a ne zato sto zavrsavaju skole


user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:06:58   
cockic
evo i mene,nesto jace me privuce da caskam sa vama user posted image

pa reko da i ja malo nesto kazem.kako ti mislis da je udas za koga ti hoces,a ona tebi ne da da ostanes trudna. da joj das brata ili sestru.ovde se nesto ne slaze,ona preti ja cu ovo ono,a ti ces joj nadjes muza.pa nesto ne verujem.al probaj,mozda uspes.
vi zameniste uloge.izgleda da si ti cerka,a ona mama.i bas zbog toga,mislim da od udaje za koga ti hoces nema nista.a devojcica je mlada,a ti je vec udade.ima vremena za udaju.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:08:34   
Olga75
nek upise ona sta hoce bre a i sto bi kad ti hoces da je udas , sto da se mlati s knjigom kad moze da bude necija zena ????
i da to sto nisi videla dalje od Nisa i Arada zato sad ovde toliko kukas

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:09:21   
Bojana78
Pa lepo moj otac kaze, ako ona nece da uci skolu, nece da studira mora da se udaje. Sta joj drugo preostaje? user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:11:08   
NadaR
Pa neka sama sebi nadje momka . Sto joj ti nameces tog koji se tebi svidja??

Sto mora da se udaje? Moze da zavrsi neki kurs za nokte ili sminkanje pa dodje da zivi u Bg.

< Poruku je uredio Nada RR -- 14.4.2013 16:13:59 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:12:56   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Nada sta hoces time da kazes, ja koja nisam prosla svet po tebi sam seljanka???? Briga me sta ti kazes, ja znam sta je za moje dete najbolje. Drugo, moja cerka ako hoce da studira, samo izvolte ja joj ne branim, ali ona to jos sad kaze da nece. Ona ne uci mnogo, imala vrlo dobar uspeh na kraju godine, sad na polugodju i opet na kraju ce imati vrlo dobar uspeh. Zeli da upise trogodisnju srednju skolu, ja joj necu braniti to je njena odluka.


i mnogo daleko ce dogurati u zivotu, nece videti dalje od sela, uostalom kao i njena majka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:13:39   
Bojana78
Pa ja smatram da bi on bio dobar za buduceg zeta, sta znas ona jos klinka, ali za jedno 3 godine mozda pozeli sa njim da se zabavlja. Pa u tome nebi imalo nista lose, znam ga ko je on, koji su mu roditelji, pocnu da se zabavljaju, da izlaze u grad pa ja bi bila presrecna. Dolazio je on kod nas sa njegovom tetkom nekoliko puta, opet cu pozovem njegovu tetku da ga dovede kod nas. Dobar je to decko, samo nema ljubav roditelja. Verovali ili ne on i moj muz su imenjaci. user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:14:26   
Olga75
ej a sto nam se vise Djokica ne javlja , on bre da nam kaze sto oce zena dete da mu uda za nekog koga niko ne voli i niko ga u drustvu nece
pa valjda je njegova zadnja , on u tu kuc novce donosi i valjda se i on nesto pita majkemuga

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:16:38   
Bojana78
Isidora ti uci tvoje dete pravim vrednostima u zivotu, teraj ga silom na studije, pa ces videti dokle ce to dogurati.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:18:57   
Olga75
pa mene silom terali , ej da puta su me tukli da se vratim i ja sta cu zavrsila
ej a mog brata , pa njega su sa tavana skidali da ide na ispite , moj tata stajao ispred amfiteatra das ne pobegne i sta ce ,naterali nas

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
14.4.2013 16:19:59   
Bojana78
Silom nista, ambicije su licne. Sad moram da idem, pa cemo da se cujemo kasnije.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here