|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JAJE
18.5.2018 19:56:01   
IvanaSK RR
Kuvano kod nas nikako ne dolazi u obzir. Przeno ponekad. A ja ludim jer sam bas ljubitelj jaja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: JAJE
4.6.2018 22:56:45   
Bunnyca
Kada ste i kako uveli bence.Moj A ima 11 meseci jos nismo uvei.Ne znam ni koliko ni kako.Da i prvo kroz neku pitu ili keks, pa onda kao kajganu?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: JAJE
4.6.2018 22:59:30   
mama Jo
Ja sam sa starijom prvo kroz neke kolacice koji sadrze celo jaje, mislim da sam joj dosta kasno dala samo belance... sigurno posle god.dana... ali smo najpre tako, kroz neke namirnice koje sadrze celo jaje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: JAJE
5.6.2018 1:58:36   
MimaKos
Isto kao glre napisano, ne samo jaje vec kroz nesto, pa tek kasnije celo, za svaki slucaj..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: JAJE
5.6.2018 10:41:00   
mama Jo
Ja sam cak jedno vreme i sumnjala na alergiju na belance, zato sam i odugovlacila

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: JAJE
13.12.2018 11:43:33   
Rosita
Devojke, kod uvedenog zumanceta i spremanja neceg sa zivim zumancetom (tipa proja, palacinke, mafini), koliko je verovatno da i belance bude okolo zumanceta? Je l se mogu ovakva jela spremati?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: JAJE
13.12.2018 11:54:13   
IvanaSK RR
Rosi, ja sam spremala i jela je, nismo imale problem.. Ne znam sta da ti kažem..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: JAJE
13.12.2018 19:48:22   
branki*
moji vole kuvano oboje,boka samo belance,a boza celo jaje,ali tek od pete godine.jedu i jaje na oko,boka samo belance,a boza celo jaje.kajganu i mesano nece nikako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: JAJE
13.12.2018 22:02:54   
vocicana
oje dete ne voli kuvano, bas sam se iznenadila, nije hteo ni sada nece u vrticu. A pohovane stvari hoce sve, kackavalj, tikvice, meso i naravno kada mama przne jaje, dok se dno tanjira ne vidi ne staje. Pojede po dva komada vrlo cesto za dorucak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: JAJE
13.12.2018 22:10:35   
Rosita
Ivana, hvala. Dala sam bebcu malo proje. I tako on ne ume da jede. Mrvu je pojeo. Inače, proverila sam sa zaovom, njen mali ima alergiju na belance, potvrdjenu i jaku, dr rekla samo kuvano žumance.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: JAJE
13.12.2018 22:13:19   
vocicana
Joj srecna sam da nisam imala te probleme sa malim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: JAJE
28.2.2019 23:40:12   
Sanidej
Jedino nam jaje ne prija tj. žumance, bebac sve povrati koliko god malo da ga ima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: JAJE
21.7.2019 12:48:52   
MimaKos
Mi smo zumance kuvano tek sa 9 meseci i to1/, pa 1/2 i na kraju celo. Belance sa godinu i nesto tek


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: JAJE
25.12.2019 15:00:54   
Filadendronka
Jaksi sam pocela da uvodim zumance, postepeno vec neko vreme. Upravo je uzasno povratio. Pojeo je oko podne 40g ( celo zumance, malo karfiola i malo koprive sa par kapi ulja od repice). Probudili su ga grcevi, a vidim da ga muci stomak. I po prvi put od rodjenja je povratio kao odrastao, dadoh mu odmah da sisa i drema. 🤦‍♀️☹️

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: JAJE
25.12.2019 15:11:08   
Filadendronka
Evo nakon pola sata nakon povracanja i proliv. :( Je l’ to alergija ili nesto drugo? 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Jaksi sam pocela da uvodim zumance, postepeno vec neko vreme. Upravo je uzasno povratio. Pojeo je oko podne 40g ( celo zumance, malo karfiola i malo koprive sa par kapi ulja od repice). Probudili su ga grcevi, a vidim da ga muci stomak. I po prvi put od rodjenja je povratio kao odrastao, dadoh mu odmah da sisa i drema. 🤦‍♀️☹️



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: JAJE
25.12.2019 15:14:39   
vonavoj
O bre..nisam se sa tim susretala...ali vidim unazad da su deca povracala.A danas mu je prvi pyt i celo je pojeo?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: JAJE
25.12.2019 15:15:30   
vonavoj
Sad vidim da je danas celo pojeo..a ranije je po malo..ne bi trebalo onda.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: JAJE
25.12.2019 15:30:01   
Filadendronka
Da Von, skoro celo zumance. Stolica je sva sluzava, a povratio je opet jos malo. Cuju se gasovi kako krce u stomaku. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: JAJE
25.12.2019 22:52:15   
mama Jo
Fil, kako je posle bili, je l' imao jos proliv i je l' povracao opet?
Meni to vise izgleda virus

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: JAJE
25.12.2019 23:06:20   
Filadendronka
On inace kaki jednom nedeljno, tako da cim je krenuo da se napinje znala sam da nesto nije ok. Ali samo jednom se iskakio, sluzava stolica i obilna. Prvi put povratio onako srednje, drugi put samo malo dok sam ga prala, a treci put da covek ne poveruje koliko. I to je to. Kenjkav je i nikakav, ne znam vise ni sama. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: JAJE
25.12.2019 23:15:37   
bubulence
Fil, moj savet je da svakako napravite pauzu sa zumancetom jedno vreme. Bar 2 nedelje, pa mu onda daj polovinu. Ukoliko alergija postoji odreagovace i na tu kolicinu.

Sasvim je moguce da je sada pocelo da mu smeta, alergija moze da nastane vremenom, ne odmah na prvi zalogaj

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: JAJE
25.12.2019 23:26:20   
Filadendronka
Hvala Bubi. Planirala sam da pauziram neko vreme, mozda je stvarno sve zbog zumanceta. Jos ni mlecno nisam uvela, to mi je bas nocna mora nakon reakcija kod prvog deteta. Polako, videcu posle praznika. Samo da ozdravi vec jednom od svih akrepa sto ga napadaju. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: JAJE
25.12.2019 23:31:07   
bubulence
Moja Masa je imala i alergiju na jaje ali bez ikakve reakcije. Ne bismo ni znali da test nije pokazao. Pošto sam uveravala dr da sam sigurna da nema alergije jer je jela jaja normalno, dr je rekla da je moguće da se alergija tek pojavila. Kod nas je vrv tako i bilo... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: JAJE
26.12.2019 0:04:14   
mama Jo
Bubi, a kakve simptome je imala... tj.kako ste primetili kad je normalno jela jaja?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: JAJE
26.12.2019 6:50:22   
lepic
Alergija moze da se javi bilo kad, pauziraj barem 10 dana pa onda opet, ja sam davala cetvrtinu prvo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here