|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 15:23:29   
vikiveki
user posted image Veselice za devojčice

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 16:09:51   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

user posted image veselice koliko puzli ima ova slagalica?

Mislis koliko delova? 228 delova ima user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 16:12:32   
jovana jojo
user posted image znači da su to one male puzlice,svaka čast za devojčice

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 16:15:10   
veselicaa
Nije bas tako mala i sitni su delovi a ima i dosta delova koji se razlikuju samo po nijansi plave boje.Dosta je zahtevna za slaganje bar mojoj S, A vec ume da je sastavi bez problema.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 16:40:48   
amdn
joj nas nema bas strpljenja za slagalice, ali kad hoce slozi one male od 40 -50 delova

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 16:53:15   
Mariya
Veselice, bravo za devojčice, baš ima dosta plave, sigurno nije laka za slaganje!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 17:07:28   
jovana jojo
Moja J. voli da slaže slagalice ali one sa većim puzlama,koje se brže slože,nema ona strpljenja za slagalice sa sitnim delovima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 17:32:07   
veselicaa
S je malopre sastavila ovu za manje od 15 minuta
user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 17:43:19   
vikiveki
user posted image za S. ona je ekspert za slaganje.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 17:44:25   
veselicaa
Hvala Viki,jeste kad hoce user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Slagalice i učenje
8.12.2015 22:38:18   
bojana92
Bravo za devojcice.:) Moj Danilo jos uvek nije slozio ni jednu slagalicu,jer je jos uvek mali,ali brzo ce ih i on slagati.user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Slagalice i učenje
8.7.2017 11:17:16   
Dragce86
Odavno nije pisano na ovoj temi, a super je! Mislim da su slagalice bas podsticajne za mentalni razvoj deteta i znam da cu mojoj kcerki kupovati cim bude porasla da slaze user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Slagalice i učenje
8.3.2018 15:17:32   
Dora89
Obožavamo! Svako dete se baš dugo igra sa njima! Za devojčice mogu sa godinu i po dana one najveće, što se koriste kao podloga za pod, pa vremenom sve manje i sve složenije.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Slagalice i učenje
8.3.2018 22:46:04   
mama Jo
Mm i ja obozavamo slagalice, i kupili smo bas dosta Jani... ona je mala jos da slaze neke slozenije, ali smo pronasli neke sto imaju cetiri dela i kao slozi se zivotinja, to je naucila i bas voli...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 6:57:53   
Misha i Ljisha
Moja ima 5 i slagalice su je jako kratko i malo zanimale a sad je ne zanimaju uopste. Jako mi je to cudno, bratanci obozavaju slagalice. I slazu bas velike mislim u smislu sa puno delova. A Moja D ona ko duduk user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:11:50   
milicicak
Mini buba obozava slagalice. Ima ih dosta i bas voli da ih slaze. Sad su joj zanimljive one od 100+ delova. I ima cudan nacin slaganja, prvo slozi likove pa ide ka ivicama. I tacno ostavlja rupe tamo gde joj fali deo. Malo se nerviram kad je gledam ali cutim, ona iz haosa stvori male celine pa ih spoji, ja ne mogu tako krenem od ivica pa polako, totalno streberski ko Seldon user posted image
Probali smo onu od 500 brzo joj je dosadila valjda je bilo previse istobojnih delova.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:16:37   
Misha i Ljisha
Milicicak i ja tako slazem kao tvoja cerka user posted image mislim tako sam slagala a sad naravno od coskova eheheh.. Meni je jako cudno sto moja D ne voli a ja sam npr bas bas volela slagalice. Kazem i bratanci slazu tako velike, 60 + i 100+ a ja mislim da se moja smori na 24 dela user posted image uopste je to ne zanima. Ja se bas nerviram

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:23:25   
Sanjica26 RR
I ja tako slazem. A vidim da i moja deca tako slazu.user posted image Mili, dosadno nam je da krecemo od ivica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:30:48   
Anck Su Nmaun
Moje su bas juce slagale. Imamo ih bas dosta jedno vreme su svaki dan slagale. Sad kad otvore ormar sete se pa slazu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:37:03   
Sanjica26 RR
Nama je jedna velika ispod tepiha. Zao im je da je rasturaju. Inace jedna strana se boji. Dugo je stajala neobojena. T je pre neki dan uzela i obojila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:39:11   
milicicak
Koje su te slagalice koje se boje? Mogla bih da joj uzmem neku...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:42:15   
mama Jo
Da, koje su te sto se boje?

Mi kod babe i dede imamo neku baa veliku i komplikovanu, to za naa velike pricam, slazemo je danima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 7:44:26   
Sanjica26 RR
Evo ove user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 8:10:00   
Misha i Ljisha
Ja sam kupila i te sto se boje i n vredi.Nije zainteresovana

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 8:13:23   
mama Jo
Super mi deluju te sto se boje... mi smo jos mali za njih, nisam ih ni vidjala nigde, ali odlicne su...

Ljisho - znas vec decu, mozda joj vec za koji dan postane bas zanimljivo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here