|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 8:16:16   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Super mi deluju te sto se boje... mi smo jos mali za njih, nisam ih ni vidjala nigde, ali odlicne su...

Ljisho - znas vec decu, mozda joj vec za koji dan postane bas zanimljivo 😊

user posted image ma jok, jako kratko ju je zanimalo reci tamo izmedju druge i trece i odusevim se mogla je da slozi tad od 12 delova, kao vauuuu....I onda jok, ni u vrticu ne slaze. Prosto nije njena aktivnost a ja ludak se tako nadam pa kad vidim lepu slagalicu uvek kupim user posted image Imamo slagalica kolko hoces i to se svede na to da ja slazem a ona se pored igra lutkama heheh..

A te sto se boje imamo ih.... I to bas bajke, uspavana lepotice, lepotica i zver i td bas sam mislila da ce princeze hteti da boji jer voli da boji ali jok ja

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 8:54:53   
Sanjica26 RR
Ljiso, evo T je sad obojila. Starija je od Dunje. Nije ni ona tada bojila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Slagalice i učenje
9.3.2018 10:24:04   
veselicaa
Moje jos vole slagalice,A one velike a S i one manje,decije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Slagalice i učenje
1.3.2019 22:29:57   
Sanidej
Clementoni ima prelepe slagalice, fluoroscentne i 3D. Posto imaju 500 ili 1000 delova, nama sluze kao zabava za celu porodicu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Slagalice i učenje
2.3.2019 0:18:59   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Clementoni ima prelepe slagalice, fluoroscentne i 3D. Posto imaju 500 ili 1000 delova, nama sluze kao zabava za celu porodicu.



Ja bih ti dala sve 3 nagrade. Zeno, jel jedu tvoja deca? Muz? Da li je realno ovoliko kucati zvog kreme??? Nista lose ne mislim, ne zameram, ne smeta mi... Samo mi nije jasno.  Kako? Zasto?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 8:37:49   
flamingos
Puzle su joj omiljene i dan danas.


(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 8:38:16   
flamingos
Puzle su joj omiljene i dan danas


(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 8:39:22   
MimaKos
Obozava puzle, cak se i ovaj mali sad prikljucuje, narocuto drvene koje se slazu u oblik zivotinje


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 8:43:52   
mama ivane
Mi imamo puzli bas mnogo cerkica obozava da slaze

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 9:32:01   
doramar11
Sjajna igracka, edukativna i zabavna. Puzzle sa motivima prirode i zivotinja posebno.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 9:43:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Sjajna igracka, edukativna i zabavna. Puzzle sa motivima prirode i zivotinja posebno.
[/quoteImamo ih ni sama ne znam koliko.Ranije smo zajedno slagale,pa vazdan.Sad sama očas složi


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 10:27:01   
doramar11
To je lepo kad ste svi ukljuceni u slaganje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 10:30:09   
MimaKos
Veci su delovi pa nema straha od gutanja, plus ima brojeva i slova da starija moze da nauci 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 11:47:05   
flamingos
Što veći delovi,to bolji za slaganje,a i bezbedniji


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Slagalice i učenje
11.7.2019 11:51:21   
MimaKos
Super su i bas edukativni


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here