|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plakanje u snu
8.9.2017 10:44:05   
mama Jo
Ma da, i kada se ,,preforsiraju" preko dana ne mora da znaci da ce spavati celu noc, prosto prezivljavaju sve slike koje im se dese...
Mislim da je to budjenje prosto deo maluh godina...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Plakanje u snu
8.9.2017 10:45:43   
krin 40
D je na seku

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Plakanje u snu
14.10.2017 14:00:33   
Dragica Draga
Moja malena zna da se zaplace u snu... dve godine ima, ali vise kao da vrisne i kaze nesto ne, ne, neeee.... mislim da sanja neato sto je dozivela u toku dana...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Plakanje u snu
7.3.2018 14:39:57   
Dora89
Dešavalo se, mislim da je zbog nekih frustracija u toku dana, tipa nečega se uplašilo ili nešto je bilo zabranjeno.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Plakanje u snu
7.3.2018 14:57:28   
mama Jo
Mislim da sanja nesto jer uvek i kaze nesto
I zaplace se

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Plakanje u snu
7.3.2018 15:00:06   
Bunnyca
Moja cerkica je sada bolesna i evo place u snu vec drugu noc.mislim da je to normalno,posebno kada su bebe pa ih muce zubici ili sada kada je veca kada je bolesna

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Plakanje u snu
9.6.2018 14:04:34   
IvanaSK RR
Ovo se mojoj maci cesto desava u poslednje vreme user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Plakanje u snu
9.6.2018 14:06:02   
mama Jo
Citala sam ... kazu- razvoja se mozak 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Plakanje u snu
9.6.2018 14:13:36   
IvanaSK RR
Vau, ima da zavrsi tri fakulteta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Plakanje u snu
1.7.2018 13:38:08   
Anck Su Nmaun
H je jednu noc skakala dok smo bili na moru al od blage temperature. Sva se jadna pogubil pola sata nije mogla da dodje sebi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 1:27:26   
markovicka23
cao ja sam nova ovdje imam problem da li moze neko da mi pomogne ili da neki savjet ...
Imam djecaka od 7 ipo mjeseci koji je zdrav veseo nasmijan preko dana a u toku noci pocinje da place prvo se komesa pa je to neopisivi plac podignem ga ali on kao da i dalje spava ne mogu da ga smirim niti probudim upalim svijetlo pustim pjesmicu zovem ga i jedva otvori oci i kao dodje sebi malo to traje pola sata dok se on skroz ne smiri i onda nastavi da spava do ujutro .doktori jednostavno kazu to je normalnoto moze biti da sanja ili grcevi ili zubici u glavnom samo nagadjanja a nama se to desava bukvalno od 2 mjeseca a u zadnjih mjesec dva skoro svaki noc ...moram li da dodam da sam pod stresom zabrinuta i muka me hvata kad treba uvece da ga uspavam jer znam sta me ceka :( :(

(odgovor članu Nina14)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 1:51:52   
markovicka23
user posted image

< Poruku je uredio markovicka23 -- 7.7.2018 1:54:46 >

(odgovor članu Nina14)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 1:53:31   
markovicka23
ja jos ne znam kako ovo funkcionise mislim ove poruke i ova slanja jer nigdje ne vidim svoju poruku sto sam napisalapa vjerovatno pisem jednu te istu user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 7:01:47   
Anck Su Nmaun
Nesto mi ne.odgovara mozda mu je vruce. Jel ga dojis? Sta jede pre spavanja?

(odgovor članu markovicka23)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 7:37:08   
Misha i Ljisha
Markovicka mislim da sam pisama pre 5 godina. Normalno je. Moja je vecito budila nakon 20 min od zaspivanja. U vrisci i dreci. Normalno je prestalo je do trece. Molim te nemoj pokleci pa da vodis dete na salivanje strave i slicno sta su sve meni predlagali. Nikad je nisam odvema. Sazrevanje CNS dete je preoaetljivo i to se desava tokom.REM faze. Kako beba raste REM se oroduzava odnosno ceo ciklus i na kraju se budila sat i po od zaspivanja. Kad budem imala vremena pisacu detaljnije. Ja sam dojila i kad god bi bila takp uznemirena dala sam jlj siku da se smiri

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 9:01:05   
Misha i Ljisha
Hajd da dodjem da vas smirim.

Bebe spavaju laganim snom, i njima se faze sna brze menjaju nego kod odraslih, REM faza je faza sna gde "aktivno" sanjaju, veoma bitna za bebe jer ponavljaju i rezimiraju ono sto su naucile taj dan. Moja je znala u snu da radi tasi tai, cak u snu da ustaje kad je naucila da ustane i sl. Kod osetljive dece nadrazaji spolja, znaci sve sto je dete dozivelo taj dan prozivljava u REM fazi. Bebe NEMAJU nocne more. Nocni strahovi krecu tek od trece godine. Ovo je jednostavno sazrevanje centralnog nervnog sistema (CNS) i kod osetljive dece se nazalost tako ispoljava. Ja nema sta nisam pokuavala, vece sam obavezno gledala da tece mirno, takodje takve bebe ne bi smele da gledaju televizor ni pod razno. I td i td. NEminovano je da ce se buditi, ja cak nisam isla da se tusiram dok se ne probudi, stavim je u krevetac i onda sacekam budjenje i onda tek obavljam sta imam. U svakom slucaju nije nista strasno. Ako do trece godine ne iscezne budjenje tek se tad to podrazumeva pod "poremecajem sna" do tad je sve NORMALNO

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 17:14:15   
markovicka23
Ne dojim ga a za veceru pa nekad palenta nekad pavlaku ili bocicu mlijeka ...a sto see tice vrucine mozda mu i jeste vruce sad ovih Dana Ali to see desava Jos od drugoh mjeseca tad je zima bila

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 17:19:50   
markovicka23
Jao do trece godine ima da posjedim ja Sam u zadnje Dane zamjenila Dan I noc cuvajuci ga preko noci da ne zaplace a primjetila Sam da se u jednoo isto vrijeme budi u pola 5 ujutro cim pocne da svice on je Miran sve mi je to cudno svasta mi pada na pamet ima zlih ociju

(odgovor članu markovicka23)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Plakanje u snu
7.7.2018 20:46:54   
Misha i Ljisha
Nema potrebe da dezuras. Scenario se desava uglavnom uvek u isto vreme od zaspivanja jer je to prosto ciklus spavanja. zlih ociju ima ali zle oci samo gledaju meni je strasnije odvesti dete na salivanje strave kako kazu ilo skidanja uroka. Nauka ima objasnjenja za ovo i to je kraj. Sa godinu i po se kod nas vec proredilo vec oko druge se nije budila. Ako ce ti biti lakse stavi dete da spava sa tobom pa vidi da li ce se buditi. I od nadrilekarstva preporucujem jedino krstenje. Procice ako ste zabrinuti idite kod nekog dr kod npr neurologa

(odgovor članu markovicka23)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Plakanje u snu
8.7.2018 0:58:54   
markovicka23
Hvala na savjetima svima... zena se bar malo smiri kad vidi da nije jedina pa eto bar malo bude lakse a krstenje ocemo svakako sa prvim rodjendanom a sto see tice vracara nismo nidje isli nesto me strah jeste da imaa svega vjerujem da I'ma I zena da pomazu mozda bih za sebe i posla (kad bih imala neku muku) Ali za dijete sad za sad ne bih

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Plakanje u snu
20.9.2019 2:09:26   
dunja RR
Ovo je kod nas sinoć i noćas, nema meni spavanja svakako, dežuram zbog laringitisa.
Još to buncanje dodatno kod njega ..smirim ga nekako. Sinoč je bilo na svakih 15 minuta do jutra, a noćas evo za sada jednom, malopre.

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja imam problema sa srednjim sinom jer se on često budi noću kao da nešto sanja i plače,nemogu da ga razbudim,i kada se probudi uopšte se ne seća šta je sanjao



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Plakanje u snu
20.9.2019 11:37:02   
flamingos
Samo jednom smo imali situaciju kada se,kao mala,noću probudila i plakala,plakala-nigde kraja.Uglavnom se smejala,to je tako slatko,smeje se i još po nešto i kaže i nastavi da spava.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Plakanje u snu
20.9.2019 12:07:21   
jess021
Dunja, da li je možda premoren ili ste bili negde što nije uobičajeno bioskop, jaki zvučni efekti ili sl? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Plakanje u snu
23.9.2019 21:58:02   
Ivanka 75
Dunja, Ivi se to pocelo desavati proslog februars kad imala visoku temperturu. I od tadase povremeno ponavlja svaki pit kad je bolesna. Temp okidac, tj bolest. Mozada je i S tako.
Prosle god sam bila izbezumljena zbog toga, trajalo je bogami skoro 3 meseca. Na granici sa mesecarenjem. 
Sve u svemu, savetovali su nas da je ne budimo i ne zovemo. I kad smo prestali pocelo je da jenjava. Samo je vratimo u krevet, uglavnom ja jer mene zove, legnem pored nje u tisini. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Plakanje u snu
23.9.2019 22:31:19   
flamingos
Ivanka,draga,baš zafrknuto.Bogu hvala nemamo takva iskustva,ali dobro,sve to dođe i prođe.Svašta sa dečicom doživimo i proživimo.Kako ste?❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here