|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plakanje u snu
23.9.2019 23:17:37   
dunja RR
Jess, nismo, ali dobio je dan kasnije laringitis, moguće da ga je nešto mučilo, zbog toga.
A prošle godine mu se desilo, posle slave slično, vištao u snu, a tada mu je jedna devojčica na slavi dala telefon i igrice da čačka, pa smo sa tim povezali. Apropo ovog što kažeš, zvukovi, ekran, slike ..

Inače mu ne dajemo tel, osim kada otme, a otima teefon u poslednje vreme, od kako se M rodila. Ljuti nas.

IZVORNA PORUKA: jess021

Dunja, da li je možda premoren ili ste bili negde što nije uobičajeno bioskop, jaki zvučni efekti ili sl? 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Plakanje u snu
23.9.2019 23:18:42   
dunja RR
Moguće Iv, baš pisah sada, to jutro/dan je dobio laringitis ..
Z asada se ne budi dalje, videću ..

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, Ivi se to pocelo desavati proslog februars kad imala visoku temperturu. I od tadase povremeno ponavlja svaki pit kad je bolesna. Temp okidac, tj bolest. Mozada je i S tako.
Prosle god sam bila izbezumljena zbog toga, trajalo je bogami skoro 3 meseca. Na granici sa mesecarenjem. 
Sve u svemu, savetovali su nas da je ne budimo i ne zovemo. I kad smo prestali pocelo je da jenjava. Samo je vratimo u krevet, uglavnom ja jer mene zove, legnem pored nje u tisini. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 8:19:36   
Maruska15
Pokrecem temu zato sto sam ocajna i treba mi neki savet ako uopste pomoći ima..? Moja Nata ima 21 mesec i muku mucimo od 6 meseca a sada je sve gore i gore.. Svaku noc se budi i place neutesno. Bukvalno po 7-8 puta svaku noc. Stavili smo je sa nama u krevet,pa sam probala sama ja sa njom da spavam u drugoj sobi,evo juce smo u Ikei kupili nov krevet za nju,prelep,sirok,udoban.. Ali ne vredi nista. Cele noci se budila i plakala,muz i ja smo iscrpljeni. Ovo je stvarno strasno. Nije gladna,nije zedna,nije joj vruce ni hladno.. Ne znam koji problem ona ima,i ne znam kako cu kad dodje beba,prosto sam uplasena i dodje mi da ne radjam dok ona ne krene da spava celu noc! Sve je gore i gore,plasim se kad padne mrak. Zahtevna je uzasno danju ali barem nocu da nam da mira,aman...!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 9:11:43   
pari
Meni se T budila toliko dok je sisala znači do 21.meseca. Sad ima 2 god, budi se jednom ili dva puta, nekad baš jako plače, nešto priča...sigurna sam da nešto sanja. 

E sad, da li je tako i kod vaše devojčice ...da li sanja nešto ili želi da budete pored nje, treba joj zagrljaj...ima takve dece, koja se bude i traže roditelje dosta dugo, znam primere...Možete jedino da se trudite da uveče primenjujete neke rituale, da upalite neku uspavanku, da joj čitate, da pre spavanja radi nešto mirno...i da ne jede mnogo pre spavanja...Nadam se da će još neko imati savet.  Držite se

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 9:19:30   
flamingos
Maruška,ljubim vas.❤Duša sraga.Slažem se sa Pari.Probajte još nešto.A savet pedijatra?Ne znam šta da kažem.Deca se bude noću,plaču,ali to kod vas baš svake noći.Ne brini,sredićete i to.Čuvaj se.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 9:39:41   
Maruska15
Danas ce muz da zove pedijatra. Mada oni kazu da sigurno sanja nesto.. Nekad se probudi i place,ja joj dam sok i ona nastavi da spava.. Ali to nije bas cesto. Uglavnom kenjka po celu noc... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 9:48:03   
emicaa
Maruska a da je ne muci nesto,zubici ili stomak.Moji su oboje jako lose spavali,ali nisu nikad neutjesno plakali



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 11:29:28   
Maruska15
Imam utisak da je boli stomak posto prducka i place. Ali ne znam odkud ti grcevi nocu,preko dana je vesela i zdravo izgleda.. Mnogo smo umorni a i plasim se da nije nesto bolesna daleko bilo..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 11:54:02   
Khaleesi
Maruska oni sanjaju dnevna dogadjanja pa im se mozda malo i promene... Ova moja mala ima 4.5 god pa se probudi nekad i place i vice nemoj nemoj necu to je nesto sto se verovatno posvadjala sa sestom preko dana ili od pre iz vrtica ili jednostavno sanjaju... I samo prestane i nastavi da spava. A nekad i ceo monolog bude, prica i smeje se ja je slusam 🤣


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 13:16:40   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Imam utisak da je boli stomak posto prducka i place. Ali ne znam odkud ti grcevi nocu,preko dana je vesela i zdravo izgleda.. Mnogo smo umorni a i plasim se da nije nesto bolesna daleko bilo..





Pomeri veceru na ranije. Mogyce da radi stomak a njih to nocu muci. Mog P cesto myci stomak nocu. Najbolji je ako jede oko 18h

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 15:35:16   
pari
Da da, to može biti problem...

I nek pije samo vodu, ništa drugo u toku noći

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 17:10:09   
emicaa
mozda joj laktoza pravi problem,moja T je sa 9 mjeseci pocela nocu imati probleme sa stomacicem.Povela joj davati mlijeko bez laktoze i to se smirilo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Plakanje u snu
9.6.2020 19:55:24   
Maruska15
Hvala na savetima, pokusacu sa ranijom vecerom. Nije laktoza,alergicna je kao beba bila na mleko pa joj dajem sojino,iako vise nema alergiju. A druge mlecne proizvode slabo jede.  Imamo sledece srede termin kod doktora pa cemo valjda videti sta je.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Plakanje u snu
21.11.2022 10:25:31   
Milena.s
Da li neko zna kome se obratiti? Budi usred noci svake noci vec nedelju dana i vristi na sav glas. Budan ke oci otvorene ustane i stoji u sobi i vristi na sav glas 15 - 20 minuta. Ne zeli ni u ruke ni nista. 

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Plakanje u snu
21.11.2022 13:20:22   
marketing RR
Draga Milena, kopirali smo vaše pitanje u temu na kojoj odgovara Pedijatar dr Julka Damnjanović, link do teme je OVDE. Dopišite ako možete, u toj temi, koliko je dete staro, da bi dr Julka imala i taj podaak. Sve najbolje vam želimo!

(odgovor članu Milena.s)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Plakanje u snu
21.11.2022 23:43:09   
Bambino1
Milena moje dete je imalo tu fazu negde sa godinu ipo dana, place, vristi, baca se po sobi, nista nece, i posle pola sata zaspi. Trajalo je mozda i 2 nedelje i proslo je samo od sebe. Od tad desava se ako je imao buran dan, gomilu desavanja nekih da se probudi i place, ne mozes mu nista, traje 20ak min i onda se smiri. Sad ima dve ipo godine. Deca nocu prozivljavaju desavanja preko dana koja dozive. Moguce je da je to razlog. Neka promena, uzbudjenje, bilo sta sto odstupa od rutine. Da dodam nisam strucna, samo je to moje iskustvo. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Plakanje u snu
16.12.2022 22:12:28   
Dragica Draga
Isto mislim kao Bambino... Dosta razlicitih dozivljaja i emocija koje se onda tako jave u snu pa dete reaguje

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Plakanje u snu
9.6.2023 10:45:52   
Srecko47E
Kod nas se desavalo par puta,posle burnog dana,koji je bio propracen naletom razlicitih emocija.
Deciji psiholog mi je rekao, da deca nisu u mogucnosti da obrade silne emocije i da moze doci do pomenutog.
Uglavnom je u tom nekom,polu snu.

Traje i prodje,ali je stravicno.Makar meni.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 193
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



Click Here