|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
13.8.2022 22:33:10   
dddaca
Kako ga cistis Dunja ako ga ne peres? Samo prebrises krpom? Mada taj model ne znam ni kako da se pere, posto je cvrst

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Školske tašne
13.8.2022 23:33:43   
dunja RR
Daco, da tako, samo prebrišem, ponekad, tek reda radi, iako niti na jednom mestu nije prljav.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Školske tašne
14.8.2022 7:42:37   
Maraj
Hvala dunja user posted image
Jeste uzimale ranac pre 1.septembra?
Mm je bio na roditeljskom , na upisu i kaze da je direktorka rekla da se ne kupuje nista, da ce oni reci sta treba, od 1septembra
I sada me ubedjuje da se to odnosi i na ranac. user posted image a ja razmisljam...kako cu dete 1.septembra poslati "sa rukama u dzepovima."


< Poruku je uredio Maraj -- 14.8.2022 7:43:42 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Školske tašne
14.8.2022 8:13:45   
dddaca
Dunja, pa ti imas zlatno dete user posted image Nas bude sav izmazan. kad je vlazno vreme pogotovo. Svog ga nogama isprlja. Da li ga drZi pored klupe ili na stolici, ne znam.
Maraj, mi smo kupile par dana pred polazak u skolu. Videces, zacas ce i izbor da se suzi. Sve sto je lepo ode odmah.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Školske tašne
14.8.2022 8:43:18   
milicicak
Maraj, pravi ranac mu svakako neće trebati taj prvi dan, užinu, svesku i pernicu mu možeš spakovati i u neki sasvim običan koji inače nosi.
Mi smo ranac kupili nekad početkom avgusta, sa sve sveskama, pernicom, flomasterima, bojama. Nije mi padalo na pamet da jurcam po gradu 1.9. da sve to tražim. Ranac kupi kad tebi odgovara, nema šta da čekaš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Školske tašne
14.8.2022 10:51:59   
IvanaSK RR
Maraj, za prvi dan mu ne treba ranac. Direktorka je mislila na sveske, verovatno. Mada, mozda vasa skola daje ranceve prvacima, ali sumnjam 😁. Ja cu ranac verovatno uzeti tokom zime, proleca. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Školske tašne
14.8.2022 13:20:09   
Maraj
Ivana,i ja to mm pricam, da je direktorka mislila na sveske... al ne, on je cuo drugacije user posted image
Jao vec vidim da cu ja ici na roditeljske....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Školske tašne
15.8.2022 12:53:03   
Maraj
Dunja imam jos jedno pitanje.... jesi li Belmil ranac porucivala online ili si kupila u knjizari? Ne mogu ga naci na Novom Bg nigde u knjizarama... a vise bih volela uzivo, da vidim ranac

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Školske tašne
15.8.2022 15:43:45   
dunja RR
Maraj nismo kupovali (pa ga i nisam videla uživo ranije), dobili smo ranac od ujaka, on radi u firmi koja je uvoznik, i taj mi je preporučio kao jedan od najboljih, mada su svi Belmilovi odlični.

Dok smo birali, Didy mi je pisala ovde da i njena ćera ima isti (samo za devojčice), i da su zadovoljni, tako da se nisam dvoumila.

Bolje uzmi ovih dana, nemoj čekati baš 1.9., to što su rekli da sačekate se odnosi na sveske, jer svaki učitelj traži drugačije - naša recimo insistira na marginama.

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.8.2022 15:49:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Školske tašne
16.8.2022 12:11:01   
jess021
Mi ćemo danas po ranac i pernicu. Ostalo čekamo da vidimo šta će učiteljica da kaže. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Školske tašne
16.8.2022 12:22:42   
Ana RR
Joj ne mogu da verujem da se bliži početak školske godine, ne mili mi se ni najmanje user posted image Mi najverovatnije nećemo kupovati novi ranac sada, ovaj što ima je odličan, on ga voli i ne želi da menja. A nije bebast tako da je skroz ok sa 5. razred.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Školske tašne
16.8.2022 12:35:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Mi ćemo danas po ranac i pernicu. Ostalo čekamo da vidimo šta će učiteljica da kaže. 



Jao Jess, vi krecete u školu ❤️
Mi trebamo da kupimo Sofi. Nikako da se kanemo da idemo u Bg. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Školske tašne
16.8.2022 14:27:53   
jess021
Sanjice, daaaa❤️

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Školske tašne
16.8.2022 19:41:47   
Maraj
Kupili smo ranac . Uzeli smo Ovaj
Lazar presrecan. On je birao. Kupili smo u kompletu i pernicu i torbu za fizicko. Do sada smo punili pernicu (kupuje se prazna)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Školske tašne
16.8.2022 21:32:59   
IvanaSK RR
Super je Maraj ❤️
Ja razmišljam da joj kupim ranac, a ne torbu. Ionako cu ja to nositi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Školske tašne
17.8.2022 11:06:59   
jess021
Maraj, odlična je. I mi smo juče kupili, naša je sa jednorogom😍

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Školske tašne
17.8.2022 11:17:26   
dunja RR
Maraj, super je user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Školske tašne
18.8.2022 14:34:05   
flamingos
Super je Maraj.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Školske tašne
18.8.2022 17:51:20   
dddaca
Maraj lep je. Mi imamo od prosle godine, ocuvan je i pored toga sto ga je vukla i bacala gde je stigla, tako da se ove godine provlacimo za ranac.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Školske tašne
18.8.2022 18:07:21   
flamingos
Anđela je prošle godine kupila Nike ranac u sportskoj radnji i kao nov je.Oprala sam ga i njega će da nosi.Baš je dobar.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Školske tašne
19.8.2022 7:37:46   
Tiziana
Moji su od 1-4 nosili jedan ranac. Njen je bukvalno i dalje kao nov. Ima onu rucku sa nekoliko duzina pa to vise nije kul, sad zeli za 5.razred novi.On ima neki koji nije klasican skolski, ali je odlican i verujem da ce ga nositi do kraja 8. Neutralan je, boje peska, mozda ga bude i kasnije nosio. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Školske tašne
19.8.2022 8:26:22   
Sanjica26 RR
T ima sa ruckom, ali ce nositi do kraja osmog. Može i da bude ranac. Tako da necemo kupovati. A od ponedeljka kupujemo Sofi. Vec je izabrala. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Školske tašne
29.8.2022 0:10:45   
Mirko Svirko
Mi imamo ranac od prosle godine i super je. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Školske tašne
29.8.2022 8:31:40   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mi imamo ranac od prosle godine i super je. 
Beše sad će u drugi razred?Šta fali.Kad je dobar ranac nema potrebe da se kupuje drugi.Ljubi dete.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Školske tašne
29.8.2022 8:40:03   
dddaca
Mirko tako i mi. prosle godine smo ga malo vise platili, bilo je i dosta jeftinijih, ali sad vidim da je bolje dati neki dinar vise i kupiti kvalitetnije kako bi ga duze koristili

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here