|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece u vrticima
21.2.2018 21:38:24   
lesica
Mama Jo, znaš kako - gledaju drugare, stekne se rutina, obroci su uvek u istoo vreme. I ma kako mi mislili da to ne utiče, utiče i znači jo kako.

Što se hrane u vrtiću tiče, ja i dalje nemam zamerki. On jede bez problema.
Kući kada stigne, klopne sa nama skupa nešto, nekad više nekad manje, večera uredno a između pojede neku voćku, neki slatkiš.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ishrana dece u vrticima
21.2.2018 21:39:37   
Sarav
U našem vrtiću je hrana odlična. Prošle godine sam bila u savetu roditelja pa znam i odakle nabavljaju hranu i vrlo sam zadovoljna. Meni je odobrio pedijatar, tako da nemam šta da dodam.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ishrana dece u vrticima
21.2.2018 21:46:25   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Mama Jo, znaš kako - gledaju drugare, stekne se rutina, obroci su uvek u istoo vreme. I ma kako mi mislili da to ne utiče, utiče i znači jo kako.




Bas to sam i ja prepoznala kao glavni razlog...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ishrana dece u vrticima
21.2.2018 23:55:46   
Srecko47E
Mene je strah kvaliteta hrane u vrticu.Zato se lomim da li da je upise.Konkurisanja kod nas nema samo dete uoises i moze od devet meseci.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 8:17:15   
Anck Su Nmaun
Ja sam zadovoljna ishranom. Uglavnom jedu sve kao i kod kuce. Cak su i ribu zavolele preko vrtica user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 8:20:13   
Mala Elena
Zadovoljna sam u sustini . Malo je dorucak oskudan kad je parce hleba namazano necim plus parcence suhomesnatog, to mi je malo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 8:22:04   
Anck Su Nmaun
Da ali oni njima uvek ponude ko zeli jos. Ja sam im npr. za Vuka skrenula paznju da dete voli da jede i da isprate , pogotovo dorucak da mi ne bude citav dan gladan. Posle rucak manje vise svakako je pred polazak kuci.
Ne boj se uvek njima ostane.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 9:37:38   
Sarav
Moja uvek traži još i daju joj. Nikad nije gladna ostala u vrtiću. Ako ne jede ručak zato što je na meniju kuvani kupus ili nešto što joj se ne sviđa, vaspitačice je nahrani bar da pojede tu jednu porciju. Baš vode računa o svakom detetu.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 10:40:48   
Srecko47E
A da li deci vaspitacice pomazu pri jelu?Snaja mi je rekla da ako dete ne zna samo da jede ne zele da pomognu (vrtici u N.Pazovi gde je na praksi)
Mene je vise roga strah da ne ostane gladna.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 10:42:35   
Anck Su Nmaun
Boze svasta, pa nisu one bas citave rekla bih. Naravno da pomazu dok sami ne nauce.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 10:52:34   
Sarav
Ma pomažu i kad su lenji, ako im se nešto ne sviđa itd. Moja je 2013.godište i još uvek uskaču vaspitačice kad god zatreba.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 12:36:58   
Misha i Ljisha
U starom vrticu se jedna vaspitacica jako jaaaakooo trudila da D jede. Jer od jaslica nije jela nista u vrticu. E kod nje jeste i ona se zena trudila svim silama. Cak mi je rekla jednom da joj je najveci uspeh te godine sto je D jela. I onda smo promenili vrtic i opet ne jede. Zali Boze sto 4 godine placam hranu u vrticu.

Kod nas nije problem samostalno hranjenje tj ona zna da jede koristi pribor i td vec je lenja i probirljiva. Ja je teram kuci svaki dan ajde Dunja ajde Dunja. Al ove vaspitacice imaju pristup takav da nikog ne teraju.
Ova gore pomenuta vaspitacica se npr trudila da D ujutru pojede bar za dorucak koricu hleba i jogurt, uzinu je uvek jela, a rucak je bila pocela da bar umace i sl. Al eto kazem vratismo se na staro da nista osim uzine ne jede tamo user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 12:44:22   
AnaTamara
U nasem vrticu hrana je solidna, raznovrsna. Mi vaspitacici ne postavljamo pitanje da li je dete jelo, jer kod nje mora pola da se pojede, tu nema razgovora, ako vidi da mljackaju, ona podvuce crtu, to moras i kraj.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 12:53:07   
Misha i Ljisha
a ne ne kod moje su pokusavali da naredjuju dok ja nisam dosla i rekla DOSTA! Dete koje dana jednog nije plakala na adaptaciji u jaslicama koje obozava da ide u vrtic je pocelo ujutru da place JER JE TERAJU DA JEDE. I natezanje i kazne kod jedne vaspitacice i ja lepo rekla nemojte je terati ja cu joj dati dorucak, uzinace a do rucka ce izdrzati. Vise mi znaci da voli da ide u vrtic da se druzi sa drugarima a ne zbog hrane da ima odbojnost

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 12:57:32   
Sarav
Ne ide ništa na silu. Recimo, kod S u grupici ima jedan dečak koji ne jede ništa u vrtiću. Ako nekad uzme malo hleba roditelji su zadovoljni. To je baš ekstremno. Ali dete voli da se druži sad drugarima i svi su to prihvatili ok. Ako roditelji aminuju da dete ne jede, nema potrebe da vaspitačice maltretiraju i dete i sebe.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.2.2018 12:59:44   
Misha i Ljisha
Tako je i moja D uzme koricu hleba ako je bas jako gladna i to je to. Dorucak evo i dalje dobije pre vrtica, i ruca odmah posle. A banane i jabuke voli i tu uzinu stvarno. Tako da izgura ona. Nit je mrsava nit je bolesna.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ishrana dece u vrticima
29.5.2018 21:41:42   
IvanaSK RR
Kod nas u vrticu je hrana ok. Imaju tri uzine i doručak i rucak. Jedna uzina je vocna, a druge dve kiflice, kolac sa makom, pita ili tako nesto... Za ručak kupus, grasak, piletina, pasulj... Za dorucak mlecni namazi, ajvar, nekad nesto suhomesnato, med...
U suštini, sve ono sto bi i kuci bilo na menijuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ishrana dece u vrticima
29.5.2018 21:45:31   
Duškić
I nama je Ok meni u vrticu.
Moji nisu probirljivi, lepo jedu . Imaju i kolac i vockice.
Zadovoljna sam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 11:47:01   
IvanaSK RR
Evo naseg jelovnika ove nedelje
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 12:51:24   
mama Jo
Meni je ovaj jelovnik super!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 13:57:18   
Maraj
Ma meni je ovo super user posted image
Nego kako se hranom snabdevaju privatni vrtici? Jel oni spremaju za sebe ili im dostavljaju hranu iz neke centrale

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 13:59:44   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Duškić

I nama je Ok meni u vrticu.
Moji nisu probirljivi, lepo jedu . Imaju i kolac i vockice.
Zadovoljna sam.

Potpuno se slazem, sem pasulja koji im svaki ponedeljak sluze..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 14:01:50   
mama Jo
Ja nisam sigurna za privatne kako se snabdevaju, ali sam ubedjena da o tome jako vode racuna, to je roditeljima izuzetno vazno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 14:03:02   
IvanaSK RR
Maraj, zavisi, neki imaju svoju kuhinju, neki se snabdevaju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ishrana dece u vrticima
22.6.2018 16:50:45   
MimaKos
U Nisu privatni nicu ko pecurke i radi ko sta hoce... u drzavnim je samo iz njihove centralne kuhinje, isto za sve..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here