|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
25.12.2013 12:05:18   
Azra_

IZVORNA PORUKA: mama micki

Evo ja malo virnula u ovu temu, pa kad već pominjete grčku...mi smo prošle godine bili na Skijatosu, oduševljena sam, tako malo ostrvo a priroda je predivna, bila sam u petom mesecu trudnoće i skoro celo ostrvo pršla sam pešice. Prelepo je...ali skuplje u odnosu na Olimpsku regiju.
Bili smo u vili Makis a putovali smo preko Sabre, odlični su i povoljni.
Volela bih da vidim i Skopelos, tamo se snimao film Mama mia, tamo je tek netaknuta priroda ali smeštaj je preskup i nema ponuda u turističkim agencijama.
A Hrvatsko primorje obožavam, nadam se da ću ga u bliskoj budućnosti opet posetiti.
Crna Gora je bezveze, ali ko želi da letuje u CG prporuka je Pržno, kao da je jedno parče hrvatskog primorja prebačeno u CG, tamo smo bili 2011 i bilo je baš lepo.


Skijatos jeste lep, mada je skuplji. Pre 3 godine, uveče, u restoranu pivo 6-9e! To je ono što je muž zapamtio. Generalno, smeštaj-iste cene kao u ostatku Grčke, ali cene van toga, naročito na plažama, u barovima, restoranima dosta veće. Kako ste išli? Avionom? Ima nas entuzijasta koji smo išli autom. :-)

Za Pržno se slažem. Samo ona plažica u samom mestu je nekako skučena, uvek gužva, još kad pristanu brodići... Mesto je prelepo. Kamene kuće, palme... Ima velika ponuda smeštaja, retko koji je loš, cene veće nego u Grčkoj.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2014
6.1.2014 13:10:52   
Jeca.V
OD svog mog hvaljenja Sitonije mi zavrsismo u olimpskoj regijiuser posted image Uplatili smo danas Cromwell Platamon Resort UAll.Razlog zbog kojeg smo se odlucili na ovakvo letovanje je to sto nam je iskrslo da idemo sa jako dobrim prijateljima koji su vise staticni tip porodice,a da se ne lazemo i cena hotela koji je 300e skuplji od Porfi beach PP na Sitoniji.Naravno,to me nece spreciti da malo istrazim i ovu regijuuser posted image .Ostaje nam samo da odbrojavamo i nadamo se lepom vremenu bez vetra.....

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2014
8.1.2014 23:05:33   
adulence
jel moze pomoc vas koji ste bili u neos marmarasu,preporuke nekih apartmana....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2014
8.1.2014 23:54:43   
Azra_
Ja znam neke app ali nisu u samom gradu, već na Paradiso plaži.Ne znam jeste li za opciju da budete smešteni u gradu ili uz malo udaljenu plažu?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 0:06:10   
adulence
hmmmm mi dakle ne idemo sopstvenim prevozom tako da kontam da nam vise odgovaara da budem smesteni u gradu,mislim kada kazes udaljeno ne znam na koliko udaljeno misls jer prvi put idem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 0:11:17   
Azra_
Pa sa deteom je po meni udaljeno. Naročito posle celodnevnog brčkanja ako biste uveče u šetnju, treba stići do Neosa (oko 1km-prosek, u zavisnosti u kom ste delu plaže,) pa tamo šetnja po samom brdovitom Neosu i onda nazad. Ok je varijanta otići kolima do Neosa, prošetati se tamo i onda opet nazad autom, ovako... Što baš Neos? Istina, ima neki duh, ali je brdovito, meni je više za veću dečicu ili za parove, mada, viđala sam i manju decu.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 0:28:29   
adulence
iskreno nismo se mi odlucili striktno za neos nekako mi on deluje najzivlji,sta znam mozda gresim....Iva jeste mala ,ali mm i ja ne bi da idemo u neko bas maleno i ultra tiho mesto,prosto nismo takvi tipovi,ne trazimo mi ni zurke da me neko ne shvati pogresno,ali da ipak bude zivo....i naravno svi saveti i preporuke su dobrodosle...pa cak i za neko drugo mesto...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 0:43:23   
Azra_
Razumem šta hoćeš da kažeš. I ja ne volim neka previše mirna mesta i sela. Dakle, od kad imam dete noću ne skitam, ali volim da uveče prošetam, uz more, naravno...da je urbano i lepo. Ja ta bliža mesta slabo poznajem. Peace je skoro spominjala Asprovaltu, pa me podset_ila... Pogledaj. Plaža ok, šetalište uz more, uveče živo puno ljudi i dece... Jedino ako nisi baš rešila da mesto bude na Sitoniji, onda ti ne mogu pomoći. Meni je tamo Neos najlepši.

< Poruku je uredio Azra_ -- 9.1.2014 0:44:49 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 8:07:08   
adulence
Hvala azra,razumelw smo se...pogledacu i asprovaltu sitoniju bih volela ali nije pod moranjem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 10:57:46   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Azra_

Skijatos jeste lep, mada je skuplji.

Kako ste išli? Avionom? Ima nas entuzijasta koji smo išli autom. :-)


Sta tome fali? Mislim entuzijastima? Mi smo prosle godine sa dvoje klinaca kolima na Rodos isli.user posted image


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 11:02:31   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mama micki

Volela bih da vidim i Skopelos, tamo se snimao film Mama mia, tamo je tek netaknuta priroda ali smeštaj je preskup i nema ponuda u turističkim agencijama.

Imas agencije koje se bave samo grckim ostrvima, kao sto je npr. Kalodoukas. Tu ces naci ponude bukvalno za sva ostrva, sto aranzmane, sto individualni smestaj.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 11:16:45   
dunja RR
Ja kad pomislim na Skiatos kolima pomislim na nasjkuplji trajekt na svetu, tako da ko ide kolima, za mene su to zaista za entuzijasti user posted image Mnogo se više isplati avion, i bus naravno. A poseban deo je avantura na samom trajektu, ko nije preživeo ne zna šta je to.
Za nas koji smo išli busom, sve stvari se nabacaju na jednu gomilu (pritom je trajekt ogroman, recimo 2 puta veći nego za Krf), i kada pristajemo n akopno, rulja od par stotina, mada mislim i hiljada ljudi, nagrne na te stvari. Ja i dan danas ne znam kako smo našli svoje. To je bilo u odlasku, a u dolasku su nam stvari stavili u neke kaveze, samo našoj grupi, ostalima su bile na gomili.

Ja kada sam išla na Skiatos, u celoj smeni, je bilo par ljudi koji su došli kolima, većina dolazi ili avionom ili busom.

Ja sam išla pre 3-4 godine, i nešto su pričali da će malko spustiti cene trajekta u narednim godinama, ali ne znam da li su ..

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Azra_

Skijatos jeste lep, mada je skuplji.

Kako ste išli? Avionom? Ima nas entuzijasta koji smo išli autom. :-)


Sta tome fali? Mislim entuzijastima? Mi smo prosle godine sa dvoje klinaca kolima na Rodos isli.user posted image




< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2014 11:28:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 11:47:33   
New Mom
Pisala sam o tome. Mi kad smo sve stavili na papir, avion je bila skuplja opcija od kola i trajekta. Bilo je ili avionom do Atine pa presedati za Rodos (pa jos od aerodroma do mesta gde smo), ili platiti dvaput karte za direkt avio varijantu jer su kod nas svi aranzmani nastimani na 7 ili 10 dana i ako zelis vise, traze da dvostruko kupih karte jer se njima navodno ne isplati da im u jednom povratku budu prazna mesta. A nemoj zaboraviti da je Kaca vec puna karta.
Trajekt je full jer se ide 11-20 sati (zavisi od putanje) i mozes da uzmes kabinu da prespavas. Inace je ko hotel, sve ima.
Sa tim, gorivom i putarinama, veruj mi, prosli smo manje.
Da ne pricam sto je rentiranje kola bilo 35-55evra na dan plus gorivo, sa svojim si komotniji.
I naravno, sve smo rezervisali u februaru, kad imas popuste.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 11:51:33   
dunja RR
Verujem ti NM da je tako za Rodos, ja sam baš za Skiatos rekla, trajekt za Skiatos je skuplji mnogo, zvanično najskuplji trajekt na svetu, a ostrvo je jako malo, nema potrebe za kolima. Eventualno za dan dva uvek se može iznajmiti (mada zaista nema potrebe) a preko toga, busom se stiže sa jednog na drugi kraj ostrva za 20 minuta. Mi smo do večine plaža išli pešaka (bili smo smešteni na plaži na sredini ostrva), a do grada busom, oko 1,5e bila karta, stiže za 7.8 minuta.


< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2014 11:58:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 12:01:54   
dunja RR
Zbog tog trajekta je Skiatos i skuplji od ostalih delova Grčke, jer svi dobavljači plaćaju tu cenu za trajekt kada dovlače namirnice, pa samim tim dižu prodajnu cenu.

Bus kada dolazi iz Beograda, se znači ne ukrca na trajekt nego nas istovari u Volosu i mi ulazimo kao pešaci na trajekt (na Krfu recimo se ukrcava ceo bus na trajekt), da agencija ne bi plaćala ogromni cifru za prevoz busa trajektom. Zato i jeste takav haos sa stvarima za koje sami odgovaramo na trajektu. Ali sve je to jedna avantura :)

A i aranžmani preko agencija su skuplji u startu za ne znam koliko, baš zbog trajekta koji plaćamo kao pešaci (ne mogu da se seim da li 40 ili 80 eura se plaća po osobi).

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2014 12:08:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2014
9.1.2014 13:57:05   
Azra_
Dunja, šta da ti pričam...iskusila si.user posted image Mi nekako najviše volimo autom gde se može, ali na Skijatos u toj varijanti više nikad. Entuzijasti jesmo, ali nismo baš ludaci.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 18:29:17   
Anoniman
mame jedno pitanje, kada je sajam turizma, i ako imate neku agenciju koja nudi povoljno za letovanje u grckoj? A da je neki lep smestaj, pisite mi u inbox, ili ovde. Sada razmislajmo da uplatimo dok su ove povoljne ponude.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 19:15:14   
Anck Su Nmaun
Neznam tacan datum ali znam da je uvek krajem Februara ..oko 20 i nekog .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 20:25:37   
adulence
Mi smo sada poceli da razmisljamo i o turskoj,prvo avion,a drugo all inc.nego sto ja nikada nisam bila u turskoj,jesam u tunisu i egiptu,ali u turskoj ne,pa niti znam za koji grad ma nista...heheheh

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 21:48:32   
Didy
Ja imam ogromnu želju da idem u Tursku. user posted image I drži me već dugo. Nešto me privlači orijent. Čak bih radije išla negde na proleće u Istambul baš turistički, ne na more. Nažalost, Dulence, ne mogu da ti pomognem. Mislim da je Torbica bila prošlog leta, ali ne znam gde. Već će ti se javiti.
Mi smo pre neki dan uplatili letovanje. user posted image Prvi put smo ovako ranije uplatili i mislim da smo baš dobro iskoristili ovaj period ranih uplata i dosta povoljno prošli. Na preporuku šefice mm koja je letovala prošle godine s porodicom i kumovima smo uplatili u OVOM hotelu 10 dana all inclusive od 28. juna do 8. jula. Nadam se da će nam biti dobro. Ja još nisam letovala na Halkidikiju, pa hajde da vidimo. Hotel je izmešten iz naselja i to mi se posebno sviđa jer su na plaži samo gosti hotela. Nalazi se između Kalitee i Afitosa. Za Afitos kažu da uopšte nije tipično turističko mesto, već da ima taj neki tradicionalni grčki duh i sigurno ćemo ga posetiti. Po meni je jedina mana što hotelska plaža nije skroz peščana, već ima pesak, šljunak i dosta stena i kamenja, ali ovi što su nam preporučili kažu da su se oni samo tu kupali i da deca nisu htela nigde drugde da idu. I da nigde nisu videli tako čisto more, a to sam čitala i na nekim forumima da je more tu besprekorno čisto. Verovatno ćemo se odvozati i do Kalitee, tamo je plaža ogromna peščana sa dugim plićakom (što ja mrzim, ali je za decu dobro).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 21:57:39   
isidora88
didy kakve su cene u tom hotelu, ne vidim na sajtu?


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 21:58:44   
adulence
ehhh diddy bila sam u Istanbulu,srce mi je tamo ostalo,predivan grad,ma sve je predivno....nadam se da ce se vec neko javiti i preporuciti...inace ne mogu da tvorim link vaseg hotela....preko koje agencije ste rezervisali?

< Poruku je uredio adulence -- 15.1.2014 22:00:54 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 22:01:50   
Didy
Mi smo uplatili preko mouzenidis travela. Ako sam dobro shvatila, to je grčka agencija, a mi smo išli preko njihovog sedišta u Beogradu. Najpovoljnije je tako. Nisam htela da stavim link, ne znam da li se to podvodi pod reklamu, ali možeš naći na sajtu. Za nas 4 je cena 896 evra smeštaj, ići ćemo autom. Za prijatelje koji imaju 1 dete je 770 evra u tom periodu. Nađi sajt na netu, ukucaj ime hotela koji te zanima i imaš da ukucaš datum polaska, koliko dana ostajete, koliko odraslih, koliko dece i on ti odmah izbaci cenu. Uplatili smo 30% prilikom rezervacije, 20% treba do 31. marta, a ostatak pred polazak. Meni je to ok i cena i uslovi, s obzirom da mi potrošimo hiljadu evra gde god da idemo, a cimamo se sa suđem i kuvanjem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 22:04:04   
Didy
Evo staviću link, a moderatori nek obrišu ako je zabranjeno. KLIK

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2014
15.1.2014 22:12:53   
isidora88
super je cena, ne znam koliko je avionski prevoz? autom se ne bih usudila da idemo, a i ne verujem da cemo kupiti novi do tada, a ovaj sto sad imamo je cuknut pre neki dan tako da m nije bas za duge relacije

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Sta mislite...
choopa choops

...koliko je jednoj forumasici trebalo vremena da pronadje stranicu sa anketama?

10 min (37%)

pola sata (7%)

1 sat (16%)

'odma je nasla. (39%)


Ukupan broj glasova: 135

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here