|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 20:47:28   
Misha i Ljisha
Mi idemo redovno od prosle godine. Znaci sa neke 3 ipo smo je odveli prvi put. Isli smo prvo na 2D pa na 3D, na 4DX jos uvek nismo ali mislim da bi joj ludilo bilo da ide u 4dx da gleda nesto.

Redovni smo u bioskopu, sve smo odgledali user posted image a kad vise nema sta u bioskopu idemo u pozoriste. MEni je apsurd da pozoriste kosta manje od bioskopa, mislim glumce treba platiti al ajd. I ona se super provodi u pozoristu.

Mislim da se treba drzati preporuka i za bioskop i pozoriste ako pise 4+ onda treba dete od 4 da ide a ne manje, jer mala deca ne mogu da izdrze iskreno. Bas smo bili da gledamo u bioskopu "cudovista iz moje porodice" prosle subote i bar dve mame je iz bioskopa izvelo decu jer su deca pocela da prave dar mar user posted image posto su mali. Po mojoj proceni su bas mali oko 2 godine, jedan malac je cak imao dudu. user posted image puno je to za njih da sede tako dugo u mraku plus bucno, mnogi se uplase i td.

Ja sad kukam kako cu D da vodim u bioskop kad dodje beba. user posted image morace je tata uvek voditi, a mi navikli da uvek idemo svo troje

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 20:49:45   
lesica
Ljišo, rekoh već - tata čuva bebu a vas dve ženske u solo provod user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 21:04:22   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ljišo, rekoh već - tata čuva bebu a vas dve ženske u solo provod user posted image user posted image

Pazi kad bih ja to jako jako volela ali pre bebinog devetog meseca nema sanse. Tako bilo i sa D, ostavila mm kuci sa D otisla do grada i stojim u redu da kupim baletanke a on zove: Ljiljana brzo vracaj se, ona ne prestaje da place, vracaj se odmah, ne znam sta da radim, ona nikad ovako nije plakala, vracaj se.

Ja ostavim baletanke, zovem kumu, zovem moju mamu sve pozovem i kazem da odu da vide sta se desava sa D i mm. Kaze kuma ide drumom i cuje dete kako vristi, ovaj moj u bunilu ne zna sta da radi. Ja dolazim a ona spava, nasmejana. Mislim sta reci za muskarce. Digla sam ceo komsiluk i pola porodice na noge jer on ne moze dete od tri meseca da nuna da se smiri da ne place. Tako da.... ne nadam se bioskopu eto bar do nekog devetog meseca a vrlo moguce i dok drugo dete ne poraste dovoljno da idemo sa sa njim tj njom u bioskop user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 21:08:33   
lesica
Oooo draga moja user posted image videćeš već kako se situacija menja, srećom u našu korist user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 21:24:46   
mama Jo
Joj Ljishozamislila sam situaciju i bas sam se nasmejala 😁
Ali zato sa drugim - drugacije 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 21:28:51   
Misha i Ljisha
haha ne znate vi mm. Ali stvarno. On sve hoce da pomogne ali on je nevidjeni panicar, i verujte nije se popravio i dalje panici bespotrebno ali ja sam ga prihvatila da je takav i to je to. Znaci nije frka ni presvlaciti bebu ni nunati ma nista dokle god sam ja tu negde u okolini, ili dok dremam ili sta vec, ali da ja ODEM a da dete place, znaci katastrofa. Verujte mi nije se popravio s godinamauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 23:15:18   
Sanjica26 RR
Mi smo od trece godine krenuli i u bioskop i u pozoriste. Tako i sa Sofijom.
Praktikovale smo kad se Sofija rodila da je ostavimo sa mm. A nas dve odemo na predstavu ili crtani.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 0:44:16   
Srecko47E
Zaovinu decu vodim od kako su napunili 3 i 4 god.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 0:47:21   
mama Jo
Ljisho - odprilike je tako i kod mene, ja se sad samo bogu molim da ce se sa drugim detetom malo opustiti.... duboko verujem u to....

Sve zavisi i od deteta,ali generalno mislim da pre 3 godine njima tesko da moge da bude paznja tako dugotrajna, zato do tada - kucni bioskop 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 1:09:52   
Srecko47E
I ja mislim tako.
Ne drzi im nista paznju niti mogu duze da sede

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 9:27:49   
Mala Elena
Slazem se, prvi put je isla sa tri ipo godine, tj skoro i bas sam se pitala kako ce biti. Srecom izdrzala je do kraja.user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 9:32:24   
isidora88
Ljiso kazes mu da se snadje i da umiri bebu i gotovo. I mene je mm par puta pokusao da vrati kuci, ali nema sanse, znam da sam bebu ostavila situ i presvucenu i da joj se ili spava ili hoce da se nosi. Super se snalazi sa klincima i jedva cekam da janpocnem da radim a on da ostaje sa njih troje jer on planira na porodiljskouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 9:56:07   
mama Jo
I ja stalno govorim kako jedva cekam da pocnem da radim 😊
Mm je imao situacije isto kao i Ljishim m, ali dok je bila bas mala, sada hoce da ostaje sa njom bez lroblema koliko treba, samo sto sam ja od onih hena sto bas, bas retko trazi da ide negde sama...
Ali kad dodje mala beba, i jos ova starija zavrzlamica - videcemo kako ce biti ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 12:53:39   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sve zavisi i od deteta,ali generalno mislim da pre 3 godine njima tesko da moge da bude paznja tako dugotrajna, zato do tada - kucni bioskop 😊

Istog sam misljenja da pre 4 godine nema svrhe voditi. A mozda ni tad.
Jedino one predstave za 3+koje krace traju a bioskop da sede sat i po...nema sanse. To je onda mama dosadno mi je pa se vrte pa ovo pa ono...mucenje. Ja sam ih vodila kasnije jer sam zelela da zaista uzivaju u tome a ne da bude moj hir. A imale su i u vrticu dosta predstava, te prilagodjene njihovom uzrastu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 11.11.2017 12:54:44 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 14:39:50   
dddaca
Nas prvi odlazak u bioskop je neslavno prosao. Brze smo izasle, nego sto smo usle

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prvi put u bioskopu
11.11.2017 20:41:18   
dunja RR
Evo kako je kod nas, mi smo krenuli u pozorište sa 2 godine i 4 meseca, i evo godinu dana idemo gotovo svakog vikenda (uz onu pauzu leti kada nema predstava), i od početka prati, miran je, nismo do sada nijednom izašli. U početku jeste bio najmlađi posle su počeli da dolaze i vršnjaci. Sada vidim dosta dvogodišnjaka u publici i svi su dobri prate, tapšu, a mi smo već veliki u odnosu na te malce, i Sava i dalje baš voli pozorište. Desi se nekada da ne odemo, i on me tužno pita vikendom - Mama idemo u pozorište? Shvatam da voli, navikao je...

Prvi put smo bili u pozorištu Duško Radović kada je imao godinu i po (jedan klijent je pravio predstavu pa smo bili pozvani), ali tada nije pratio, više smo ulazili i izlazili user posted image



U Bioskopu smo prvi put bili prošle godine, isto je imao 2 godine i 4 meseca, gledali smo prvi deo Traktor Fergija, i bio je dobar, miran, odgledao ceo film.


Prošle nedelje smo bili na Kids Festu (sada ima 3 god i 4 meseca) smo gledali Traktor Fergija 2. deo i posle 2-3 dana smo gledali animirani - Čudesna sudbina kamenog dečaka. Jedino su ta dva filma na festu bila za mlađu decu (4+) svi ostali filmovi su bili za starije.
Ovaj drugi mu se više svideo, nije trepnuo. Bio je najmlađi u publici kada smo gledali Kamenog dečaka, a kod traktora Fergija su bila još 2 dečaka kao Sava, jedan je izašao na pola filma, a Sava je negde 20 minuta pre kraja već počeo da cupka i bila su dva dečaka oko 8 godina, oni nisu gledali film već igrali igrice. Ali Fergi predugo traje po meni, traje sat i po, mnoooogo za njih male. A realno je za uzrast 3-4-5-6 godina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.11.2017 20:57:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prvi put u bioskopu
8.10.2021 9:40:38   
Dragica Draga
Kalve su Petrolne sape film?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here