|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:49:00   
Anoniman
Tako je moj deda Luki dozvoljavao sve, uz objašnjenje da dete ne treba sputavati, jer mu onda sabijaš karakter, već ga treba pustiti da radi šta želi a paziti da se ne povredi! Ja baš i ne delim njegovo mišljenje. Da, treba puštati dete, ali ne znam šta mu pomaže u iskazivanju karaktera to da dedu od 70 i kusur godina polegne na pod, na leđa, i onda mu sedne na glavu, pa to nije dosta, nego mu još i skače po licu, ili se recimo igraju toga da onda Luka kao prdne dedi na lice. user posted image  Naime, ima nekih stvari koje ja ne vidim čemu! Pri tom ja umreh kod kuće ponavljajući da nije lepo prdeti u društvu, da treba da ode u WC...
Onda mi je jedan dan pala roletna i rekla sam NE IDE! ILI ĆE BITI KAKO JA KAŽEM, ILI LUKU NEĆU DOVODITI! Naravno, deda se smrtno uvredio, ali je nadalje bilo, manje-više, kako ja kažem.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.9.2009 13:51:24 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:50:12   
Rivana

IZVORNA PORUKA: oliveradj

Meni je svekrva isto pre neki dan išla na nerve u vezi kontrole deteta kod fizijatra. Otišla sam čisto na kontrolu jer je ona u fazi prohodavanja pa nek je pregleda fizijatar da vidi jer pravilno drži kičmu i da joj proveri reflekse. Ranije smo radili vežbe po Vojti ali jako malo ne koliko nam je rečeno i ispravilo se to što je zabacivala glavicu posle je našla još nešto što nema veze s vratom. I ona komentariše pa što si išla kad nisi uopšte radila vežbe? Ja nisam se raspravljala ali trebala sam da joj odgovorim kakve vežbe imaju s tim kad se to davno ispravilo, to je pregled jer sve uredu s kičmom refleksima i td. Ali ajde ali ako to još jednom pomene ima da joj odgovorim jer mi je pun user posted image .

Ma svi oni sve znaju misle da imaju pravo da sole pamet zato sto su stariji a mi kao nista ne znamo.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:53:06   
stevajela
Nama se niko ne mesa u vaspitanje deteta,jer smo od prvog dana postavili se tako.Naravno da su se moja mama i sestra vredjale,dok moj svekar nije.
Ono sto sam im dozvolila to je da mogu da daju neke predloge,koje mi prihvatimo ili ne.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:53:13   
mihi
Ne meša se niko, ne komentarišem kad neko pokuša malo se samo namrštim i tu je kraj...... Kad moja mama nešto izkomentariše njoj bez pardona odbrusim tako da nema problema....user posted image .

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:53:19   
mamanp
Ja bi mogla tomove i tomove knjiga da napisem o mesanju moje svekrve.
U pocetku sam se nervirala oko toga, ali s' godinama me postalo bas briga sta ona prica. Ona nesto kaze, ja se napravim da nisam cula. Tako mi je najlakse. Bolje je zaobici, nego se raspravljati sa njom.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:55:55   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma meni je svekrva par puta pokušala tipa "Moja deca su popodne spavala dok nisu napunili 5god", ja sam rekla "Ovo nije vaše dete! Ne skače vama po glavi do ponoći nego meni, pa da to ne bi radilo, neće spavati danju nego noću!" Tu je kraj.

Uffff, pre neki dan... malo je off, ali moram!

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo Tasho!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:56:11   
Rivana
Ma neka se mesa ko hoce moje je da li cu prihvatiti ili ne

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:56:14   
oliveradj
A neverovatno je kad je njena ćerka u pitanju kako ide druga priča. Ranije je govorila moja ćerka će imati mleka, pa onda njeno dete neće imati grčeve i td. Malo se zeznula. Kad je u pitanju ćerka ili zet onda su oni druga priča. Jednom je i  mm rekao kako preteruje psovao je i nju i zeta. Žena opsednuta horoskopom. Govorila je da joj je ćerki sve zapisano u horoskopu naj, naj pa od svega toga baš i nije kako je govorila. Kad je neko da ne kažem kakav pa sebe ne vidi user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:57:31   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Zadnji put sam se skoro posvadjala sa njim kad ga je pustio da mu opere rukice u casi soka koju ce tata kasnije piti!




ju


Da, Tasho!user posted image Kad bi mu kucu srusio,on bi rekao ok!


Dedino unuce user posted image


kao sto rivana napisa, dedino unuce user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 14:02:11   
mihi
Tako je najbolje mamanp!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 14:02:53   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ja bi mogla tomove i tomove knjiga da napisem o mesanju moje svekrve.
U pocetku sam se nervirala oko toga, ali s' godinama me postalo bas briga sta ona prica. Ona nesto kaze, ja se napravim da nisam cula. Tako mi je najlakse. Bolje je zaobici, nego se raspravljati sa njom.


moj dragi i ja jos uvek nemamo dece al poznajuci moju svekrvu ta ima da se mesa u sve pogotovo jer je cuvala unuke od starijeg sina al nema sanse da joj ja to dozvolim... moje dete nece vaspitavati niko sem mog muza i mene. kad neko ima nesto da mi kaze kulturno saslusam al ako mi se ne svidi to sto cujem necu to ni uraditi, to vazi za sve a ne samo za vaspitavanje deteta.

< Poruku je uredio pahulja76 -- 10.9.2009 14:05:05 >

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 17:31:34   
Jelena81
sto ljudi- sto cudi...

dugo mi je trebalo da shvatim da ce dete biti nase ogledalo, a ne babino i dedino...

ovaj raspust je provela kratko vreme kod bake i deke... vrati se kuci, sve nesto, izvodi, manipulise, a to se kod nas ne dozvoljava( kezenje, treskanje...)... Ja pocnem da vicem( a malo mi fali kada su te lgupozti u pitanju), i kazem da ne zaboravi da se vratila kuci, da nije kod babe i dede, na sta mi je ladno rekla (nije bilo bezobrazno, jer mislim da su jos mali za neke stvari) :  Pa ti znas da babe i dede kvare decu?! 

E doslo mi je da je... ma, ne znam ni ja... samo sam se izderala i oterala u sobu...

ali se brzo navikla na nas rezim...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
14.9.2009 8:19:07   
afrodita
Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!


Mislim da prodavacica nije htela da ti se mesa u to kad dete treba
da spava vec mislim da joj je bilo zao posto si i sama rekla da se
raznezila, a ti nisi prodrmala kolica nego si sutnula, i verovatno da
to nije izgledalo lepo, i jos ako si to ponovila i ja bih ti u mojoj
prodavnici isto to rekla. Takodje bih zacutala na tvoj odgovor jer
dalje rasprava ne vodi ni kuda.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
15.1.2010 1:41:33   
JULIE
Niko apsolutno,zivimo sami a i kad bi neko pokusao ne bih mu dozvolila

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
15.1.2010 13:05:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!


Mislim da prodavacica nije htela da ti se mesa u to kad dete treba
da spava vec mislim da joj je bilo zao posto si i sama rekla da se
raznezila, a ti nisi prodrmala kolica nego si sutnula, i verovatno da
to nije izgledalo lepo, i jos ako si to ponovila i ja bih ti u mojoj
prodavnici isto to rekla. Takodje bih zacutala na tvoj odgovor jer
dalje rasprava ne vodi ni kuda.




Oooooooooooo nisam ih šutnula iz sve snage, kvrcnula sam nogom o točak i kolica su se zatresla. Vidi boldovano!

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
15.1.2010 18:40:14   
Dora
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!


Mislim da prodavacica nije htela da ti se mesa u to kad dete treba
da spava vec mislim da joj je bilo zao posto si i sama rekla da se
raznezila, a ti nisi prodrmala kolica nego si sutnula, i verovatno da
to nije izgledalo lepo, i jos ako si to ponovila i ja bih ti u mojoj
prodavnici isto to rekla. Takodje bih zacutala na tvoj odgovor jer
dalje rasprava ne vodi ni kuda.




user posted image  Joj, Tašo...
Slažem se sa Afro, to je ružno izgledalo. Ja kad vidim nervoznu ženu kako cima dete, ne ulazim u vaspitne mere (i ja cimam, vičem, tučem...) ali mi uvek nekako bude žao deteta... Ja to ne volim da vidim. Nije to mešanje u vaspitanje, neko jednostavno mora da odreaguje a i ja bih ti rekla. Pa se naljuti!user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
15.1.2010 18:46:40   
Dora
Meni se niko ne meša u vaspitanje dece nego ja i mm to radimo kako znamo i umemouser posted image  Čak se ni jedno drugomne mešamo. Ako ja pogrešim on mi to kaže ali ne pred decom. Deca nikad ne vide da se ne slažemo oko nečega što je vezano za njih... Inače, i pred drugima kad ja nešto kažem niko to ne sme da menja jer ne dozvoljavam da mi se ruši autoritet. Tako je od 1. dana pa to više niko ni ne pokušavauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
15.1.2010 21:42:42   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: afrodita

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!


Mislim da prodavacica nije htela da ti se mesa u to kad dete treba
da spava vec mislim da joj je bilo zao posto si i sama rekla da se
raznezila, a ti nisi prodrmala kolica nego si sutnula, i verovatno da
to nije izgledalo lepo, i jos ako si to ponovila i ja bih ti u mojoj
prodavnici isto to rekla. Takodje bih zacutala na tvoj odgovor jer
dalje rasprava ne vodi ni kuda.




Oooooooooooo nisam ih šutnula iz sve snage, kvrcnula sam nogom o točak i kolica su se zatresla. Vidi boldovano!



Verujem da nisi sutnula iz sve snage.
Ali ti delujes jako opasno ko te ne poznajeuser posted image
Imas strogu facuuser posted image
I tacno znam kako je to izgledalo prodavacicama.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 9:44:48   
Anoniman
user posted image

Moram samo Dori da kažem: nisam bila nervozna uopšte, ušla sam raspoložena u radnju. A da je prodavačica znala gde potkošulje stoje, Luka ne bi zaspao. Kako god, ne dam mu i dalje da spava. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 17:34:19   
Anoniman
Ja nesto razmisljam o ovoj temi pa ajde da odgovorim...
procitala sam sve sto ste napisale...

i zakljucila sam...ovako unapred:
1. znam da ce moji da se drze po strani jer nemaju obicaj da se mesaju ni u sta...mama ce ponekad dati neki savet i to cu, kao sto su neke od vas rekle, prihvatiti ili ne u zavisnosti od situacije i saveta
2. osecam vec sad da cu kao MAMANP imati problema sa svekrvom jer ako se sad mesa u to koje zavese cemo mm i ja da kupimo, mesace se i u decu ali....MAMANP je rekla da se navikla da "na jedno uvo udje a na drugo izadje"...Ja to necu moci tako da:
3. SVIMA cu jasno da stavim do znanja da UCUTE i da SE NE MESAJU...Hvala bogu, luda sam po tom pitanju i imam jezik pa ce da me cuju....Ne zelim da mi neko nabija tenziju i pritisak u to vreme...

Ali....vec vidim probleme sa svekrvom...JOJ!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 18:35:52   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image

Moram samo Dori da kažem: nisam bila nervozna uopšte, ušla sam raspoložena u radnju. A da je prodavačica znala gde potkošulje stoje, Luka ne bi zaspao. Kako god, ne dam mu i dalje da spava. user posted image



Ma nemoj da se pravdaš, znamo te user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 18:38:43   
Verus
OTI, moji se nikad ne mesaju u moj zivot, osim ako ih ne pitam....najveci saveti kjoi mi uvek daju je da se ne nerviram!user posted image   ALI svekrva i svekar isto nisu, dok nisam zatrudnela sad su nesto puni saveta, tako da....ko ce ga znatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 18:44:59   
Anoniman
Verus, za moju znam da ce POKUSATI da se trpa ali to ce joj biti maksimum: pokusaj!!!
necu dati i znam da ponekad imam kratak fitilj...za to cu sigurno jasno dati svima do znanja da mi ne popuju...OK mi je da mi daju savet ali znamo sta je savet a sta mesanje u zivot tako da....

A kad mi treba savet ja lepo imam Ringeraju i moje devojke...sveznalice!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 18:47:51   
Dora
U suštini, ako ti ljudima daš do znanja da ne treba da se mešaju, oni se neće mešati. Mene moja mama ponekad kritikuje zbog dece, alergična sam na to, ali kad ja nešto kažem da se poštuje oko dece, i kad sam tu i kad nisam- to je tako. I svekrva i mama poštuju moje odluke i naravno da ne vole kad ih udaram i bune se...ali ok, ja ih ne tučem pred drugim ljudima, i razumem da je to ružno videti.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
16.1.2010 19:01:39   
Verus
Ja cu na lep racin objasniti sta ne zelim da se radi pred detetom, ili sta ne zelim da je uce....razumem da smo drugaciji ljudi od nasih roditelja, ali isto tako kontam da oni treba da postuju nacin odgajanja deteta....meni koliko odmaze, toliko i pomaze sto sam dalekouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here