|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
7.11.2009 10:03:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Sad' mi mama reče kako je čula na tv da bi trebalo do ng odvozati sve časove, a kao ne mora se položiti, a ukoliko se ne odvoza, onda se mora doplaćivati i "dovozavati". Lud zbunjenog...


ja sam rekla da ima neka caka pa mora do N.godine, ali sad mi nista nije jasnouser posted image , Lilly draga pojasni malo molim te , bas me zanima.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vozačka dozvola
7.11.2009 10:48:13   
Lilly*
Znaš kako, ja idem na to da položim i testove i vožnju pre n.g., ako to bude moguće, jer kod nas nije ništa sigurno. Prvo su rekli da da je dovoljno da kreneš sa obukom po starom, pa da te ne hvata novi zakon, sada kažu da moraš završiti obuku do n.g. a da ne moraš položiti, ali se mogu kasnije predomisliti, pa da ako nisi položio pre n.g., da moraš da doplaćuješ i da ideš na neku doobuku. Ako ikako možete, krenite na obuku i polažite pre n.g., tako je najsigurnije user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vozačka dozvola
7.11.2009 17:27:18   
dacica
ja moram da se pohvalim-kazu zene losi vozaci-ja sam polozila iz inata sa 19god.iz prve i voznju i testove,u inat...sve se moze kad se hoce....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vozačka dozvola
7.11.2009 17:31:17   
gagana83
I ja sam iz prve i voznju i test. Test sam stvarno znala i imala maksimum poena a za voznju sam imala srecu-bio neki fini cika u komisiji,vozila sam par ulica oko auto skole a saobracaja nigde,ni polukruzno nisam radila. Mislim da je tog dana vecina kandidata polozila

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vozačka dozvola
7.11.2009 17:33:35   
Anoniman
i ja sam bez problema položila! user posted image mm kaže da vozim kao pravo muško....user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 13:45:52   
magnetic
Ja sutra polazem,vec sad imam tremu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 13:57:53   
*Alexx*
Srecno, magnetic!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 14:00:40   
Mari86
magnetic srecno user posted image user posted image user posted image user posted image
Prosto kao pasulj ja vec 5 godina vozim..pravi sam Lauda..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 14:00:46   
magnetic
Hvala Alexx trebace mi.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 14:02:42   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Mari86

magnetic srecno user posted image user posted image user posted image user posted image
Prosto kao pasulj ja vec 5 godina vozim..pravi sam Lauda..user posted image user posted image user posted image

Hvala Mari,znam da je prosto,ja znam da vozim,ali se izgubim od treme.Zato sam prosli put pala.Ogroman sam tremaros


< Poruku je uredio magnetic -- 11.11.2009 14:03:13 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 14:05:19   
Mari86
Skupi hrabrost draga,udjes u kola i pokazes im kako se vozi..nema mesta strahu,samo hrabro!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 14:14:08   
bratzz

IZVORNA PORUKA: gagana83

I ja sam iz prve i voznju i test. Test sam stvarno znala i imala maksimum poena a za voznju sam imala srecu-bio neki fini cika u komisiji,vozila sam par ulica oko auto skole a saobracaja nigde,ni polukruzno nisam radila. Mislim da je tog dana vecina kandidata polozila

I ja sam polozila i iz prve i isto kao i ti nisam radila polukruzno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:13:43   
Lilly*
Meni polukružno nije problem user posted image  

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:25:05   
Dora
Ja sam položila u 6. mesecu trudnoće i niko nije provalio da sam trudna user posted image . Iz prve. Odmah smo kupili auto (mm je položio tek pred moj porođaj) a kad sam prvi put sela da vozim parkirala sam ispred pekare Evropa i celom dužinom auta očešala banderu! "Ko je stavio banderu na sred parking mesta?" rekla sam a mm je umro od smeha! Imala sam još pehova sa parkiranjem, to mi nikako ne ide a inače dobro vozim. Evo baš danas sam udarila u ogradu kad sam se vraćala sa pregleda, a vozila sam bratov auto. Sreća pa je već malo udaren baš na tom mestu pa se ne primeti...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:27:15   
Lilly*
user posted image Dora. Čini mi se da ću i ja tako user posted image Ne mogu baš da procenim dužinu automobila kada se parkiram u rikverc, pa malo zajašem na bankinu user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:29:55   
Dora
To sve žene tako! Meni je bočno parkiranje nemoguća misija, nikad nisam uspela!!!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:30:50   
Lilly*
To još nisam ni probala, mogu misliti kako će ići user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:31:24   
Dora

IZVORNA PORUKA: lilly.79

To još nisam ni probala, mogu misliti kako će ići user posted image

nemoj ni da probašuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vozačka dozvola
11.11.2009 18:31:29   
Dora
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Meni polukružno nije problem user posted image  


Na Bul. Slobodana jovanovića 50% vozača ne može da napravi polukružno jer je jako usko. Ja nikad nisam nigde omašila, a vozila sam uvek velike automobile. Smešno mi je da se neko sa jugom vraća u rikverc a ja sa karavanom prođem ladno. Ali samo treba potrefiti pravi ugao (i imati dobar servo)user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Dora -- 11.11.2009 18:32:12 >

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vozačka dozvola
14.11.2009 17:25:33   
Lilly*
Evo najnovijih vesti user posted image Danas mi je instruktor rekao da sigurno do marta neće usvojiti novi zakon. Mada, ja ipak ostajem pri tome da ko može, neka sve ispolaže pre ng., što je sigurno, sigurno je user posted image
Dora, danas sam parkirala bočno, uspela sam iz prvog ( i jedinog user posted image ) puta, ali uz instruktorove instrukcije user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vozačka dozvola
14.11.2009 18:49:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Bul. Slobodana jovanovića


Koji je to bulevar? Na Naselju?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vozačka dozvola
14.11.2009 21:24:25   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Evo najnovijih vesti user posted image Danas mi je instruktor rekao da sigurno do marta neće usvojiti novi zakon. Mada, ja ipak ostajem pri tome da ko može, neka sve ispolaže pre ng., što je sigurno, sigurno je user posted image
Dora, danas sam parkirala bočno, uspela sam iz prvog ( i jedinog user posted image ) puta, ali uz instruktorove instrukcije user posted image



Zakon je usvojen, koliko ja znam. Ne gine mi skolica i 800 evra za vozacki (tako se prica), user posted image
Bravo za bocno!!! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vozačka dozvola
26.11.2009 14:57:47   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo najnovijih vesti user posted image Danas mi je instruktor rekao da sigurno do marta neće usvojiti novi zakon. Mada, ja ipak ostajem pri tome da ko može, neka sve ispolaže pre ng., što je sigurno, sigurno je user posted image
Dora, danas sam parkirala bočno, uspela sam iz prvog ( i jedinog user posted image ) puta, ali uz instruktorove instrukcije user posted image



E, ovako, info nije tacna jer je zakon usvojen i treba da stupi na snagu 10og decembra. Sada se prica da ce biti pomeren za januar mesec, ali zvanicna info nije dobijena. Takodje, prica se da ce za one koji upisu voznju do stupanja zakona na snagu vaziti stara pravila tj zakon, ali ni za to ne postoji zvanicna informacija.
Uglavnom, kruze price rekla-kazala.
Ukoliko nesto saznam javicu posto imam kontakta i sa auto skolom i sa Ljermontovom

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vozačka dozvola
21.4.2010 10:13:12   
isidora88
meni treba par informacija ja sam jos pre 3,4 godine odvozala casove ali nisam izasla na polaganje jer nisam bila u zemlji,posle nisam imala vremena i sada bih napokon da polozim jer mi stize auto sledece nedelje a ja ni dozvolu nemam user posted image
posto nemam potvrdu iz auto skole da sam odvozala casove a ne mogu je ni dobiti jer auto skola vise ne postojiuser posted image zanima me da li mogu u nekoj auto skoli samo uplatiti par casova ili moram ponovo sve da vozim?user posted image

ako neko moze da mi preporuci auto skolu u novom sadu i da mi kaze cenu obuke?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2010 14:44:42   
*Alexx*
Evo mene konačno u ovoj temi user posted image Danas sam uradila lekarski, sposobna sam da vozim user posted image Za koji dan počinjem! I za sada sve ide po starom, do Nove godine.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here