|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 11:05:15   
jovana jojo
user posted image Viki pa dobro on onda napreduje,pitam se kada će moj tako naučitiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 14:43:01   
veselicaa
Primetila sam da moja S voli da je ja oblacim i obuvam,zna naravno jos odavno sve sama ali obicno mi donese sta zeli da obuce i stane ispred mene.Ako joj kazem da se sama obuce onda namerno obuce tu stvar naopako da mi pokaze da kao ne zna.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 14:59:40   
jovana jojo
Meni J. sve sama obleči,ja joj ostavim šta će da obuče i ona čim ustane obuče se i spremna za akcijuuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 15:41:24   
vikiveki
I moj srednji sin se ponekad mazi pa se pravi kao da ne zna da se obuče,pa čeka da ga ja obučem...velika je maza

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 16:02:30   
jovana jojo
user posted image on to tako hoće da te rezerviše samo za sebe,da njemu posvetiš najviše vremena.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Samostalno presvlačenje
23.7.2015 16:05:51   
vikiveki
Izgleda da je tako jovana,uvek je on u centru pažnjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Samostalno presvlačenje
3.11.2015 10:52:14   
Zemunka85
Ne vidim temu o samostalnosti deteta, generalno. Pisacu ovde, LM - ja imam problem druge vrste.
Presamostalnost. Do granica fanatizma. Kada cujem :Ja cu sama: digne mi se kosa na glavi.
Ona sve sve sve sve sve sve sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee radi sama i hoce sama.
To isto nije ok, kao i kada nece, verujte mi :D. Nekada nesto ne ume, nekada nije za nju, nekada zurimo ...
Ja sam mislila da ih u vrticu forsiraju da sto vise rade sami, ali pre neki dan na otvorenim vratima mi cak i vaspitacica skrene paznju da je to kod nje prenaglaseno. Nisam sigurna da li smo za psihologa. Pricam joj i objasnjavam da je lepo kada ima neko da ti pomogne, da zato ja i sluzim blablabla ne vredi ...
Sama izabere sta ce da obuce (lepo uklopi boje), izvrne ako je naizvrat, obuce se, stavi snalice, obuje .. ali tako je za sve .. i kupanje, hranjenje .. zakopcavanje .. crtanje .. svesvesve.
Ja sam mislila da ce ona biti nesamostalna, povezivala sam sa tim i sto sam joj dosta ugadjala, nosila kad god je htela, sisala do dve i po godine, spavala sa nama u krevetu o 3.god .. ali JOK! Imam problem druge vrste.
Devojka je dobila svoju sobicu pre par dana. Iste veceri je spavala sama, bez problema, Boze me oprosti preplakala sam pored kreveta. Ne da mi ne da da prolegnem sa njom .. nego je to haos ako predlozim i opet ono cuveno "Ja sama". Uopste ne znam kako da se borim sa tim i sa str vrv ne izgleda kao neki problem, ali verujte da jeste ... ona tooooooliko zeli da je velika da je to strasno. Patice se da veze pertle dok ne veze nesto, dugmice, rajfeslus .. ma sve sama .. nema sanse da potrazi pomoc .. osecam se ko da sam sugava :( ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Samostalno presvlačenje
3.11.2015 18:57:27   
Mariya
Zemunka,ti si jedna srecna mama kad imaš tako pametno i samostalno dete.mislim da je problem u tebi,ti bi htela da ona i dalje zavisi od tebe a neminovno je da ona raste i sebe manje joj trebaš.
ja ti prpredlažem da rodiš sebi novu bebu,a ovu veliku pusti sa budw samostalnauser posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Samostalno presvlačenje
6.12.2015 2:15:44   
bojana92
Danilo zna sam da obuje svoje ptofnice za po kuci (samo kad hoce),i ponekad hoce da sam skine gacice i da ih obece kad treba da piski.Ima 2,5 godine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Samostalno presvlačenje
6.12.2015 17:09:06   
Zemunka85
Mariya ahahaha e neka si mi rekla. Ima tu puuuno istine,,mislicu o tome :D

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Samostalno presvlačenje
6.12.2015 23:29:05   
bojana92
Blago tebi kad hoce sve sama.Moj nekad kad ga uhvati hoce sve sam,a nekad nece nista sam da uradi.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here