|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 11:11:56   
dunja RR
Sanjice, jel tvoje devojčice ne idu u vrtić?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 11:16:40   
Sanjica26 RR
T ide vec dve godine u vrtic, a Sofija ne ide. Vec drugi pyt su nas odbili i ako oboje radimomuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 11:20:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Vec drugi pyt su nas odbili i ako oboje radimomuser posted image



O svašta :(

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2015 11:21:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 12:20:44   
veselicaa
Sanjice koji bezobrazluk,koliko ljudi znam da nigde ne rade a deca im u vrticu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 12:30:42   
Sanjica26 RR
Mozda je off, ali pisali smo zalbu. Naravno te sluzbe pregledava opstina. Posto nismo u SPO otpali smo.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 10.7.2015 12:39:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 12:35:11   
veselicaa
CItala sam na prethodnoj stranici da imas divnu dadilju tako da si bar sa te strane mirna,ali bas steta sto ti deca ne mogu u vrtic a trebalo bi jer i ti i muz radite.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 12:43:09   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mozda je off, ali pisali smo tuzbu. Naravno te tuzbe pregledava opstina. Posto nismo u SPO otpali smo.

Ne znam kako da prebacim ovaj post u odgovarajuću temu,ali i nama koji radimo u vrtiću je jako bezveze,kada nam u grupe guraju decu a roditelji im ne radi nigde,a nema mesta za decu kojoj oba roditelja rade.Sve to iz opštine guraju i niko nas ništa ne pita,a posle ne daj Bože da se nešto desi,kada ih u grupi imamo po 35,a mesta realno ima za 20...ko će biti kriv,pa vaspitačice ,naravno,one su uvek krive

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Cena dadilje
11.7.2015 15:29:06   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Sanjice koji bezobrazluk,koliko ljudi znam da nigde ne rade a deca im u vrticu.


I kod nas je ista situacija .Izgleda je to svuda tako..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Cena dadilje
11.7.2015 16:19:24   
vikiveki
Svugde je tako,ljudi traže veze i vezice da upišu dete u vrtić a da pri tome ne rade...a oni koji rade i nisu tražili vezu ostanu bez mesta u vrtićuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Cena dadilje
15.8.2015 14:52:22   
moja ciklama
Svako dete treba da ima pravo na državni vrtić.
Bez obzira da li roditelji rade.
To što je kod nas tako kako je, ne znači da je ispravno da samo zaposleni imaju pravo na vrtić. A ovi "besposleni" moraju da čuvaju decu. Jer ako ih čuvaju, teško da će i da nađu posao, a drugo, deca će se teže socijalizovati.
Može isto da se kaže: Vi koji imate dve plate..morate u privatne vrtiće, jer eto imate dve plate. Nije država dužna da vas još više pomaže.

Eto s moje tačke gledišta.
Molim da ne sikću pojedinciuser posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 15.8.2015 14:54:04 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Cena dadilje
15.8.2015 15:25:00   
Didy
Bilo bi lepo kad bi u svim vrtićima bilo mesta za svu decu, samim tim ne bi bilo ni vaspitača na Birou.
Sanjice, kako niste dobili? Zar se ne dobijaju neki bodovi na čekanje? Kod nas sva deca kojima rade oba roditelja dobijaju vrtić, a i oni kojima već idu stariji brat ili sestra su prioritet, odnosno dobijaju određeni broj bodova i na to. Idi kod njih, žali se, traži da vidiš liste, na to imaš prava. Pokaži im da imaš stav i pokušaj to da isteraš, raspitaj se, idi, dosađuj, traži da te stave na listu ako neko dete odustane... Oni i računaju na to da će roditelji da ćute.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Cena dadilje
27.11.2015 9:59:48   
Leptiric123
Žene ako nekome treba dadilja imam da preporučim user posted image proverena i pouzdana

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Cena dadilje
7.12.2015 12:55:31   
wivern
Meni će trebati dadilja na po par sati dnevno, tj 4-5. Ne vredi, moraću da angazujem nekoga inače će majka da mi se slogira.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Cena dadilje
8.12.2015 12:27:14   
jacaaaaa
Pozdrav svima
Ako vam treba dadilja mozete me kontaktirati, zivim u Beogradu imama 51.godinu i visegodisnje iskustvo u cuvanju dece.
Ozbiljna sam i odgovorna zena, majka dvoje odrasle dece. :)
Svaki dogovor je moguc.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Cena dadilje
8.12.2015 12:50:07   
Leptiric123
Wiv imam mozda dve devojke, koje mogu da ti preporucim, samo da proverim dal su slobodne, obe su radile taj posao jedna kod mene a jedna mi je prijateljica, ali radila je to dugo. Stvarno su fenomenalne obe.

(odgovor članu jacaaaaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Cena dadilje
22.1.2016 2:08:46   
Sanjalicaaa
Koliko se kreće cena dadilje u Beogradu po satu?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Cena dadilje
20.6.2017 18:05:39   
Dragce86
I mene zanima cena dadilje u Bgd?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Cena dadilje
20.6.2017 18:09:32   
Ana RR
Moja drugarica čuva dvoje klinaca za 30 hiljada. Više se isplatilo dok su je plaćali na sat.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Cena dadilje
25.7.2017 14:09:52   
Dragce86
Kod nas u zgradi zivi zena koja cuva dete celi dan, tacnije od jutra do popodnevnih sati dok ne dodju roditelji sa posla, mesecna cena 300 evrica.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Cena dadilje
25.7.2017 21:39:11   
IvanaSK RR
Otprilike je cena oko 250-300e pa naviše.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Cena dadilje
31.7.2017 10:09:16   
Duškić
Toliko, bas sam pre neki dan pitala.jednu tetu u parku.
A moja patronazna naplacuje 500 din po satu, ali ne manje od dva sata, ne dolazi.

< Poruku je uredio Duškić -- 31.7.2017 10:10:17 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Cena dadilje
31.7.2017 10:17:17   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja drugarica čuva dvoje klinaca za 30 hiljada. Više se isplatilo dok su je plaćali na sat.

To sigurno user posted image

Inace i kod nas je oko 250 din na sat.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Cena dadilje
31.7.2017 17:13:51   
Ana RR
Pritom ona radi za jednog našeg poznatog košarkaša, puni su love naravno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Cena dadilje
31.7.2017 17:20:59   
Sarav
U Nišu 200 do 250 din po satu, a za ceo mesec nemam pojma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Cena dadilje
31.7.2017 17:30:57   
Sanjica26 RR
Ovde cini mi se 200dinara sat.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here