|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: besplatne akcije
9.1.2010 16:15:08   
afrodita
...i samo ko podiže u pošti dobija potvrdu o preostalih 5 akcija, u bankama se ne dobija...


zasto to? za ove u bankama ne vazi? ili
ako treba nema potrebe?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: besplatne akcije
9.1.2010 16:20:52   
Ana RR
Meni je taj račun koji sam upisala na papir, sada ugašen.. znači moram u poštu da se tamo zaje***** za smešne pare? Ufffffff....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 17:37:04   
Anoniman
... digla ja akcije , platila račun za mob i internet ... 2 kifle i kući user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 17:45:39   
Anoniman
I ja sam digla akcije...doplatila 500 din i kupila patike u skechersu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 19:30:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: afrodita

...i samo ko podiže u pošti dobija potvrdu o preostalih 5 akcija, u bankama se ne dobija...


zasto to? za ove u bankama ne vazi? ili
ako treba nema potrebe?user posted image



znam da se u bankama ne dobija ta potvrda, verovatno postoji neke druga procedura za dobijanje iste, tipa ide se u agenciju za privatizaciju....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:36:24   
Anoniman
Nisi u pravu dunja.... Oni koji podizu pare...samo treba da odu na shalter poshte i podignu potvrdu...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:38:33   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nisi u pravu dunja.... Oni koji podizu pare...samo treba da odu na shalter poshte i podignu potvrdu...user posted image


jesi ti podigla Smeskice?
Ili znas nekog ko je to uradio.
Ja jos to nisam cula.
Smeskiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:40:12   
Ana RR
Mom mužu su uplatili na račun..onih 1700 din.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:47:45   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mom mužu su uplatili na račun..onih 1700 din.



I meni su, ali mi nista nisu rekli za potvrdu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:49:54   
Ana RR
Ja nemam pojma.. meni je stara kartica ugašena, moram u poštu da smaram sa ljubaznim tetama.. danas posle posla sam svratila a tamo miting!!! Ja se odmah okrenula i izašla.. bem ti 1700 din!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:51:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nisi u pravu dunja.... Oni koji podizu pare...samo treba da odu na shalter poshte i podignu potvrdu...user posted image


jesi ti podigla Smeskice?
Ili znas nekog ko je to uradio.
Ja jos to nisam cula.
Smeskiceuser posted image



Ja nisam...poshto netju da se shetam bezpotrebno... otitju kad bude manja guzva... al moja drugarica je podigla potvrdu u poshti...a u banci pare....pa zato znam...user posted image

Afro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 20:52:52   
afrodita
E pa onda cu otici da pitam i u postu za potvrdu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 21:10:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica


IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nisi u pravu dunja.... Oni koji podizu pare...samo treba da odu na shalter poshte i podignu potvrdu...user posted image


jesi ti podigla Smeskice?
Ili znas nekog ko je to uradio.
Ja jos to nisam cula.
Smeskiceuser posted image



Ja nisam...poshto netju da se shetam bezpotrebno... otitju kad bude manja guzva... al moja drugarica je podigla potvrdu u poshti...a u banci pare....pa zato znam...user posted image

Afro user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja nisam ni rekla da se potvrda ne dobija u pošti, nego sam rekla da se ne dobija u banci i da ne znam za dalju proceduru, samo sam napisala pretpostavku...
Nisi verovatno pročitala moj post do kraja....potvrda se ne dobija u banci, prilikom podizanja para,(to sam i bila napisala),nego verovatno ima neka dodatna procedura za njeno dobijanje, a ko ima račun u pošti pri podizanju para automatski je dobije...


< Poruku je uredio dunja -- 12.1.2010 21:20:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 21:13:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Smeshkica


IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nisi u pravu dunja.... Oni koji podizu pare...samo treba da odu na shalter poshte i podignu potvrdu...user posted image


jesi ti podigla Smeskice?
Ili znas nekog ko je to uradio.
Ja jos to nisam cula.
Smeskiceuser posted image



Ja nisam...poshto netju da se shetam bezpotrebno... otitju kad bude manja guzva... al moja drugarica je podigla potvrdu u poshti...a u banci pare....pa zato znam...user posted image

Afro user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja nisam ni rekla da se potvrda ne dobija u pošti, nego sam rekla da se ne dobija u banci i da ne znam za dalju proceduru, samo sam napisala pretpostavku...
nisi verovatno pročitala moj post do kraja....


Priznajem greshku....nisam pazljivo prochitala....tako sam shvatila kao da si rekla da oni koji prime novac u banke nemaju pravo na potvrdu....

Izvini user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: besplatne akcije
12.1.2010 21:17:53   
dunja RR
Smeshkiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: besplatne akcije
16.6.2010 11:40:59   
lanajelena
ima li nekog na rr da radi u apr user posted image ...mm su prvo odbili za akcije jer navodno nije u birackom spisku,onda im je dostavio taj dokumenat i ispalio se kad je isao da podigne te velike pare(ja ga naterala,sta mi je sve rekao jos bio u odelu) nisu mu dali kao nema ga opet na spisku,treba da vidimo sta se to desava ali nikako...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: besplatne akcije
16.6.2010 12:11:22   
Ana RR
Ja nikada nisam otisla da podignem te "velike" pare.. jel to još uvek važi?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: besplatne akcije
18.6.2010 14:15:53   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nikada nisam otisla da podignem te "velike" pare.. jel to još uvek važi?


Ana, ako si dobila resenje onda su ti te "velike"user posted image pare
na tom racunu koji si ili otvorila u posti ili dala br tekuceg koji
si tad imala. Ja moje nisam podigla jer su mi pokrile deo
minusa u kojem sam bila.user posted image
Inace podigla sam i potvrdu za 5 besplatnih akcija na kojoj
pise da je jedna akcija 500,00 din. A sta cu s'tim papirom
pojma nemam. Neka stoji...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: besplatne akcije
22.6.2010 11:50:42   
Ana RR
Meni je taj račun ugašen, tako da ne znam gdi su moje pare??!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: besplatne akcije
22.6.2010 11:54:40   
lanajelena
pare nisu problem...para nema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: besplatne akcije
22.6.2010 11:55:10   
Anoniman
I ja sam ugasila račun koji sam im prijavila, ali ne u pošti već u banci, a otvorila drugi u istoj banci, (da ne objašnjavam), i pare su legle na novi račun bez da sam ih o tome obavestila. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: besplatne akcije
22.6.2010 12:01:23   
Ana RR
Ja sam imala račun u poštanskoj, koji sam ugasila.

Sad imam račun u kom. banci, ali pare nisu legle.. pih..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: besplatne akcije
22.6.2010 12:02:35   
Anoniman
Ako imaš br računa koji si ugasila, pošalji im poštom br starog računa i br novog računa, i napiši propratno pismo šta se dogodilo. 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: besplatne akcije
21.7.2010 8:43:58   
afrodita
 


PROMENE PODATAKA

Agencija za privatizaciju više ne vrši promene podataka u prijavama za besplatne akcije. Sve izmene podataka vršiće se, od 6. januara 2010, u ekspoziturama Banke Poštanska Štedionica. Procedura izmene podataka u prijavama za besplatne akcije je sledeća: PROMENA BROJEVA RAČUNA Građanima koji su stekli status nosioca prava na besplatne akcije - a kojima je račun koji je prijavljen prilikom prijavljivanja za besplatne akcije ugašen, glasi na ovlašćeno lice, blokiran ili iz bilo kog drugog razloga označen kao sporan - automatski će, besplatno, biti otvoren račun u Banci Poštanska Štedionica. Ti građani će novac moći da podignu na šalterima Pošte, počev od 06.01.2010 godine kada počinje isplata novčane nadoknade vezane za besplatne akcije. SVE OSTALE PROMENE PODATAKA u prijavama za besplatne akcije (prezime, adresa stanovanja, JMBG), kao i radnje u vezi NASLEĐIVANJA BESPLATNIH AKCIJA vršiće se takođe na šalterima Banke Poštanska Štedionica, prema za to utvrđenim procedurama, počev od 06.01.2010 godine.

KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: besplatne akcije
1.9.2010 19:53:59   
yeeca
IZVORNA PORUKA: lanajelena

ima li nekog na rr da radi u apr user posted image ...mm su prvo odbili za akcije jer navodno nije u birackom spisku,onda im je dostavio taj dokumenat i ispalio se kad je isao da podigne te velike pare(ja ga naterala,sta mi je sve rekao jos bio u odelu) nisu mu dali kao nema ga opet na spisku,treba da vidimo sta se to desava ali nikako...


e, to su i meni rekli, ne znam samo na koju foru onda primam pozive za glasanja user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here