|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.1.2011 18:45:00   
lenaa
Uh drage mame znam kako jeuser posted image Helena je toliko kasljala da se sva zaceni i par puta kao da ostane bez daha koliko se zakaslje, sad jos kaslje ali manje, par puta dnevno.Nadam se da ce i vasa decica sto pre da ozdraveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.1.2011 18:50:27   
Diabla
Jojuser posted image user posted image user posted image user posted image Procice valjda sve, a jos su Helene obje tako maleeeeuser posted image user posted image user posted image

Ja sam navikla da je moje dijete veselo, raspolozeno, a danas cijeli dan vristi. I to je tacno pored mene, a glas ima kao u operse pjevaciceuser posted image user posted image user posted image nista ne pomaze, nista!!!! Ne znam sta da radimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 9:19:08   
Diabla
Evo da se ja update-ujem user posted image Kod nas je opet noc bila paklena. U 9 je zaspao, a zurka je pocela u ponoc. Niko ga nije mogao smiriti koliko se derao. nosic mu je bio zapusen pa nije mogao da spava. mm i ja smo ga punih sat vremena smirivali, animirali. Onda sam se sjetila luka, i narezala tri glavice i spavila mu blizu glave. Znaci i sad sam u soku- dijete koje nije moglo da dise, spavalo je cijelu noc!!!!!! Cak smo ga mi probudili u 8 sati jer smo isli kod dr. Srecom, sve mu je u prolazu, i ima virusnu upalu uha, koju sam i ja imala prije 3 sedmice.

Dakle zene, luk je zakon! ja sam rekla dr, i ona se smijala, a nikada nije cula za tako nesto!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 13:20:03   
*Alexx*
Mi smo na kraju dobili antibiotike. Cekaonice PREPUNE decice user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 21:13:33   
Diabla
Alex, bice mu bolje posle antibiotika.

Evo i mene je uhvatio neki djavo, mislimda je bronhitis, kasljem i boli me dusnikuser posted image

Da se nadovezem na onaj luk- ajmeee majko kako nam soba smrdi!!!! ? U dusek se smrad uvukao. Svu sam posteljinu promijenila, izluftirala jastuke i jorgane, ali jos se osjeca. Nekako me podsjeca na onaj adrenalinski znojuser posted image user posted image user posted image user posted image Kuku, necu oka sklopiti.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 21:28:16   
gagana83
Ajoj sta je ovo,koliko bolesne deciceuser posted image
Zeneuser posted image

Mm i ja smo prehladjeni,Una je za sad dobro,pu pu,nadam se da ce je ovaj put zaobici.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 22:44:09   
marince1
David je danas malo bolje,pupu
Diabla ,posle ar dana se nekako srodis sa tim smradom user posted image
I kad ides ulicom okrecu se za tobom,kao za najboljom ribom user posted image
Salim se,smrdi,ali nema tog smrada kog lenor ne ubije user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:21:24   
Diabla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Marince!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:23:23   
marince1
Smesno ti,a?
Ja Davidu tepam bubo moja,sad cu da korigujem u smrdibubo user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:26:32   
lenaa
hihi ma nek smrdi crni luk, nije bitno, samo da su nam decica dobro, radije mi da ne mogu da spavam od mirisa crnog luka nego od brige sto mi bebica kaslje

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:26:33   
Diabla
Hihihihi!!! joj, jos mi jutros bili kod dr, a kosica mu smrdi na lukcinu, na gulash. Ali brate luk nas je spasio. Nocas sam mu stavila kapi prije spavanja, ali ako opet bude pravio pichvajz, moracu sjeckat.

Ja od sinocnjeg luka napravila krompir salatuuser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: marince

Smesno ti,a?
Ja Davidu tepam bubo moja,sad cu da korigujem u smrdibubo user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:27:34   
lenaa
Diabla baci luk , nije dobar za salatu jer on skupi sve viruse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:27:59   
Diabla
I to sto kazes. Mada sam i ja bas bolesna, jedva disem, kasljem kao da sam najgori pusacuser posted image preitom me uho svrbi, dodje mi da hemijsku zabodem! Pih!!!!!!!!!!!!

IZVORNA PORUKA: lenaa

hihi ma nek smrdi crni luk, nije bitno, samo da su nam decica dobro, radije mi da ne mogu da spavam od mirisa crnog luka nego od brige sto mi bebica kaslje


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:29:02   
Diabla
Ups, haha, ja najela pola familije sa tim lukomuser posted image user posted image user posted image A bili nam danas svekar i svekrvauser posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: lenaa

Diabla baci luk , nije dobar za salatu jer on skupi sve viruse user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:29:17   
marince1
user posted image user posted image user posted image user posted image krompir salata user posted image user posted image user posted image
dovoljan tije jedan luk,ja isecem jedan na 4 dela,uvijem u pelenu izakacim za krevetac

Ako i sutra posalji svekru i svekrvi taj luk user posted image


< Poruku je uredio marince -- 8.1.2011 23:30:19 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:30:59   
Diabla
A ja 3 glavice, isjeckala ga kao za dinstanje, stavila na jedan pjatuser posted image user posted image . Nego ako u istoj prostoriji stavim soljicu sa sircetom, mozda neutralise mirise. Ali bas mi je odvratan miris, povrace mi se.

IZVORNA PORUKA: marince

user posted image user posted image user posted image user posted image krompir salata user posted image user posted image user posted image
dovoljan tije jedan luk,ja isecem jedan na 4 dela,uvijem u pelenu izakacim za krevetac



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:33:54   
marince1
Ako ga neutralise ondaK si dzabe krecila user posted image
Fora je da udise taj miris


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:35:47   
Diabla
Ok, malo sam slow nocas!user posted image nocas? hm... cesce u zadnje vrijemeuser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: marince

Ako ga neutralise ondaK si dzabe krecila user posted image
Fora je da udise taj miris



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:50:10   
Verus
khahahah kako ja tebe volimuser posted image
IZVORNA PORUKA: Diabla

I to sto kazes. Mada sam i ja bas bolesna, jedva disem, kasljem kao da sam najgori pusacuser posted image preitom me uho svrbi, dodje mi da hemijsku zabodem! Pih!!!!!!!!!!!!

IZVORNA PORUKA: lenaa

hihi ma nek smrdi crni luk, nije bitno, samo da su nam decica dobro, radije mi da ne mogu da spavam od mirisa crnog luka nego od brige sto mi bebica kaslje


(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.1.2011 23:55:55   
Verus
Helena je bolje-posle 5 dana non stop temp konacno je prestala, antibiotik deluje.  Sada je pocela malo da kaslje, cini mi se od slajma sto se sliva iz sinusa u grlo-ali je zato manje zapusena, konacno je sinoc popila 180ml mleka a juce ujutru 230!  Hvala bogu, ubi me briga da ne dehidrira, jer svakako pije malo caja i soka...

A ovo za luk: cu da probam sledeci put, nisam ovaj put stigla! 

Inace, sam cula ovde negde na forumu, mislim da i tema ima, kako treba drzati glavicu luka u kuci, ne oljustenu cak i da stvarno upija sve viruse i necistoce iz vazduha!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.1.2011 10:32:39   
Kvrkac
Ovaj moj curetak se evo prehladi prvi put za svojih 8 meseci... user posted image
Curi joj nosic i kija,nema temperaturu!Planiram da vidim danas situaciju pa da ujutru zovem dr...ali do tada moze neki savet user posted image nemam vremena sad da listam temu-jer hoce i ona da udara po tastaturi   user posted image

thaks

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.1.2011 10:40:58   
mihi
Ja sam za ove praznike odlepila, Miloš je kašljucao i pre nove godine da bi noc između srede i cetvrtka dobio temperaturu (ne visoku 37,5) i kašljao bez prestanka od 3 do 7 ujutru. Odveli ga kod pedijatra, ona kaze nista samo kapi u nos, sledeca noc jos gora kako legne kasalj ne prestaje, mi opetkod dr, ona kaže na plućima ništa u grlu ništa to je sve u nosu?!. Da mu ipak da ga inhaliram Berodualom, i Hemomicin i Aerius. U subotu kontrola bolje spava noću ali kašlje i uvece i preko dana. Jednom sam ga inhalirala na Berodualu i videla da je to bez efekta, nisam nastavila. Ne mogu da verujem da daje bronhodilatator i ako dete nema nalaz na plućima. Sada jurim nekog dobrog ORL da ga pogleda, da vidim šta je s nosem. Mada smo 2. 12 bili kod ORL-a i on nam je rekao da treći krajnik nije uvećanuser posted image  Totalno sam zbunjena.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.1.2011 10:47:10   
Snelle
I ja se pridružujem ovoj temi user posted image Od sinoć je mom detetu zapušen nosić, celu noć nismo spavali ni mi ni ona. Jutros smo išli kod lekara, dr nam je rekla da stavljamo Fisyomer (valjda se ovako piše) 4-5 puta dnevno i da joj dajemo Beba sirup 3x dnevno. Kvrkac, ovo je odgovor i na tvoje pitanje, a i ćerke su nam istog uzrasta.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.1.2011 10:48:09   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Kvrkac

Ovaj moj curetak se evo prehladi prvi put za svojih 8 meseci... user posted image
Curi joj nosic i kija,nema temperaturu!Planiram da vidim danas situaciju pa da ujutru zovem dr...ali do tada moze neki savet user posted image nemam vremena sad da listam temu-jer hoce i ona da udara po tastaturi   user posted image

thaks



Ispiraj fizioloskim, daj puno tecnosti, podigni dusek u krevetcu da spava na povisenom... I to je to. Ako nema T, nema mnogo toga sto mozes da uradis. Krenuce da kaslje, od tog slajma. Ako krene da se pogorsava stanje, svakako je odvedi kod pedijatra, njima se to lako i brzo spusti na pluca user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.1.2011 11:32:29   
Kvrkac
Hvala vam user posted image
Da li joj moze pomoci neki caj(kamilice npr.)?
Ovaj sekret sto ima u nosicu izvucem aspiratorom a kijavica nije bas ceeesta ali ima je.
Videcu kako ce se dan odvijati pa cu sutra da zovem dr ako se ne poboljsa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here