|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 15:48:17   
Mirko Svirko
Ja se izvinjavam. Ja sam glasala za sve recepte. Ne samo za aktuelni mesec.  Sada razumem. Zato sam i imala 100. Glasa se za aktuelni i onda broj postova. Hvala sto ste mi razjasnili. 
Flamingos,taman posla da tebe neko napada, pa zasto tako mislis? Nego je posteno da pitamo sta nas interesuje i da nam bude jasno. Ja sam cestitala dobitnicima. I pitala sta me interesuje. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 15:49:19   
Filadendronka
Ono sto me najvise odusevljava je nemanje granica. Objaviti recept pred pomoc, glasati za sopstveni recept i beskrupulozno zahtevati nagradu i objasnjenje. Aman, budimo ljudi!!! Bolje da kazem budimo zivotinje, cak i one znaju za meru. I ono oko cega treba debelo da se zamislimo jeste sta se desava kada je ulog zaista veliki i dokle su ljudi spremni da idu da dodju do njega. 👎

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 15:53:52   
flamingos
Mirko,nine ovo bilo uoućeno tebi,taman posla.Ne buniš se ti protiv mene😁Princezice,vidi-to bi bilo isto kao kada bih se ja bunila što si osvojila i dnevnu,glavmu a i specijalnu nagradu u Wow novogodišnjoj avanturi.A zašto bih se bunila?Već sam ti uljudno kao čovek čestitala.To što ja nisam dobila nagradu je moj problem.Ti si pronašla način sa kliktanjem,poštujem,osvojila si nagrade i srećna sam što si obradovala mališane.Svakome uvek čestitam na osvojenim nagradama.To znaju svi koji su osvajali nagrade.Srdačan pozdrav.



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 15:56:18   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ono sto me najvise odusevljava je nemanje granica. Objaviti recept pred pomoc, glasati za sopstveni recept i beskrupulozno zahtevati nagradu i objasnjenje. Aman, budimo ljudi!!! Bolje da kazem budimo zivotinje, cak i one znaju za meru. I ono oko cega treba debelo da se zamislimo jeste sta se desava kada je ulog zaista veliki i dokle su ljudi spremni da idu da dodju do njega. 👎
Fil❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 15:57:53   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ono sto me najvise odusevljava je nemanje granica. Objaviti recept pred pomoc, glasati za sopstveni recept i beskrupulozno zahtevati nagradu i objasnjenje. Aman, budimo ljudi!!! Bolje da kazem budimo zivotinje, cak i one znaju za meru. I ono oko cega treba debelo da se zamislimo jeste sta se desava kada je ulog zaista veliki i dokle su ljudi spremni da idu da dodju do njega. 👎



U potpunosti se slazem.
Takve stvari i mene nerviraju jako.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 16:45:33   
Khaleesi
Pozdrav devojke bravo za vredne domacice! Hvala za poklon od RR i C zacina!

Slazem se sa Ivankom da ni jedan recept nije nanovo izmisljen jer je to nemoguce osim ako kisele krastavce zalijete toplom cokoladom i narendate sira a preko slaga! E to je 100% nov neponovljiv recept koga nema nigde. Ovo su nasi domaci recepti i to kako spremamo kod kuci kako se hranimo. Verovatno svaka od nas drugacije sprema i jaja i palacinke i supu tako da je bzv raspravljati. Uostalom marketing je tu. Cestitam devojke jos jednom! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 16:47:04   
flamingos
Kh,hvala❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 21:28:49   
Duškić
Cestitam na nagradama !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 21:37:42   
flamingos
Hvala Duškić❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.1.2020 21:50:25   
mama Jo
Hvalaaaaa 😊
Kh i tebi cestitke, sledeci put cemo doci na jagnjetinu, ubedljivo najvise glasova user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
4.1.2020 18:59:34   
mama ivane
Bravo devojke cestitam❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
4.1.2020 21:04:37   
mama Jo
Hvala draga ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
4.1.2020 21:08:34   
flamingos
Hvala mama ivane❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
5.1.2020 11:44:52   
Khaleesi
Hvala mama Jo. Taj dan sam je spremala kada sam je i uslikala. 🤣🤣I eto pobedila jagnjetina 😁


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
5.1.2020 22:59:14   
flamingos
Kh,bravo za tebe👏I jagnjetinu(koju ja ne jedem,a muž i ćerkica jedu).Divno,čestitam još jednom❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
5.1.2020 23:00:19   
Khaleesi
Hvala Flamingos. Mnogo ljudi je ne jede.... Ne znam meni je lepsa od praset_ine 😁


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
5.1.2020 23:06:57   
flamingos
Draga,evo dvadeset_ godina kako je ne jedem,a razlog je,nećeš verovati-na nekoj svadbi uzmem parče mesa,velika vrućina bila i ono je toliko bazdilo da i dan danas,na samu pomisao,oset_im taj miris.Strašno.Inače,pre toga sam jela,ali od tada-nikako.Volim što dete jede(ona je inače mesaroš,ne voli kuvano meso,a inače ovako voli.Teletinu slabije,ali zato svo istalo meso jede,i jaretinu voli-e i nju ja ne jedem😁).


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
6.1.2020 0:21:56   
marketing RR
Proverili smo, Flamingos i vi ste imali isti broj datih glasova, a u tom slučaju se prema pravilniku gleda broj postova u aktuelnom mesecu, te Flamingos osvaja nagradu jer ima veći broj postova na forumu u decembru.
Lep pozdrav

IZVORNA PORUKA: princezica1

Imate bukvalno kopirane recenice sa drugog sajta u prvom pasusu recepta koji je ovde postavljen, znaci iste u rec. Nisam znala da je to dozvoljeno tako da izvinite. Sto se glasanja tice, kako to da nisam dala najvise glasova kada sam za recept Makarona miks glasala samo ja zakljucno sa 31.12.2019? Za sve ostale recepte sam takodje glasala, ali su i drugi clanovi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
6.1.2020 8:12:39   
mikica88

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Flamingos, ma nije rec o hitnosti. Nego kad neko kaze da dolazi odredjeni dan i ne pojavi se. Sve uklapam da ne odem negde da bih to preuzela i ne pojavi se, niti se vise javlja. Ako neko razume guzvu onda sam to ja, ali ovo je neprofesionalno. A neko je platio njihovu uslugu. 




Draga, javi ako ti sgigne C nagrada. Ili cu ja prva ako meni stigne.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
6.1.2020 16:44:12   
flamingos
Hvala dragi moji..Poslala sam vam podatke,nadam se da je sve ok.Princezice,od❤ti želim da osvojiš C poklon paket.Srdačan pozdrav i svako dobro ti želim,kao i svima u redakciji i mojim dragim drugaRRkama.Srećno Badnje veče!


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
8.1.2020 11:14:15   
Filadendronka

Nije jos uvek stigla. Ne znam da li da nabavimo broj posiljke od RR, pa da zovemo korisnicki servis da vidimo zasto ne vrse dogovorene isporuke?
IZVORNA PORUKA: mikica88


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Flamingos, ma nije rec o hitnosti. Nego kad neko kaze da dolazi odredjeni dan i ne pojavi se. Sve uklapam da ne odem negde da bih to preuzela i ne pojavi se, niti se vise javlja. Ako neko razume guzvu onda sam to ja, ali ovo je neprofesionalno. A neko je platio njihovu uslugu. 




Draga, javi ako ti sgigne C nagrada. Ili cu ja prva ako meni stigne.




(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
8.1.2020 11:43:57   
mama Jo
Fil, mikice... vama treba da stigne novembarska nagrada? Meni je to stiglo davno, evo ako se ne varam bio je 26.11.kad je stiglo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
8.1.2020 11:59:43   
Filadendronka
Mama Jo, tako je. Mene je kurir kontaktirao, rekao da nesto oko adrese nije u redu i da ce njegov kolega doneti paket narednog dana. I nakon toga niko se nije pojavio. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
8.1.2020 12:47:58   
mama Jo
Bas neodgovorno.
Mene je dva puta u poslednjih mesec dana zvao i nisam bila kod kuce, on kaze poslacu Vam sad poruku tacno gde se nalazimo pa Vi podignite sleseci dan. I tako i bude- istog momenta mi stigne poruka. Tako je suprug pre nekako isao Nuxe da podigne, evo danas samo isli da pokupimo knjigu koju sam narucila pa me 6.zvao a nisam bila kod kuce.
Ne znam koja je kurirska sluzba kod vas?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
8.1.2020 13:28:05   
Ivanka 75
Da nije mozda Bex? Mene zu zezali sad ravno 10 dana, te pogresna adresa, te otisla posiljka greskom u Svrljig, te jave da dolaze pa ih nema....
A onda sam pocela da zivkam non stop... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here