|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kreativno
26.1.2009 14:49:31   
Anoniman
Šta kažete na ovo?

user posted image

user posted image

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kreativno
3.2.2009 1:52:36   
kumara
Fenomenalno!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kreativno
11.2.2009 13:48:57   
Samanta
Kako ovo moze?!?!?!user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kreativno
28.7.2009 17:20:16   
branka10
E bas zato sto to svi ne mogu kod mene svi imaju petice iz likovnog ako se trude tj. rade kako znaju.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Samanta)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kreativno
18.11.2010 17:35:21   
dunja RR
evo i ja da ovde stavim sliku svog malog umetničkog dela user posted image :

user posted image

Samo su panjići sa strane drveni, a masa okolo je od kartona i papira koji se potopi u vodi da omekša, pa onda rukom nanosiš na flašu, oblikuješ, a nekom starom viljuškom pravila sam ovaj reljef kako bi podsećalo na koru drveta. Kada se osuši to se stvrdne skroz i izgleda baš kao pravo drvo. Prvo sam zalepila ikonu na običnu flašu, a oko nje ide kanap, koji sam kasnije ofarbala, zlatnim ili srebrnim lakom za nokte. Posle ikone lepim panjiće, malo sa strane i na čep obavezno, a onda ide ova masa okolo. Nekada sam i celu flašu lakirala, ali za ovu nisam imala lak.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kreativno
18.11.2010 18:17:06   
Jeca*
fenomenalno je...ne mogu da verujem da si od svega što si napisala dobila OVO. Deluje kao pravo drvo. Svaka čast! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kreativno
18.11.2010 18:25:52   
snješka
Fenomenalno je! Da ne pročitah sve danima bih kontala kako si ubacila flašu u drvo. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kreativno
19.11.2010 21:22:14   
Anoniman
Dunja, divno jeuser posted image user posted image user posted image Oduvek sam se pitala kako se prave te flaše, i ja imam jednu i to mi je do sad bila misterijauser posted image

Evo mog "umetničkog dela"user posted image Ništa specijalno, al kako se Neša obradovao...ma kao da sam profiuser posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kreativno
20.11.2010 0:09:04   
dunja RR
Hvala vam drage user posted image

Nedjo SUPER izgleda, baš će lepo da lala u njoj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kreativno
13.12.2010 12:51:21   
Didy
Pogledajte šta smo Stefan i ja pravili zajedno ovog vikenda. U petak smo bili u šetnji i meni je palo na pamet da pravimo čestitke za Novu godinu da ih poklonimo bakama i dekama i tetkama. Ušli smo u knjižaru i rekli šta nam je plan, a ljubazna prodavačica nam je pokazala šta bi sve moglo da nam posluži. Uzeli smo crveni i zeleni tanji karton, bušač za papir u obliku zvezdice, gluter sa šljokicama i zlatnu hemijsku i vrlo brzo napravili ove čestitke.user posted image
Stefanu se jako dopalo da seckamo zajedno i baš smo se lepo zabavljali. Napravili smo ih 8, a danas smo otišli u knjižaru da kupimo još materijala, jer sam odlučila da napravimo i prijateljima.

user posted image

user posted image

user posted image



< Poruku je uredio Didy -- 13.12.2010 12:52:24 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kreativno
13.12.2010 12:56:28   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Didy

Pogledajte šta smo Stefan i ja pravili zajedno ovog vikenda. U petak smo bili u šetnji i meni je palo na pamet da pravimo čestitke za Novu godinu da ih poklonimo bakama i dekama i tetkama. Ušli smo u knjižaru i rekli šta nam je plan, a ljubazna prodavačica nam je pokazala šta bi sve moglo da nam posluži. Uzeli smo crveni i zeleni tanji karton, bušač za papir u obliku zvezdice, gluter sa šljokicama i zlatnu hemijsku i vrlo brzo napravili ove čestitke.user posted image
Stefanu se jako dopalo da seckamo zajedno i baš smo se lepo zabavljali. Napravili smo ih 8, a danas smo otišli u knjižaru da kupimo još materijala, jer sam odlučila da napravimo i prijateljima.

user posted image

user posted image

user posted image




Bas lepo user posted image
Moj Luka bi sve to pocepao u zadnje vreme sve cepa user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kreativno
13.12.2010 12:59:26   
Didy
Pa i Stefan je u fazi da ruši kocke kad nešto pravimo ili čim složimo slagalicu, odmah je rastavi, ali ovo mu je valjda bilo zanimljivo, pa nije. A i trudila sam se da čestitke i izrada budu što jednostavniji da bih mogla i njega malo da uključim.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:03:57   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Didy

Pa i Stefan je u fazi da ruši kocke kad nešto pravimo ili čim složimo slagalicu, odmah je rastavi, ali ovo mu je valjda bilo zanimljivo, pa nije. A i trudila sam se da čestitke i izrada budu što jednostavniji da bih mogla i njega malo da uključim.

Ja se pitam da li ce ikad proci te faze, i da li ce nesto poceti da ga zanima da ne bacaka stvari i ne cepa....user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:08:56   
viking
Molim vas da ne citirate slike. Hvaaaalaaaa user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:13:44   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim vas da ne citirate slike. Hvaaaalaaaa user posted image

A sooo user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:19:25   
Jeca*
Prosle nedelje smo imali radionicu u vrticu. Trebalo je da osmislimo i napravimo muzicki instrument.
Luka i ja smo pravili zvečke.

Prva je ova sa jajetom od chupa chups lizalice. Provukla sam onaj stapic za uzimanje brisa iz nosa i pricvrstila ga sa unutrasnje strane, sipali smo pirinac, uvukli kosicu i vezali masnicu (te sitnice sam kupila u onim pozamanterija radnjicama)

Druga zvecka je od onih malih jaja iz kinder jajeta, zakacili smo ih jedno za drugo, pokllopac jednog za donji deo drugog i tako u krug, ispunili pirincem, ukrasili i eto i druge zvecke user posted image

treca je ova crvena, nju smo onako pravili i vratili smo je kuci, a druge dve su zadrzali u vrticu za izlozbu tj u utorak imaju rozen bal pa ce svako dete na paradi nositi svoj instrument user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 13.12.2010 13:20:05 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:21:07   
Ana RR
Bravo za mog malog drugara user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:22:09   
viking
Zato što se iste fotke ponavljaju bezbroj puta bez potrebe, a da bi stigao od vrha do dna strane treba ti čitava večnost. user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim vas da ne citirate slike. Hvaaaalaaaa user posted image

A sooo user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:23:10   
viking
Jeco, šta je rozen bal? user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:29:37   
Jeca*
off topic je, ali ajde user posted image  
njegov vrtic je poznat po tome sto svake godine organizuje rozen bal za novu godinu, gde se devojcice obuku u roze. U isto vreme i jaslice (koje su u istom dvoristu kao i vrtic) organizuju rozen bal, ali deca treba da su obucena u narandzasto. Vaspitacice sa njima uvezbaju neku tacku, ove godine je to hoki poki ples i one zimske pesmice uz koreografiju user posted image
pritom, cele nedelje imaju zurke, kite jelku, vrtic...okite sobu..ma mnogo je slatko
roditelji mogu da dodju da vide decu, slikaju i sl...ali je to u principu samo za decicu
evo da vam pokazem jednu slicicu kako su im prosle godine sredili vrtic za rozen bal

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:30:46   
Ana RR
Jao, pa to je super user posted image zamisli kakav je to događaj za njih user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:32:27   
Jeca*
ubih se trazeci narandzaste pantalone...ziveo benetton user posted image
luka ce imati takve pantalonice i duks, a preko krem sako user posted image
postavicu slike

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:33:47   
Jeca*
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:34:54   
viking
user posted image  Super!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kreativno
13.12.2010 13:49:22   
Rivana
Super! kako je lepo biti dete !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here