|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 8:12:52   
Torbica

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi,najmlađi se zove Đole,je li tako? E njega uzimam za zeta user posted image

Najmladji je David! Srednji je Djole! Kojeg god zelis, nismo se jos obecali user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 8:15:35   
vikiveki
Videćemo ,najmlađi mi je najslađi ali mi je mnogo mlađi od ćeri,možemo da provodadžišemo za mlađu sestru od tetke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 8:18:33   
Torbica
Pa da, tako sam i shvatila, za familiju!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 8:56:58   
Klarita
Svi su prelepi i preslatki, duse nase.

Tasho, tek kad vidim tvoje shvatim kako leti vreme, a kao da sam juce citala postove kako spremas Marku hranu, pasterizujes vocke user posted image jao majko mila, i tacna je ona "Komsijska deca najbrze porastu" user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 9:00:48   
adulence

IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi,najmlađi se zove Đole,je li tako? E njega uzimam za zeta user posted image

Najmladji je David! Srednji je Djole! Kojeg god zelis, nismo se jos obecali user posted image


ja ako budem imala jednog decaka,uzimam Anastasiju,nema veze sto bi bio mladji...:))

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 9:09:29   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Klarita

Tasho, tek kad vidim tvoje shvatim kako leti vreme, a kao da sam juce citala postove kako spremas Marku hranu, pasterizujes vocke user posted image jao majko mila, i tacna je ona "Komsijska deca najbrze porastu" user posted image


Veliki, veliki. Još jedno godina... i na konju sam. user posted image

Dok komšijska deca brzo rastu - to je u redu, ali kad tvoja deca brzo rastu - to je već user posted image !

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 9:14:56   
bubulence
jao kakvi medenjaci user posted image .
evo i nas

user posted image

user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 10:43:23   
Torbica
Adulence user posted image
Bubi, preslatka je!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:00:07   
Misha i Ljisha
evo da vidite zasto se ja cudim kako su vam deca tako cista na slikama user posted image

tokom nase cuvene setnje

user posted image

standardna slika po povratku iz setnjeuser posted image

user posted image


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:02:12   
Torbica
user posted image predivna je! Samo nek uziva andjelak!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:06:39   
Klarita
Jao, Bubi sto je slatka...ne mogu da ocenim na koga lici. Mora opet da pogledam sliku (vasu)user posted image

MiLj, vazno je da dete uziva. Vidis, ja nemam gde da tako umusim dete, a rado bihuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:09:40   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Klarita


MiLj, vazno je da dete uziva. Vidis, ja nemam gde da tako umusim dete, a rado bihuser posted image


sveki (a i mm) dobija rogove jer je ja pustim da bude tako musava, ma sta da je briskam vlaznim??? ona ionako ne podnosi vlazne izadju joj bubuljice, znaci jedino resenje konstantno umivanje a to bi znacilo da D pojede visnju i idemo da se umivamo pa posle pola sata pojede visnju pa idemo da se umivamo. Ma ko ga sisa. Sto moja mama kaze "Voda sve opere samo prljavu dusu ne moze" (tako nekako)user posted image

Nego moram da iskomentarisem Ivu kako je porasla. Covece bas se vidi da je mnogo mnogo zrelija. Naspram moje D izgleda kao vec veeeeeliko deteuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.6.2014 13:13:19 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:09:50   
World
DIvno Ljiso, slatko je zaspala bas.. nego cime skidas fleke? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:11:43   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: World

nego cime skidas fleke? user posted image



hahah fleke se ne skidajuuser posted image , nece pa nece. Sram ih bilo. Ne brigam se po salasu joj oblacim uglavnom stvari koje je vec iznosila ili stvari koje su nam poklonjene i vec stareuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:14:37   
Didy
Jao, kakva su divna dečica! user posted image
Nisam dolazila dugo na ovu temu, sram me bilo. user posted image
Moji su danas imali šeširijadu u centru, baš pregledam slike, pa ću vam staviti da ih vidite sa šeširima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:14:50   
Klarita
Ma, jes' ce trcis na pola sata da je umivas...Kad se K razigra na ulici (kod mojih, ovde gde smo, jedva udenemo i kola da parkiramouser posted image ) presvlacim je jedino ako se oznoji, a znoji se vrlo. Inace...pada, dize se, baca po pesku, ma ic' me nije briga dok je ona srecna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:24:53   
Didy
Stefan sa drugarima iz svoje grupice.

user posted image

Sofija sa svojim drugarima.

user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:27:44   
Misha i Ljisha
wow kakvi sesiri...Ja sam zapanjena. Jesu to mame i tate pomagali oko kreacija ili vaspitaci?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:31:12   
Didy
Mame i tate. I stvarno je bilo super ideja i kreacija.
Stefan ima gnezdo, pticu i jaja na vrhu šešira, ne vidi se na ovoj slici.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:32:52   
Torbica
Didy, ne znam ko je slađi! Sofija za nijansu, ali preslatki su oboje!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:35:19   
Klarita
Sofija kao da se ljuti sto je brukas pred drustvom user posted image , dusa lepa, a frajera necu ni da komentarisemuser posted image
A, ja sto sam kreativnaaaaaa, K mi nikad nece oprostiti radove iz vrticauser posted image , sreca pa mi vaspitacice uvek docrtaju, prioboje...prizalepeuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:35:27   
Didy
Hvala, Torbi. user posted image Devojčice su uvek nekako slađe. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:36:33   
Misha i Ljisha
a sto Stefan ide sa drugaricom ehhehe... Frajer. Svaka ti cast na kreacijama. Sofija izgleda kao da je pozirala sa napucenim ustima ihihihi...Slatkis mali

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:39:41   
Didy
Sofija me je spazila u gomili, pa nije bila sigurna da li sme da mi priđe ili ne. Baš sam taj momenat uhvatila.
A Stefanova drugarica se zaljubila u njega, a on nije u nju, već u jednu drugu iz grupice, ali ova stalno trči za njim i prva ga uhvati za ruku, pa su onda zajedno u paru silom prilika. user posted image Tako mi je rekao. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 3.6.2014 13:40:37 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Slike nase decice - VI deo :)
3.6.2014 13:39:48   
bubulence
haha Klarita, trazis izgovor da mi gledas muza user posted image . e pa ne moras, E lici na moju pokojnu svekrvu, ista je na nju.
didy sta reci, lepi, prelepi... a vidi Stefija naspram drugara iz grupice user posted image .
MILJ slatkis jedan, vidi se da voli da rucka kao moja E

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here