|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
31.3.2017 10:39:58   
Anck Su Nmaun
Kod nas je stvarno mala slepa ulica pa mi je nekako lakse. Mirnija sam, a ima stvarno dosta dece napolju.
Do radnje je isla...mozda sam i pisala ovde, sa oko 6 godina sama, jer je ona sama trazila. Ne smeta da ode blizu je ali je na glavnom putu pa.bas ne volim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
1.4.2017 1:12:52   
vikiveki
Meni sad sin i ćerka idu svuda sami,jedino najmlađi sin nigde nije išao sam,ali računam za godinu dana kada bude krenuo u predškolsko moći će i on sam do prodavnice.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
1.4.2017 5:53:08   
Mariya
Moja Lu ima 5,5 godina, samu je puštam samo u ulici, da ode do kume ili drugarice, ne usuđujem se da je pustim samu do prodavnice npr. Ali puštam je da ide sama a ja je pratim nekoliko metara iza nje, pa mi se čini da će uskoro moći sama i na neke dalje relacije, npr kod babe ili prodavnice. Mada mislim da još uvek nije dovoljno oprezna na putu, zaboravi se pa ne gleda ima li vozila ili biciklista.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
1.4.2017 6:48:32   
Anck Su Nmaun
Moja ide u radnju sama ali sa nase strane ulice da.ne prelazi put.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
4.6.2020 13:57:04   
branki*
sin ne ide,iako po uzrastu bi mogao,ali ce proci godine dok to savlada.
cerka ,ima nesto vise od 5 godina,ide sama ispred zgrade ako je pozove druagrica starija i jer znam da je onda i njena mama na klupi ispred i da vodi racuna i to je bukvalno ispred zgrade.u prodavnicu u kraju ide samo kad smo u parkicu ,pa ode po sladoled ili vodu i onda je ja motrim iz parkica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
4.6.2020 23:12:02   
flamingos
Ne puštamo je još samu.Šta znam.Ima jedan crtać u kome se lik zove Brinoslav-e,moje dete mi kaže da isuviše brinem,da sam Brinoslav.😀Šta ću,to je jače od mene.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
4.6.2020 23:19:56   
Mirko Svirko
Hehe Brinoslaveee 😉


Ja mog ne pustam da ide sam. Ispred zgrade imamo parkic i mi mame tu sedimo imamo sto i klupice.Deca voze bivikle i trotinete oko zgrada jer je svuda poredjano 5 zgrada oni oko dve kruze.Mm ima garazu pa posmatra kad su iza zgrade. Muz druge drugarice ima garazu sa druge strane. Pokriveni su tu sto se nas tice.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
4.6.2020 23:42:33   
Misha i Ljisha
D je sa 4 krenula sama u radnju koja nam je niz3 niz ulicu. Sad ide i mnogo dalje i prelazi glavnu ulicu. B3z po mukenje posaljem. Ima 7 god. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: kad dete pustiti samo do igralista , prod...
4.6.2020 23:48:38   
Mirko Svirko
Moj ima 5 god. Ali nije on spreman. On zeva ko muva bez glave. Pricali smo i opominjem ga geldaj levo - desno,  ma on jurca za sebe.. 

Fizicki jeste on spretan ali nije on jos dovoljno zreo. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here