|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:54:23   
Mariya
Prošle godine smo znali da nećemo ove godine na more pošto je L mali pa smo gledali da uživamo i maksimalno iskoristimo tih 10 dana. Mada i kad smo išli bez dece isto smo ručali po restoranima.
Iskreno, nema smisla nositi ono što može da se kupi i tamo. Osim ako ne nosite svoje, domaće. Viršle su kod nas 1€,u Grčkoj 1,5. Kobasice, salame,čajne isto koštaju i ovde i tamo. Mleko je 80centi bilo prošle godine. Kupujem ga i ovde i tamo. Pa što onda da ga nosim odavde?

< Poruku je uredio Mariya -- 16.6.2017 9:55:40 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 10:21:54   
Sanjalicaaa
Voci, i ja bih ga kupila tamo. Jedino bas ako on ima neko svoje omiljeno, da postoji mogucnost da mu se drugo ne bi svidelo. i da bas ima dosta mesta u autu, u tom slucaju bih nosila mleko :D

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 15:05:43   
dddaca
Viki super ti je ta ideja. Ja kad skuvam malo vise rucka stavim u kesu, pa u plasticnu posudu, pa u zamrzivac. Lakse mi je tako nego da perem posude, ali ovo tvoje je dosta prakticnije u smislu da manje mesta zauzima.
Zene, ja ne volim da kuvam ni kod kuce, a o moru da ne pricam. Zato i pitam za ideje sta spremiti na brzinu u slucaju da ovo moje malo pocne da zeza sa hranom. Ali da kuvam svaki dan nema sanse,
Mariya, slazem se sa tobom, za tih 10 dana nije smak sveta ni ako se nesto plati skuplje, ali eto, volim da imamo za dorucak ili veceru prvih par dana, da ne jurim odmah u prodavnicu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 15:15:39   
Mariya
Ma odmah na putu do tamo snimimo prodavnice, stanemo pa uzmemo šta nam treba za doručak na brzinu, pa kad se smestimo, odmorimo od puta onda pravac u nabavku.
Daco, mislim da sam već pisala, ako ti dete voli testeninu. Testo sa pavlakom, piletinom, sirom. Možeš kući napraviti sos bolonjeze a na moru samo skuvaš špagete. Da ne nosiš baš punjenu papriku i sarme od kuće na moreuser posted image Lazanje, ćufte.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 15:55:32   
Ana RR
Mi u principu ne nosimo skoro ništa (ponesem kafu, šećer za mm, palentu, čokolino..) jer volimo da probamo tamo šta ima. Marku sam nosila tako zamrznuto kao što je Viki napisala i imala sam za nekoliko dana, bilo mi je praktično baš. Ostalo je jeo sa nama u restoranu ili giros s' nogu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 21:24:59   
vikiveki
Da to sa tim listovima je super..mi tako možemo kad na more putujemo u CG ...usput svratimo do mojih u Užicu tu odmorimo jedan dan i ono iz frižidera još malo domrznemo,mada ne stigne da se odmrzne za 4 sata koliko putujemo od Sr. Mitrovice do Užica

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 14:52:11   
dddaca
Vratili smo se sa mora prosle nedelje. Od hrane smo nosili cokolino koji smo jednom ili dva puta jeli. Ostalo je bilo u hotelu, PP. Tako sam resila sve moje brige oko kuvanja i spremanja na moru user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 17:23:26   
milicicak

IZVORNA PORUKA: milicicak

Pitanje za mame koje su vec bile u Grckoj: Da li na granici stvarno proveravaju da li se nosi hrana?
Ja sam planirala da ponesem sve ono sto tamo nisam sigurna da cu moci da kupim za mini bubu. I jesu li poceli da stavljaju deklaracije na engleskom?

Da se samocitiram od prosle godine posto i ove imam ista pitanja user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 17:34:45   
dddaca
Ne, automobile ne proveravaju. Za autobuse sam citala da povremeno provere i da su nedavno unistili neko meso. Ali stvarno mi je neverovatno da neko nosi sveze meso na more.
Za drugo ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim. Kupovala sam proslog leta Nestle kasice, ali ne secam se da li je bila deklaracija ili sam na osnovu slike zakljucila sta je sadrzaj. Na cokoladom mleku takodje mislim da nije bila nikakva deklaracija na engleskom. Za sladoled tek nismo proveravali user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 20:51:59   
IvanaSK RR
Milicicak, ja sam na fb u grupi grckainfo. Do sada sam citala da automobile uglavnom ne proveravaju, autobuse ponekada. I da, rekose da su nekima uzeli rostilj, mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 21:14:54   
Anck Su Nmaun
Ma kakvi, evo mi dosli juce ni jedan auto zaustavili nisu da prrgledaju.
A i ako bas proveravaju, sto bude uglavnom sa autobusima..mada i to retko..jedino se ne sme unositi sirovo meso!
Ja nosila bebcu kasice punu torbu. Nikakve deklaracije i cuda

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.7.2017 21:16:21 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 22:20:48   
Buba Mira
Stigli mi u Grčku, raspakovali se, otvaram vrata frižidera kad tamo šunketina user posted image
Ogromna domaća šunka, sušena. Ja u čudu.
Kažem momku - ej ladno neko zaboravio pola sušene svinje u frižideru!
Kaže on - pa to ja poneo.
Kako bre poneo i uneo u avion, je l' me zezaš, ma ko bi te pustio s tim da uzletiš, vidiš ti koliko je ovo?
Kaže vidim, eto vidiš da može! user posted image
Tako da smo doručkovali šunku. Mnogo šunke. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 22:41:55   
milicicak
Hvala, devojke
Buba Miro user posted image kako na more bez sunke? user posted image
Sad bez zezanja, ja na more nosim domacu pecenicu.
Anck, mislila sam da li su grci poceli da Grci stavljaju deklaracije na engleskom na svoje proizvode? Ja ne mogu u prodavnici nista da kupim dok ne procitam da li u proizvodu ima mleka...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
12.7.2017 22:48:26   
dddaca
To je vec problem. Stvarno nisam obracala paznju da li imaju deklaracije i na engleskom, ali ti bolje onda ponesi odavde.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 9:39:12   
krin 40
Ne nosim,nikada nisam i neću.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 11:33:24   
bubulence
Skoro nista necemo nositi. Jedan domaci kulen, malo sunke i mozda teglu dzema. Nista vise.
Ja ne vidim svrhu kupiti nesto u Srb i nositi na more. Ili jos gore, kuvati kod kuce i nositi tamo pasulje, gulase, sarme... Pa i da nemam para jescu pecena jaja 10 dana ali necu nositi sarmu..
Prethodne dve god smo letovali u CG, cene su bile iste kao kod nas. Odemo u veliki market, kupimo sta treba i gotovo. Ove god u GR, nadamo se normalnim cenama.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 12:44:37   
veselicaa
Bubi bas tako,ides da se odmoris a ne d akuvas ili da pred putovanje danima kuvasuser posted image Sta fali jajima uopsteuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 13:29:44   
mamica 91
Mi smo prošle godine prvi put išli na more sa decom, i naravno bila mi frka sta cemo za hranu... Mi smo tamo za 10dana pojeli koliko kod kuce za 4 ja mislim, prva dva dana deca i ja sebi nismo mogli doci od puta (a išli u Herceg Novi 😂) kao da smo u Australiju putovali, i ništa jeli nismo..

Od hrane nosili: Mlevenu plazmu 2X800gr, neoplantinu cajnu onu što dve budu upakovana, neskvik, kafu, cedevitu, zdenka sir , jaja (njih ne bi nosila, ali mi imamo domaća tako da hajd), i litru mleka 😁 , u principu samo za dorucak/veceru dok ne nadjemo prodavnicu.

Ove godine cu, mimo onoga za put sto spremim, samo kafu i cedevitu, da i pivo 😁 kupovali smo u voliju sve i limenka piva je skoro dva puta skuplja nego kod nas, ostale cene su tu negde.

Veća briga mi je kako cu "preživeti" put nego sta cu jesti 😂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 13:39:46   
Rosita
Nosili smo neke grickalice- vise nego sto treba za put, kafu, caj, neke zacine koje nismo upotrebili, mm sardinu, tunjevinu, nesto zrnasto- pirinac i proso, hm... valjda je to to. Supice dve iz kesice... To eto dok se ne snadjemo. Nikako mi nije prihvatljivo da nosim gotova jela. Razumem zbog zdravstvene situacije, alergije i slicno da se nesto vise ponese. Uvek mozes kupiti jaja, voce, povrce...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 15:03:14   
dddaca

IZVORNA PORUKA: veselica

Bubi bas tako,ides da se odmoris a ne d akuvas ili da pred putovanje danima kuvasuser posted image Sta fali jajima uopsteuser posted image


Jajima ne fali bas nista uopste osim ako imas visok holesterol user posted image Ali kad ides prvi put sa dvogodisnjakom na more, koja vise nije za gotove kasice jer su joj nedovoljne, a veliki je izbirac po pitanju jela, onda to moze biti problem. Srecom resila sam to polupansionom, ali i sama sam se interesovala sta je to sto se moze spremiti na brzinu ako gospodjica ne bude htela da jede u restoranu, jer ja mogu da jedem 10 dana jaja mozda, ali dete mora da jede rucak.
Isto tako nemam nista ni protiv mama koje skuvaju pa ponesu, jer polazim od pretpostavke da i njihova deca mozda prave probleme prilikom izbora jela. Sa druge strane, nisu nam svima finansijske mogucnosti iste. Neko moze da priusti 2-3 puta godisnje odlazak na more, a neko jedva sakupi novac za jedan odlazak, pa i tada gleda da prodje sto jeftinije, a sve da bi detetu priustio 10 dana na moru.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 15:08:15   
veselicaa
Daco neko ne ide ni jednom pa sta fali user posted image
Nije problem ko hoce da kuva pa da nosi,za dete je i logicno da ces poneti sta voli da jede,ali bas za nas da kuvam jela i nosim,ne nikakouser posted image Jaja smo samo onako spomenule,ima marketa,ima giros,ma ima sta hoces za male pare,ja se za hranu nikad ne brinem.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 15:28:40   
emicaa
Ne sjecam se ko je pisao nikad,davno je bilo.Ali sjecam se da je kao dok je muz sa djecom na plazi ona skuva neku corbicu domacu i rucak,opere sudje,malo se okupa pa onda sprema veceru.E to mi je pretjerano.
Isto tako nosanje pasulja,sarme i ostalih specijaliteta ne bih uopste komentarisala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 16:16:57   
dddaca
Razumem ja sta ste htele da kazete sa tim jajima. I ja sam istog misljenja i prva sam koja ne voli da kuva - ni kod kuce(al'sto se mora nije tesko user posted image ), a da ne govorim na moru. Ali opet kazem, razumem one koji nemaju ili iz nekog razloga misle da im je bolje da ponesu od kuce.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 17:16:09   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ne sjecam se ko je pisao nikad,davno je bilo.Ali sjecam se da je kao dok je muz sa djecom na plazi ona skuva neku corbicu domacu i rucak,opere sudje,malo se okupa pa onda sprema veceru.E to mi je pretjerano.
Isto tako nosanje pasulja,sarme i ostalih specijaliteta ne bih uopste komentarisala.

Haha e zamisli to,odes na more i kao kod kuce,spremas,usisavas,kuvasuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
13.7.2017 17:28:21   
emicaa
Ja razumijem da neko ne moze iz finansijskih razloga ici drugacije nego da i tamo sprema.Ali brate,jela bih svaki dan makarone sa sirom,jaja,spagete sa nekim gotovim sosom ali ne bih se zamajavala kuvanjem cijeli dan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here