|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
22.9.2014 11:58:00   
emicaa
Ja sam na rrstalno ulogovana jer mi pravi probleme svaki put kad se izlogujem,od jutros svaki post koji napišem po dva-tri puta moram ponavljati jer stalno izlazi neka greška.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
22.9.2014 12:00:57   
Modessty
Kad neće da ti pusti post, probaj na taj prozor desni klik pa Back, nekad vrati celu poruku. Da ne bi kucala dva puta kopiraj ono što si kucala pa onda idi na pošalji user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
22.9.2014 12:36:17   
lesica
Problem sa logovanjem pogotovu kod nas koji imamo windows 8, na kraju nije do browser-a već do samog operativnog sistema ( mada jedino opera ne zeza, ali je spora)... provereno, pisaću programerima već o ovome, pa da vide da li mogu da srede stvar.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
22.9.2014 12:41:53   
emicaa
Uglavnom ulazim preko tableta pa zato ne mogu vratit već napisano,kad sam na kompu radim to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
22.9.2014 13:27:02   
Modessty
Meni Opera nije spora. Ni malo. Sve radim preko nje i na poslu i kod kuće

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:22:53   
Anoniman
kome se obracamo kad hocemo da obrisemo nalog?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:24:41   
Olga75
Ksena , administrator portala brise naloge
ali nemoj da brises , nedostajaces mi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:25:11   
Misha i Ljisha
ksena neeeeeeee..... ne obracaj se jednostavnouser posted image . Zasto? Mislim ne moras da se objasnjavas ali bezveze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:29:05   
Anoniman
Oldzi, MiLJ user posted image
vec neko vreme na RR dolazim po navici, zbog "stare slave" ovog portala, ali ne vidim vise poente. a ako mi ostane otvoren nalog, nastavicu da dolazim i to ce biti cisto gubljenje vremena.
ok, saljem lesici PP, a mi se Oldzi vidimo i na fcb!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:31:32   
Modessty
ksena bre zato ti i rekoh da ne gledaš negativne teme! Ima ovde puno puno pozitivnih tema i stvari! Ovo se sad malo zahuktalo zbog nagradne igre.
Rekoh ja, nagrade na RR su možda dobre za reklamu, ali za forum nisu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:32:43   
Anoniman
Kseno nemojuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:35:27   
mali_mis
ksena i ja te molim da ne brises nalog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:41:19   
Anoniman
hvala, devojke, ali vec sam poslala pp Lesici.

(odgovor članu mali_mis)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 14:42:24   
Mala Elena
Kseno, sta ti bi ? user posted image ja nisam nista pogresno uradila ?

Mislim da je dosta vise negativne energije! I meni smeta, a ja i dajem za pravo da zbog virtuelnih " neprijatelja" ( grubo receno) kvarim sebi raspolozenje.
Jel zelite da se ja povucem ? Kseno nemoj da ides. Nadam se da ce se ubrzo sve srediti.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 17:49:46   
Ana RR
Ksenči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 18:02:59   
jovana j
Anci!!!!! Ostale mame i dame!!!!! user posted image
Evo i mene konacno posle skoro 3 godine!!! Ne znam ni sama u koji chat da upadnem, ispala sam iz fazona skroooooz!

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 18:32:25   
emicaa
Jovana idi u Septembarski bar tamo će te uputiti za dalje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 18:50:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovana j

Anci!!!!! Ostale mame i dame!!!!! user posted image
Evo i mene konacno posle skoro 3 godine!!! Ne znam ni sama u koji chat da upadnem, ispala sam iz fazona skroooooz!



Jovana dobro se ti nama vratila, nedostajala si. Kkao nam je drugar?user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 18:56:00   
Sanjica26 RR
Zao mi je Kseno sto ides. user posted image Ta negativa je uvek tu samo nekad je ima vise, nekad manje.
Nisam nikad trazila da mi se brisi nalog, ali mi vise puta dodje da trazim.
Pojedine zene kao da cekaju da neko nesto kaze da ga napadnu. Uvek me je nerviralo to provociranje.
Secam se da su neke zene i Sanchy bockale kao sad Malu Elenu. Jako je ruzno i tuzno.
Elem imam problem da postavim link pravilno. Jel se to svima desava?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 18:58:14   
branki*
meni je sve u redu sa postavljanjem linka,sanjice,ali su pisale skoro dijana i kristal da imaju problem sa tim...


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 19:21:07   
Mala Elena
Sanjalice, hvala ti sto si me spomenula, meni je dovoljno da me neko ne dira tj ne ucestvuje u teorijama zavere i vec znam da je taj neko covek .Ne mora da stane na moju stranu.
Ja nikoga nisam dirala. Od samog starta su me bockali ,kao se salili, a sada vec pocinju da vredjaju .. vidim d a je i ranije bilo nesuglasica i da je Lesica slala opomene , znaci da je i ranije neko stradao.
Kad smo kod ove teme, mislim da je problem da se neke osobe ponasaju kao da je ovo njihov portal, mislim da nigde u opstim uslovima nije navedeno da samo starim clanovima moze da pripadne nagrada. To mora da se shvati i prihvati. Takodje , postoje divni sponzori tako da vama ne ide nista iz dzepa !
Primetila sam da Mod poklopi svakog ko me spomene i stane na moju stranu, uvek je promasena tema. Inace , znate da smo ona i ja u nekim cudnim odnosima pa je sve to malo naduvano i vise subjektivno jer niko ne opominje osim nje .
Toliko od mene.
Hvala jos jednom Sanchy, Ljisi, Kseni, Sanjalici , Doci , Branki, Olgi , Mati i svim kulturnim i normalnim ljudima user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 19:22:38   
dunja RR
ME, naša Sanjica je u pitanju :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 19:26:21   
dunja RR
Žene, ajmo svi malo da iskuliramo!
Lesica će se uskoro obratiti, a do tada, molim vas da se završi svaka rasprava.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 19:35:04   
wivern
Dunjci ja od pocetka kuliram, cak sam je i blokirala jer vrlo cesto provocira na jako lukav nacin i uvek ispadne zrtva.. I ja sam bila nova pa me nikada niko nije napao niti provocirao, u pocetku je naravno bilo ignorisanja ali to je normalno kad me niko ne zna.
Zao mi je sto i ostale zene ne koriste opciju blokiraj kad vec postoji nego se uplicu u raznorazne gluposti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.9.2014 19:40:25   
Žapkić
E, bravo Wiv!!! Sve je rečeno ovim!!!
Mene je pre par dana napala da sam joj nudila da joj kupim sve i svašta kako bih je oterala sa RR!!!user posted image Znači, ja sam bila u šoku!!!
Pre toga sam joj uputila jedan jedini, najdobronamerniji post u temi "kafanica (napisan 19.09. u 17:31h), što zene sa RR mogu i da potvrde. Medjutim, ona je sela meni na grbaču i neće da siđe!!! I, naravno, od sebe će napraviti zrtvu, a od nas karakondzule!!! A svakog dana je po neko bio napadnut i vredjan od strane dotične persone!

A, da , zaboravih, a posle, kad sam ja našla i prekopirala taj jedan jedini post, ona se pravila nevešta, kao , sve se nešto izvinjava , navodno me pobrkala sa nekim ko joj je nešto nudio... Ma, daj... muka mi je više!!!

< Poruku je uredio Žapkić -- 26.9.2014 19:42:39 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here