|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 20:42:38   
Torbica
Pozdrav! Ja sijem, pa samo malo da zavirim sta caskate user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 22:31:44   
dijana1*
Hvala Torbiceuser posted image
Nego meni i Vuk dobio proliv i zali se da ga boli stomakuser posted image
Sutra obojica na dijeti:-(

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 22:40:51   
Torbica
joj, lancano... user posted image Da brzo prodje...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 23:27:44   
Torbica
Odoh da stavim ves da se pere pa kupatilo i u krpe, laku noc!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 23:50:22   
Dada81
Dijo,izdrzi,neka brzo prodje pilice user posted image Vreme je uzas i kisa ne prestaje.

Torbi,svaka cast,ja bih ja bih tako da mi neko pokaze sivenje na masini,stoji mi nova u kutiji i baas odavno imam zelju..

Ja se ubijam od gledanja i trazenja smestaja na moru..Oci me vec bole,a nisam puno ni ovde bila.Niti sam nesto nasla,samo poslala na mail da mi jave cene,jer nisu navedene,uglavnom. Mm puno radi,daj Boze da se okupamo,ai bi on bilo gde samo da promeni okolinu.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 6:30:41   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Moja D jos spava ,rekla sam da cu da je budim danas pa ocito porekla. Zao mi je da je budim jer je nocas bas mucio nos i nije mogla da spava od nekih pola 3 do skoro 4. Prevrtala se jadna i prevrtala. Bili smo juce kod lekara i dr nam je dala Aerius ili tako nesto, kaze to je za alergije. Prosto ne znam stvarno da li je alergija, njoj curi vodica iz nosa, i stvarno kija cesto. Ali osim toga nista je drugo ne muci. Dobila je cak i potvrdu da je zdrava da moze u vrtic. Nisam joj dala taj sirup (ja i moji tripovi oko lekova) sve mislim da ona to moze sama da izgura i da je ciscenje nosica dovoljno. Njoj stvarno curi iz nosa onako bas bas posteno, cak sam ukljucila i inhalator i fizioloskim je inhalirala, kapiram ne moze da odmogne. Ne znam, sta vi mislite da joj dam taj sirup????

Juce nisam naravno stigla pola stvari da odradim jer mi je D zaspala u kolima a ja nisam u fazonu da je ostavim da spava sama u autu, jer su moje komsije nacine upravo tu gresku i dete se samo probudilo u kolima i briznulo u plac i nije hteo jako jako dugo da udje u kola. A opet u inostranstvu su ljudi toliko opusteni da ostave decu u kolima da spavaju ispred mega marketa dok su oni u sopingu. Mislim to mi je uzasno.

Danas idemo opet na adaptaciju, ja ves nikako da sredim nemam pojma ni sta cu ja obuci a ni sta ce Duser posted image . Katastrofa sam. Danas cu poneti ono sto su nam rekli sa spiska. Vidim juce upicanili svi decu za prvi dan u vrticu a ja moju obukla najnormalnijeuser posted image . E pa kad su juce svi bili upicanjeni danas ce moja D da bude upicanjenauser posted image

I tako, nem pojma sta cu detetu za dorucak. Nisam juce obavila soping, al smislicu ja vec nesto (lako cu ja sa njom moze ona i samo papriku za dorucak ehhehe...)

Pozdrav mame

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 7:19:49   
serpica
Jutro user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 7:48:47   
emicaa
Jutroo,ova moja i noćas divljala,kao da je vampir pravio pa noću luduje.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 7:49:33   
Torbica
Jutro!A što da je budiš Ljisho,nek spava.Ja moje budim u poslednji čas.Juče i danas vozim i mm pa malko ranije a inače u 7 i 15.I stignemo u vrtić u 7 i 45.
Što se sirupa tiče ja bih pricekala još koji dan a u medjuvremenu inhalirala Efedrinom.Ako je prehlada zgusnuce se sekret.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 8:05:20   
doktorkakristal
jutro mame,da se javnem pa odoh do frizera user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 9:07:47   
Torbica
Moja sveki pegla, tu je jos danas, dosla je u nedelju da vidi klince pa ostade dva dana. Mm poceo da nosi kosulje na posao user posted image pa taman da ih opegla da budem mirna nedelju dana...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 9:49:13   
Ludachica
Da vam mahnem u prolazu user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 11:21:23   
Sanjica26 RR
Mi smo se razboleli. Sofija ima blagu temperaturu. Jos pre neki dan joj je procurio nosic. Bas sad kad sam pocela da radim. user posted image U cetvrtak imamo kod homeopate. Ocigledno kod nje to nije delovalo. Inace je ovih dana vesela. Non stop mase kad joj govorimo pa pa. Kad kazem tasi tasi gleda gde su moje ruke.user posted image Muziku sa baby juma kad pocnem da pevusim ona puzi do nje da pritisne. Sva je,smesna.
Teodora sa njenim forama. Kaze vaspitacica samo ona prica. Juce je dosla iz vrtica i moja mama joj je ponudila supicu. Sela da jede i posle prvog srka gleda u baku i kaze: " Bako, supa ti je fantasticna".user posted image Mama se skroz raznezila.
Dijana nadam se da je deci bolje.
Ljiso sa srecom vrtic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 11:53:29   
Klarita
Jaoooo, bas nas sve zdrmala ova promena vremena, bljakssss. Da sto pre prodje!

user posted image

MiLj, doruckujete kuci? Ja sam za lekove, ali ja sam i farmaceut pa je to verovatno opravdano time. Ali, slusaj, nisam bas odmah za aerius, jer on ce zgusnuti sekret i zaustaviti ga, pa ako je nesto virusno ili bakterijski, veca je steta, jos i osusi nosnu sluznicu. Ja ga primenjujem tek kad vidim da ni posle tri dana nema promene u konzistenciji i boji sekretauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 12:33:35   
Torbica
Sanjice, znas kako, deca na homeopatiji se redje razbole i lakse prebrode, da kazem, na nogama. Bar moji. Budu i oni nekad slinavi, ali jednostavno se organizam izbori i to ne napreduje tako lako, tj reeetko se zakomplikuje. Kod nas inhalacije zavrse celu pricu prehlade, nista grlo, nista uho... Tako da, videces i sama. Ljubim
Klarita, ja samo mislim da prva dva tri dana ne moze sa sigurnoscu da se tvrdi da li je alergija ili prehlada, ali kad je indikovano jesam za Aerius.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 12:36:00   
mati
Zdravo mame. Vi sve ranoranioci. Ja nikako da se organizujem, od kako je mm poceo da radi slabo se snalazim sama.
Sanjice da joj nije T donela iz vrtica nesto?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 12:52:05   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: Torbica

Moja sveki pegla, tu je jos danas, dosla je u nedelju da vidi klince pa ostade dva dana. Mm poceo da nosi kosulje na posao user posted image pa taman da ih opegla da budem mirna nedelju dana...

deder posalji je kod mene leba ti user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 13:02:08   
Torbica
Moze Doco user posted image , zavrsila je ovde. Eno je u dvoristu, cisti nadstresnicu, ljubim je...
Mati, ne verujem jer su tek juce startovali vrtic a malecka je od pre par dana rovita. Ma ovo vremeeee, da poludis. Klinci se za vikend kupali u bazenu, a jutros sam ih u dukseve pakovala user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 13:05:46   
mati
Pa vreme jeste grozno.
Ja vam se nisam pohvalila da Mata vec par dana spava u dr sobi, sam, sa lap topom ali dobro, bitno da je predao krevetac. Ja sam mislila da ce da spava u njemu do skole...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 13:22:46   
Sanjica26 RR
Teodora je zdrava kao dren. Vodila sam Sofiju kod dr. Sve joj je cisto. Inhalirala sam je. Sad spava. Samo da ne raste temperatura.
Moja mama sprema rucak- kupus sa rebarcima. Volim kad ona spremi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 13:36:38   
emicaa
ova moja gospoja se pocela dizat uz sta stigne,vec caprka sve po stolu i koliko god da vicem ne ona se smije i kaze de,razbicu je user posted image ...kako je zivahna imam osjecaj da ce do kraja 10.mjeseca prohodati..
mene boli glava i metar oko glave a kasalj me ubi,pijem bisolvon tablete ali potrajace to jos,kad pocnem kasljati ne znam stati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 13:50:19   
doktorkakristal
SANJICE opet nosic kod Sofije user posted image sto se dete namuci sa tim
EMICE moja Dora je isto tako zivahna,cuvanje nje je toliko iscrpljujuce,da radim odmah bi je u vrtic,ona obozava decu i nije problem da je bilo gde ostavim,zbog toga sam jako srecna,uopste nije vezana za mene
Meni sad dosla sestra taman malo da se zabavi oko Dore

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 14:00:11   
Torbica
Cekam da se ispeku strudle pa odoh po bandu! user posted image
Sanjice, bice sve ok, samo je inhaliraj.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 16:16:59   
Dada81
Dobar dan! Ja jutros u 7 na nogama,ustala i deca,baba ih cuvala kratko,ja isla u banku da zavrsim zatvaranje starog racuna,nakupilo se,pa 25 eura bacih u vetaruser posted image tako mi je kad ne mislim ranije. Al''ajd''nek smo zdravi!
Odgledala sam cak i film danasuser posted image naravno,uz 2-3 prekida,ali je za svaku pohvalu.Ne secam se kada sam.
Sanji,Dijana,nadam se,decica bolje?

< Poruku je uredio Dada81 -- 2.9.2014 16:17:36 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 17:37:31   
Torbica
user posted image Meni se nijedno dete nije povredilo, redovno babe naprave sra...e. Mali zbrisao babi i zveknuo celom o cosak stepenice, krvi za izvoz.... Mislim, nije za sivenje, zaustavila sam... Ali nekad mi stvarno presednu babe....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here