|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
24.10.2018 20:41:16   
dunja RR
Nato, što Anći reče nije obavezno, ali iz onog što sam ispratila na forumu, uglavnom jesu bili blizanci sa betom ko oko 800 - 900 ili više.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.10.2018 8:58:01   
nata11
Skapirala sve 😉Pa to je tu negde vrednost kao tvoja Ana. Tj. Verovatno bi bila da je vadim opet za par dana.

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.10.2018 10:32:28   
dunja RR
Nato ja mislim da će tebi na 15 dan ciklusa biti preko 1700, ipak je to više :)

Meni je beta bila 13dbt 102,9 ako se dobro sećam, a plod smo videli i srce smo čuli sa 5 nedelja i 4 dana. Dr mi reče da nikada manju (u nedeljama) trudnoću nije gledao,a da je uspeo da čuje srce, no morali smo tako rano da radimo UZ, jer sam išla na more. Eto, a mala beta u startu, a srce rano prokucalo. Nema pravila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.10.2018 12:26:32   
madre
Nato,divne vesti! Cestitam!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.10.2018 12:30:35   
lesli
Cestitam!
Sjajna beta! 😊Ma neka bude i jedna beba, samo da sve prodje ok. To naucih na svom primeru...
Moja beta 11 dan transfera blastociste ili 10 (zaboravih🤨) je bila valjda oko 120. Tako da tvoja beta deluje dosta vece, jer su ipak vratili “mladje” embrione.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.10.2018 14:32:07   
degu
Nato, konacno user posted image sa srecom user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.10.2018 20:24:01   
Bebana17
Nato, meni ovo lici na blizance, moja prva beta je bila visoka, poput tvoje, moj ginekolog bez uz-a odmah rekao da ce biti blizanci i bio je u pravu. Ja ti od srca cestitam i zelim ti svoju kombinaciju: devojcica i decak! Vojvodjanka, navijamo za visoku betu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.10.2018 8:35:52   
Duškić

IZVORNA PORUKA: degu

Nato, konacno user posted image sa srecom user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.1.2019 22:50:47   
Anoniman
Ćao,nova sam na forumu.Kao prvo da kažem nemam redovne menstr al imala sam nezaštićene odnose u periodu od 28.12do 02.01... Beta mi je 15.12 bila 580,zatim 17.12 1330 , 19.12. 2700 i nesto i onda sam je opet posle 4 dana ponovila tj 23.12. i 5 625 je...Bas sam de zabrinula vidim da se zadnja nije pravilno uduplala,s obzirom da je posle 4 dana trebala je biti veća.Dr na ultr vidi mešak 5mm...Unaprijed hvala na odg. ❤️

(odgovor članu Duškić)
  Direktna veza do poruke: 884
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.1.2019 23:16:25   
jess021
Ne razumem kako si radila betu 15.12. a nezasticene odnose imala posle 28.12.
Ja mislim da je to skroz ok, nema potrebe da toliko cesto radis betu. 
Kad je bila poslednja menstruacija? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.1.2019 23:30:31   
Maslacak15
Jess to neko opet fantazira....i misli da je zabavno. U svakom slucaju Beta od 500+ polovinom decembra trebalo bi da je do sad embrion od 2 cm (osma nededelja trudnoce a ne mesak od 5 mm). Ali pitanje i nije oubiljno prilicno Sam sigurna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Beta HCG - 2 deo
25.1.2019 23:34:51   
jess021
Maslacak, vrlo cudan smisao za humor🤔

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 0:03:18   
MasnaMasnica
Ja mislim da je pogresila, da je htela napisati 15.1 umesto 15.12.🤔

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 0:05:00   
jess021
UM, kolika je verovatnoca da je pogresila 4 puta?? Jer je 4 puta vadila betu i za sve ja napisala decembar.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 0:13:03   
dunja RR
I ja mislim da je mislila na januar, sve bete je radila u januaru rekla bih, dešava se, posebno na početku godine, dok se prešaltamo na datume:)

Ako je tako, rano si radila UZ, i sasvim je ok da se sada vidi samo mešak, meni to sve deluje ok, želim ti da bude sve kako trebai da nam se pridružiš u trudničkim temama.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:21:09   
Anoniman
Da,pogriješila,u pitanju je naravno januar.Ne znam ko bi se šalio sa ovim stvarima i gubio vrijeme na tome..Izvinjavam se,ja sam pogriješila.Ali vjerujte jedan dr mi kaže kontrola za 2 nedelje,a drugi privatni me juče isprepadao da ne znam ni gdje sam više kaže "ovo je za čišćenje,ovo nije definitivno dobra trudnoća" jer se kao beta više nije dupl.na 48h nego na 4 dana...Zato sam i zatražila mišljenje... 😕

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 891
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:23:54   
Anoniman
A bete sam radila toliko zato sto je dr trazio...Evo ne znam ni sama vise nista.Ovo je druga trudnoca.Imam curicu od 2g.s njom nista od ovoga nisam radila,vec sam bila 7ma ned kada sam saznala da sam trudna i sve je bilo ok...Ali od porodjaja nemam redovne menstr.sve na 2,3,4mj kako kada.Sada je zadnja bila u okt tako da nista ne znaci.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 892
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:42:24   
dunja RR
Da ova poslednja beta je trebala biti veca, sada vidim da si nakon 4 dana radila. Sacekaj kaj sledeći uz, jos je rano za konacnu odluku. Zelim ti da bude ok. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:45:45   
Anoniman
Hvala na odg...Sacekat cu svakako ultr.kod ovoga drugoga sto je rekao za 2 nedelje...Bez ako se do tada nesto promijeni...Bas sam se zabrinula...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 894
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:58:01   
Maslacak15
Anonimna izvini molim te, nije mi bila namera da budem gruba. Samao na aovoj temi i na temi "da li sam trudna" ponekad zaista bude smesnih prica. Nazalost ja mislim sto i lekar, da postoji velika verovatnoca da trudnoca nazalost nije ok. Ne samao zbog bete koja sporo raste nego sto ako je beta bila 580 15. januara do sada bi mesak trebalo da aje 15-20 mm i sto je jos vaznije trebalo bi da bude prisutan i embrion ( mozda i srcana akcija). 5mm je definitvno jako malo ako si ultrazvuk radila juce,prekjuce. E sad ja bih sigurno sacekala bar nedelju do 10 dana pre definitivnih odluka ali budi spremna na sve. Tu smo za tebe ako ikako mozemo da pomognemo. Izvini jos jednom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 11:59:53   
jess021
Anonimna, i ja se izvinjavam. 
Maslacak je kriva😜
Sacekaj jos malo pa ces videti, nemoj da ocajavas imas kuci vec jednu srecu veliku!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 12:15:07   
Anoniman
Nesto se do sada nisam razumjela u te "bete"...Ali nisam ni znala da je od 15og jan.do sada trebalo toliko veće da bude 😕Jeste,istina imam jednu veliku već sreću kući,znam da se mnogima i po više puta desi nešto loše,al eto ono pitanje u glavi,zašto,zašto baš sada,zašto meni,al biće eto kako biti mora..Baš sam bzv..Ali proće i ovo...Hvala Vam cure ❤️

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 897
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 12:24:05   
MasnaMasnica
Eto znala sam da si pogresila u datimima , em pocetak, godine i + "trudnicki mozak". Drzim fige da sve bude ok. Javi nam se kada saznas .😘

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.1.2019 12:25:14   
Maslacak15
Drzi se....sacekaj Jos Malo da bi bila sigurna, nekad Bude iznenadjenja sa ranim ultrazvukom Ali da dve nedelje od pozizivne bete  tj implantacije treba da se vidi srcana akcija. A tvoja Beta je bila pozitivna sigurno pre 15. Januara. Posto je 580 vec ozbiljna cifra znaci implantacije je bila negde Öko naseg bozica da bi porasla do 580 15. Januara. Sto se i tacno  slaze sa tvojom pricom o nezasticenim odnosima oko 28. 12....za taj scenario je 5mm mesak stvarno Jako Malo.
Pobacaji Su nazalost cesti, jako jako Puno Nas na forumu je imalo po jedan ili vise Sto znam da je slaba uteha kad prolazis kroz to...drzi se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.5.2019 11:20:08   
Bebana17
I ovde da napisem detaljnije:

15 dpo beta 226,19 dpo beta 789, razmak izmedju uzimanja krvi 98 sati, beta se dupla na 55 sati, porast od 84,5%23 dpo beta 3428, razmak izmedju vadjenja krvi 94 sata,  beta se duplana 44 sata, porast od 111%Sta mislite? Znam da bi bilo bolje da se svaki put duplala na ispod 48 sati. Ovo je trudnoca u 43-oj godini, pa se valja duplo vise plasim svega sto odstupa od normalnog.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here