|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TV u dječijoj sobi
12.9.2014 9:55:06   
jabudic
Moji za sada nemaju TV u sobi, i što se mene tiče tako će i ostati. Ni mm i ja nemamo, i nećemo ga nikada imati. Jednostavno, zna se za šta spavaća soba služi. MM bi im stavio, ali o tom po tom, biće odloženo do kada može biti.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: TV u dječijoj sobi
12.9.2014 16:46:32   
Anoniman
Nisam za televizor u spavacoj sobi, pogotovu decijoj, imali smo u nasoj pre une ,ali smo ga izbacili....

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: TV u dječijoj sobi
13.9.2014 0:16:14   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Izgleda da jedino ja nemam problem sa TV-om i decom. Ana doduše voli više one edukativne crtaće i emisije (Dora, Diego, Brzi ili spretni prsti....) Te forice i dosta je i engleskog naučila uz doru, nodija...

Mislim da je ovde više do samog deteta i njegove generalne reakcije na TV. Od malena je i ana u fazonu, mora da bude na TV-u crtani iako ga skoro uopšte ne gleda. Sad smo to krenuli da sanckionišemo i ako ne gleda, gledamo mi. A evo pet godina će sad, pitajte me koliko dnevno gledam TV, pogovtovo kad je kući. Non stop zvrji OTO, Minimax, Nickelodeon. Manje više su svuda isti crtaći, a one bakugane i sl ne gleda.
Doduše, sad je hit sunđer bob (meni taaaako debilan crtani), ali dobro. Zna na kom kanalu su crtaći i sama pušta.
E sad, to je TV u dnevnoj.
Što se tiče kontrole 'šta će gledati u svojoj sobi' - pa ljudi jednostavno namestite samo kanale sa crtaćima. Postoji i opcija child lock i ne vidim uopšte problem.
Kad bi imala svoju sobu, kupili bi joj TV.

Bravo!
Ovog istog stava sam i ja!
A i situacija je identična kao kod nas...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: TV u dječijoj sobi
6.3.2015 14:52:58   
mila83
Moji klinci imaju tv u svojoj sobi. Uglavnom je po ceo dan ukljucen,zvrnda muzika,imamo dvd plejer pa slusaju pesmice, nekad rade crtaci ali vise onako usput,dok se igraju. Znaju na kom su kanalu crtaci i Animal planet,sin je posebno odusevljen njihovim emisijama. Zimi se mozda malo vise gleda, a cim osvane sunce,tv , pa ni soba,nikome nisu zanimljivi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: TV u dječijoj sobi
6.3.2015 16:18:39   
veselicaa
Ne volim da tv bude u spavacoj sobi,nemamo ga u nasoj a ne verujem da cemo ga staviti ni u decjoj.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: TV u dječijoj sobi
6.3.2015 18:16:13   
isidora88
nisam za tv u decijoj sobi, isto tako ni kod nas u spavacoj ne stoji, spavacu sobu koristim samo za spavanje, a dete ako zeli nesto da gleda, ima u dnevnoj sobi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: TV u dječijoj sobi
6.3.2015 18:43:39   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: isidora88

, spavacu sobu koristim samo za spavanje, a dete ako zeli nesto da gleda, ima u dnevnoj sobi

Bas tako user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: TV u dječijoj sobi
31.3.2017 10:11:25   
IvanaSK RR
Ni ja nisam za tv u spavaćoj sobi, ali smo uzeli novi i stari je zavrsio kod sina u sobi. Jos uvek nema kanale, nismo povezali. On ionako ne provodi mnogo vremena u sobi, tako da verujem da ce tamo pustiti neku utakmicu ili Nickelodeon ako je tv u dnevnoj zauzet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: TV u dječijoj sobi
31.3.2017 10:19:02   
Anck Su Nmaun
Planiramo.ali ne.jos..ne zuri nam.se

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: TV u dječijoj sobi
31.3.2017 10:20:03   
Sanjica26 RR
Mi nemamo tv u decijoj. Mislim da nema potrebe za time. I ovako cesto ne gledaju tv. I kad bi hteli da ga stavimo nema mesta ni za sibicu, a kamoli za tv.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: TV u dječijoj sobi
31.3.2017 10:27:33   
Ana RR
Mi imamo tv samo u dnevnoj sobi i to je to. Ja ne želim tv nigde drugde, dovoljno već visimo na internetu, samo mi fali da odem u sobu i opet pustim tv. Marko sigurno neće imati tv u sobi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: TV u dječijoj sobi
31.3.2017 23:59:21   
degu
Tako i mi Ana, ne zelim tv vise nigde nego u dnevnoj. A ni tu ga ne gledamo. U decijoj pogotovo ne planiram, treba negde odmoriti mozak od svih uredjaja

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: TV u dječijoj sobi
1.4.2017 0:04:51   
vikiveki
Mi nemamo TV u jednoj dečijoj sobi ali ga u drugoj imamo...u sobi koja je ćerkina imamo i TV i kompijuter jer ona tu uči i radi domaći i često joj treba net kada hoće nešto više da nauči.Kod sinova u sobi još nemam TV baš zato što ne bi ni spavali već bi ga samo gledali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

zatrudnjeti
Ermina12

u braku sam vec 5 mjeseci i jos nisam zatrudjnjela a ja i muz silno zelimo tu trudnocu kako i sta trebamo uraditi?

vjestacka oplodnja (9%)

sacekati jos koji mjesec (91%)


Ukupan broj glasova: 294

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here