|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečije radionice i događanja (mame delite inf...
16.12.2014 12:37:55   
Misha i Ljisha
Nisam nasla temu u kojoj bih postavila link da se u Novom Sadu odrzavaju decije zimzarije kao ni temu gde bih postavila da se odrzavaju radionice crtanje desnom stranom mozga. I vec vise puta nailazim na isti problem. Npr odrzavanje bajkodana u Big šoping centru, besplatne radionice koje su se odrzavale za decu koja ne idu u vrtic, ili montesori radionice sredom i vikendom, kao i npr sad Deda Mraz u Big i td itd.

Stoga sam resila da otvorim ovakvu temu gde jednostavno mame mogu da dele informacije ako se negde nesto zanimljivo desava, pogotovo u zimskim danima, kada deca ne provode toliko vremena napolju. Jos kad se spoji lepo i korisno, gde cete bolje od toga.

Nadam se da ce tema zaziveti, a ako postoji neka slicna, izvinjavam se unapred moderatorimauser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
16.12.2014 13:38:24   
Anarunika
http://www.detinjarije.com/nova-pripovedacka-seansa-za-decu-u-subotu-u-domu-omladine/

Ovo sam pronašla i prijavila Arčija za 20.12. Još nisam dobila odgovor ali mi deluje zanimljivo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
16.12.2014 21:52:37   
Misha i Ljisha
Evo u Novom Sadu imamo hepeninguser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
16.12.2014 21:56:05   
Anarunika
Slično se dešava i u Bgu do 31.12. na Trgu republike svaki dan od 11h i od 13h. različiti programi, predstave, dečiji koncerti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
17.12.2014 22:31:07   
Misha i Ljisha
spens

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
19.12.2014 7:05:19   
Misha i Ljisha
za skolarce postoji i raspustiliste komsinice su isle preko leta i odusevljene su, cak su nama komsijama napravile mini izlozbu njihovih radova nakon zavrsetka letnjeg raspustilista.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
29.1.2015 19:57:51   
Sanjalicaaa
Super tema! Skoro su bile neke igraonice i predstave za bebe od 3-18 meseci. Jako interesantno. Kazu da ce ponoviti za koji mesec.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
30.1.2015 10:14:55   
superm
Toplo preporučujem kreativnu radionicu i rodjendaonicu Janna gruva u Zemunu! Potpuno su drugaciji od svega sto sam do sada videla!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
2.2.2015 8:22:21   
Misha i Ljisha
u Bigu u NS madjionicar

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
2.2.2015 20:44:39   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

u Bigu u NS madjionicar

Da, izlozba iluzionista je do 13.02., a vikendom od 18h je madjionicar.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečije radionice i događanja (mame delite...
4.12.2019 21:18:03   
dunja RR
Na Trgu bajki ima divnih predstava i radionica, ko je blizu. Ranijih godinama je bilo praznjikavo pa nismo baš imali puna društva, ali ove godine je veselije, večeras je baš bio gužvanjac, bili smo 2 sata čak tamo.
Slatke su predstave Prirodnjačkog centra Svilajnac, ali i ostale.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here