|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
22.4.2015 23:26:08   
Dača
Pozdrav cure. Veceras blaga sukrvica kod mene. Inace, danas sam toliko bila lose da sam kuci jedva dosla. Probadanje na desnoj strani stomaka, oštar bol. Legla sam, spavala dva sata i bolje mi je. Veceras mi se pojavi blaga,blijeda sukrvica. Inace, zadnjih mjesec dana me trese groznica, bukvalno se ne mogu ugrijati nikako.
Lose se oblacim, suknje ne skidam, moguce je da sam se prehladila.
Inace, danas mi je 6N+1 dan, po racunici moje dr i po starosti ploda. Zadnji ciklus 06.03.
Sutra cu se naruciti na pregled, stanje nije regularno user posted image user posted image
Bas sam zabrinuta.

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
22.4.2015 23:28:47   
aleksandraz
Pole duze vremena I ja da se prijavim za user posted image Za 7 dana treba da dododzeuser posted image ali se nadam da nece.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 8:15:55   
Maraj
Navijam da ne dodje narednih 9 meseci user posted image

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 8:26:37   
Tanjica81
Daco kakvo je stanje? Mislim da sam to probadanje imala i ja...po meni ako nije konstantno onda je sve to normalno...
Javi se posle pregleda. user posted image

Crtice drage vucemo vas i navijamouser posted image ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 8:44:36   
majared
I kad najranije mogu da uradim test krvi

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 9:16:18   
Anoniman
Majared ja nikada ni sam imala impl krvravrenje, a test uradi na dan vestice, jer i tada ce da pokaze sigurnouser posted image


Daco javi sta je bilo, ali verujem d a je sve u redu, i ja sam imala u 5+2 dana krvarenej, u ovoj user posted image

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 9:20:09   
majared
A kod mene od 4 trudnoce imala sam 2 implantaciona krvarenja kada je i sve bilo OK sa plodom. Dva puta kada sam imala biohemijsku nije bilo krvarenja. Nista, sacekacu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 9:23:14   
Anoniman
Kod mene nije bilo ni implantancijskog, ni cepa pred porodjaj, ja ne znam sta je ovouser posted image

Hajde navijam da je to to, nije ti 1.5 daleko, sacekaj jos malouser posted image

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 10:31:30   
jess021
Majared, navijamo!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 10:32:43   
Anoniman
Lota nam se nije javila, juce je imala pregled???

Lota, cekamo teuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 11:38:25   
Lota
UM, hvala sto mislis na mene user posted image . Bila sam juce na pregledu 5+6, formirani gestacijski mesak i zumancana kesa, jos nema srcane akcije. Za 6 dana, ponovo na pregled, trebalo bi tad da se cuje srculence. Do tad nema opustanja user posted image
Daco, javi se posle pregleda. Drzim ti palceve da sve bude ok.
majared, ja sam imala implantacijsko krvarenje 2 dana pre ocekivane user posted image , u prosloj trudnoci koja se zavrsila kiretazom. Negde sam citala da se javlja 6-12 dana nakon oplodnje, tako da je moguce da je kod tebe rano implantacijsko krvarenje..

< Poruku je uredio Lota -- 23.4.2015 11:39:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 11:59:22   
Anoniman
Lota superuser posted image , cekamo te za 6 dana, konacno da dodju mladje trudnice od mene, da ne budem samauser posted image

Daco ima li novosti?

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 11:59:41   
Valerie
user posted image lota navijamo za srculence, samo jos malooo

daco, mislim da je sve to ok. mene je u istom periodu jednu noc uzasno boleo stomak, kao gde je desni jajnik, ali je proslo. implantacijsko mi prosli put bilo dan-dva posle ocekivane user posted image . ovaj put ga nije bilo.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 12:10:13   
Lota
Hvala vam devojke user posted image .
UM, ja sam mladja trudnica samo po nedeljama trudnoce, po svemu ostalom sam starija trudnica user posted image .

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 12:23:03   
Anoniman
Lota nema veze, samo da dodje neko mladji po user posted image , dosadno kada si sam u I tromesecjuuser posted image

Nema nam Sanjalce, ona bi sada trebala da bude 10 nedeljauser posted image , nadam se da je sve u redu!

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 12:27:18   
madre
daco, verujem da je prosla sukrvica, ali eto bolo bi lepo da nam se javisuser posted image
lota, drago mi je da je sve kako trebauser posted image
drugari, sve vas pozdravljamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 12:28:39   
Lejjan
jerina, biča sam ja prije 3 mj na UZV, pa mi je rekla u naredna tri mj. da od 10 dc do 20 dc "spavam" svaki drugi dan, jer se nakupi vise plivaca, nakon toga ako ne zatrudnim da dodjem 14dc.. kako nisam ostala trudna otisla sam 16 dc moji su ciklusi na 30 dana..

I ja sam otisla i kazem danas je 16dc, ne osecam je 14dc ..ona kaze:ja sam doc mene slusaj. ja hajd ok. kad me stavi na UZV , kaze danas ima folikuli ali ne i ovulacija,(znala sam, valjda znam svoje tjelo) dala mi klomifen kao da se izazove ovulacija..da pijem naredni mesec tj. od 3dc (3 dan menstruacije) dok ih ne istrosim ujutro i uvece nekih 5 dana to dodje..Pa videcemo aBd..
ja ocajno navijam za blizzice user posted image ne znam zasto to mi je full slatko i na duzu pauzu :D sad na naslovnoj pise mleko dobro za dvojke, mama mi ima kravu pa cu litru da pijem - iuuu jedva :D + vit D. ..

Pomozi Boze nama trudilicama,Amin :)

< Poruku je uredio Lejjan -- 23.4.2015 12:31:51 >


_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 12:58:08   
Maraj
Lota user posted image jos malo i tu nam je srdasce user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 20:14:02   
Jerina

IZVORNA PORUKA: Lejjan

jerina, biča sam ja prije 3 mj na UZV, pa mi je rekla u naredna tri mj. da od 10 dc do 20 dc "spavam" svaki drugi dan, jer se nakupi vise plivaca, nakon toga ako ne zatrudnim da dodjem 14dc.. kako nisam ostala trudna otisla sam 16 dc moji su ciklusi na 30 dana..

I ja sam otisla i kazem danas je 16dc, ne osecam je 14dc ..ona kaze:ja sam doc mene slusaj. ja hajd ok. kad me stavi na UZV , kaze danas ima folikuli ali ne i ovulacija,(znala sam, valjda znam svoje tjelo) dala mi klomifen kao da se izazove ovulacija..da pijem naredni mesec tj. od 3dc (3 dan menstruacije) dok ih ne istrosim ujutro i uvece nekih 5 dana to dodje..Pa videcemo aBd..
ja ocajno navijam za blizzice user posted image ne znam zasto to mi je full slatko i na duzu pauzu :D sad na naslovnoj pise mleko dobro za dvojke, mama mi ima kravu pa cu litru da pijem - iuuu jedva :D + vit D. ..

Pomozi Boze nama trudilicama,Amin :)
Zelim ti puno srece sa klomifenom, valjda cemo imafi neku korist od njega :-D Ja ne ocekujem ciklus 1-vog maja. Videcemo da li je jedan od tri folikula oplodjeno :-) Inace ja imam genetsku predizpoziciju za dvojke :-) Uzet mi je bris iscedka iz dojke juce, cisto da iskljucim infekciju, jer je prolaktin dobar. Hajde da ugledamo te dve crtice, srecno svimauser posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
23.4.2015 21:36:53   
aleksandraz
Jel sam samo ja nervozna u iscekivanje na pozitiven odgovor....Ovo ce mi biti 6 trudnoca.Ali ako da gospod 3 dete i iskreno plasim se od se.Jao drage ne mogu ponovo da prizivjavam sve ti losi uspomeni.

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
24.4.2015 9:09:15   
Anoniman
Daco, sta je bilo sa tobom???

(odgovor članu Dača)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
24.4.2015 9:13:12   
Lota
Daco, ima li kakvih vesti od tebe?
jerina, lejjan i sve ostale navijam user posted image
Mnogo je tiho na crticama u poslednje vreme. Kad sam bila ovde cekajuci svoju devojcicu, bilo je potpuno drugacije i na srecu su skoro sve crtice iz tog perioda presle u trudnicke teme

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
24.4.2015 10:05:07   
aleksandraz
Danas doslauser posted image i to uranila sa 4-5 dana.user posted image Nista ovog meseca nadam se narednog.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
24.4.2015 11:07:52   
majared
E pa, nisam izdrzala. Otisla na pauzi do Lilija uradila test i ...
Trudnaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image . Debela druga crta u roku od minut
MM-u jos nisam rekla. Zvala ga da mu kazem ali sam se uprpila.

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat]
24.4.2015 11:09:31   
Anoniman
Majared cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here