|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 20:27:43   
Trcosava
žene ja razumem da ste nestrpljive, ali čemu to rađenje testova toliko dana pre nego dobijete? nikad neću to razumeti??????

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 21:14:37   
vocicana
Wiv, sve je ok, ma ja sam ti u haosu sa tim krvarenjima, pocela sam bazalnu da merim, svako jutro, uzela sam cak i temperaturnu listu sa odeljenjauser posted image , pa sada radim krivulju temperaturnu. Bice sve kako valja, ali ovo su iznenadjenja kojima nema kraja, kakvo g! Neka, neka, doci ce meni mm, pa cu izdati direktivu sta cemo i kako cemo. user posted image , jedva cekam da me sve devojke obraduju, a i ja da donesem user posted image jednu bas ovakvu srecicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 21:24:44   
vocicana
(odgovor članu Ivanka 75)
O drugarice moja, tako sam srecna da sam te ako sam i malo podigla uspela u zamisli. Zvucis bolje, to me jako raduje. Demoralisala sam se zato sto je toliko poranilo, nesto iskreno da ti kazem, ne secam se da li sam prethodnih godina imala problene sa ciklusima, svake godine idem na tu terapiju, ali ovo je nocas bilo cudo!!! Mm ce mi doi uskoro, jedva cekam da ga zagrlim i da ga se nagledam, nisam mu cak ni rekla za ovu paranoicnu situacoiju, verujem da mu je muka vise od mene. Sve ce biti ok, ma mora, nema govora. Nego sama sam malo, pa to, pa sinoc rasprava sa mamom mojom, msm, niko te ne doceka sa malo razumevanja(mislim na majku svoju), tako sam zeljna tople reci i svega, oni mi samo nabiju tenziju da mi dodje znas sta?! Ali videcemo sta ce bazalna ovog meseca da pokaze. Ta Serpica ima taj inetresantan recept, moracu da ga probam, mada ne bi uzimala bas d3 sada po suncu, ali da vidimo kako ce zalfija. JBM ga bas, izvinjavam se na vulgarnosti, ali rodicu ja mog sina, majkinog lepotana, osecam da ce biti deckic, pa ne zvala se ja VOCICANA! Uh, sta bi ja bez tebe i ovih devojaka ovde, toliko mi ovo znaci, kao da sam kod psihologa, sa svim i tuznim i gotovo smesnim situacijama. Jaoooo, jedva cekam!!! I zaklela sam se, kako Modesty kaze, vise ga uraditi necu dok ne zakasni. Mada i ja mislim da sam zabebila u martu kada sam se javila bila pre malo vece pauze ovde i meni je otislo kao tebi(jedino logicno objasnjenje za "biohemijsku trudnocu", sta god mislili sa tim terminom). A ako jesam bila trudna tada, a mislim da jesam, iskilavila samse vukuci pacijente u trecoj smeni i odmah je ujutru bilo gotovo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 21:27:42   
vocicana

(odgovor članu Modessty RR)
Direktna veza do poruke:
A vreme je posebna prica, o tome necu ni da govorim. Pritisci...muka...vrtoglavica...jao majko mila!!! Dok kisa ne padne, sve mi se cini da cu ja pasti, a kada padne progledam.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 0:09:51   
marinchica
Nov mesec, nove nade. I ja zelim svima da se iselimo s ove teme, da nas neko malo smeni.
ja ocekujem svoju user posted image 06.07.....slobodno sad posle 3 godine mogu da napisem da je ocekujem, iako smo bili vredni. I cim stigne bacam se u ruke nekom specijalisti da resi moju trogodisnju misteriju nezatrudnjivanja i jedne biohemijske.
I NECU raditi testove, cvrsto sam resila, dok mi bar 5 dana ne zakasni. dosta mi je buljenja u imaginarne druge bele, sive, mutne, nepostojece crte. Ignorisem umisljene simptome...ovaj mesec....mozak na otavu. da vidimo jel ima vajde od takvog pristupa. niti sam merila temperaturu, niti sam gadjala specijalno dane. Premorena sam od kalkulacija.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 8:46:08   
Modessty
Drage moje odakle da krenem! user posted image Prvo Bubice i Vocicana - kad padneš, ustaneš, otreseš prašinu i ideš dalje. Majka priroda i dalje drži glavnu reč ma koliko se mi trudili da je preduhitrimo i nadmudrimo. Ja bi vam svima predložila da se prepustite letu - mozak isključi i samo uživaj. Ako bude - super slavićemo, ako ne bude - idemo dalje! Svi lekari kažu da preko leta ne vole da rade bilo kakve analize i uvek kažu od septembra krećemo a preko leta se opusti.
Znam da nije lako kad ne znaš šta ti se dešava i još bitnije kad ne možeš da pronađeš zašto ti se sve dešava. Na žalost medicina nema odgovor na sve. Ja nikad nisam saznala i nikad neću ni saznati zašto sam imala dva pobačaja u 16 nedelji, niti zašto je ikako uopšte došlo do stvaranja hematoma. Jednostavno sam morala da se pomirim sa tim da odgovora nema.
Drage moje, posle kiše uvek dođe sunce!
I ne mojte da radite testove ranije. Nema zaista nikakve koristi od toga. Samo bezveze nervirate!

Wiw ja obožavam SF! user posted image
Ivankice navijam da nas obraduješ user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 2.7.2015 8:47:03 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 8:49:23   
Ivanka 75
Mod user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 8:58:11   
vocicana
Mod user posted image user posted image user posted image u pravu si, hvala ti sto nas ovako vratis. Dobro smo BM I ja sve ce doci na svoje. Sada sam najpre procitala Marinchica-inu poruku, zena je potpuno u pravu, ja sam juce stvarno ostala sama sa svojim mislima, smesna sam bila samoj sebi dok sam se prisecala svega sto sam radila. Da mi je neko pricao da cu to sve raditi, veruj mi da bi mu rekla da je lud. Ali sam pronasla konacno nekog sa kim zelim, valjda je taj prirodni nagon jaci, da krenem u bapske price, pa hajde.
Hvala ti sto si tako trezvena za sve nas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 9:27:11   
Modessty
vocicana iskustvo govori iz mene user posted image
Šalu na stranu, mnogo je teško kad nemaš odgovore na pitanja oko zdravlja. Sećam se da smo tako mm i ja šetali gradom i sve vidimo trudnice i ljude sa decom. Samo nam to u glavi. I onda se pitamo zašto se baš nama dešava da nam nikako ne ide to zatrudnjivanje?! Još kad je jedan narkoman došao kod njega na posao i rekao da mu je devojka trudna to je bila kap koja je prelila čašu! Onda ppizdiš i psuješ iživot i boga i sve ostalo. Ali brzo shvatiš da nemaš ništa od toga što se nerviraš. Ja sam ostala trudna u trenutku kad sam rekla - ok neće ovako onda ćemo na VTO, a ako i to ne prođe usvojičemo dete i ćao! Jao i plakala sam jednom kad je drugarica ostala trudna! Onda sma plakala što sam toliko grozna osoba i ljubomorna na svoju drugaricu.... ma svašta smo prošli. Sva moguća ludila. Zato vam i kažem da sve razumem. I znam isto da nije lako ni kad hoćeš drugo dete a trudnoće nema, još te ko mene opet zadesi pobačaj... Ma svaka muka je teška. Samo vi glavu gore, da ne kažem noge gore user posted image
Biće ovde nama iznenađenja i slavljenja ovog leta!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 14:55:50   
vocicana
Jao, reci I noge gore, bice I toga, samo da dragi stigne. Nema opterecivanja, sve ce biti u redu. Srecna sam da vas imam ovde. Ne znam sta bi bez vas.☺😄😊





_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 15:30:03   
ivannna
caos crtice evo i mene posle kraceg odmora!
dete smo ostavili sa mojima na moru pa cemo biti mladenci celi juli

da nam ovo leto bude uspesno user posted image

vocicana i meni je par puta poranilo a uvek mi je dolazilo na 30-33,hoce to tako nekad a posle se sve vratilo u normalu,ne mora da znaci da je u pitanju nesto lose,samo glavu gore u nove pobede!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 17:44:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

user posted image Wivern user posted image



Aaaaaa zahvaljujeeem user posted image

Vocicana ocekujmo neocekivano ovoga meseca, i juris na tm.
Bas sam nesto optimisticna povodom nas ovde user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 18:12:32   
vocicana
Jao Wiv samo dok mi dodje, dosta smo odmarali, uzelela sam ga se. Dosadno je bez njega. Nadam se I ja neocekivanom, ovaj me je ciklus dokrajcio, nista mi ovako rano nije trebao. Javljam se ja tu stalno, svakog Dana mi trebate, hvala Vam na podrsci_ ne znam sta bi bez vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 18:16:33   
vocicana
Ma covece strasno, pocela sam da pzdm vise! Ali dolazi dragi pa ce biti zabavno, mozda Sam malo zbog nervoze napravila neki disbalans. Divna si stvarno, a ti I m budite vredni, hajde da se selimo u trudnjace.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 22:32:38   
marinchica
Najteze mi pada trenutno kad mi zovu svekar i svekrva puni pitanja i izjava kao sto su :"Jel ima nesto novo?", "Sanjala sam dva mala decaka kako dolaze i rekli su mi da sam ja njihova baba", "Danas su nam dve golubice sletele u dvoriste, to mora da je znak", "Snajka opet spava, jel vi to nesto krijete?". Kad god odemo na svadbu, krstenje, deciji rodjendan obavezni su komentari "Pa ajde vas dvoje, vas cekamo jos, pa gotovo"
Dodje mi da idem s cepovima na usima, izgrizoh sebi jezik vise koliko pokusavam da cutim i iskuliram. user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 22:39:34   
Ivanka 75
A što ćutiš i kuliraš?
Veruj mi da ćeš se osećati mnogo bolje kad im odbrusiš na finjaka, em te neće više smarati (misliće da si teška bitch) em će ti se skinuti sa grbače.
Tako sam ja otkačila jednu tetku, prvo ja pa posle moja mama. Ispade da je trebalo da se udam trudna da ne bi bilo zlih jezika user posted image
Posle se tetka izvinjavala "nisam tako mislEla" kaže user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.7.2015 22:41:02 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 22:42:04   
wivern
Marinchice mislim da ne treba vise da cutis nego da im kazes fino da prestanu.
E a onda kad se porodis ti isti ce na svaki zvuk bebe da te pitaju jel beba gladna. Bolje ih sad prekini sa pitanjima dok se jos nisu zalaufali.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 23:27:08   
marinchica
ma nekako sam u fazonu zadnjih godinu dana, sto privatno, sto na poslu, "necu sebi da dizem prolaktin"user posted image Pokusavam da suzbijem stres, jer sam nervcik po prirodi.
A nimalo nisam sladak igrac, znam da kad odbrusim, a puci cemi kad tad, onda ce da se rascmizdre i onda ce mi biti zao. Ali moracu malo da postavim stvari na svoje mesto, ne vredi. Udavise me vise.
Ne trazim simptome,ne mozgam, ali vec danima imam ukus mleka u ustima. A ja mrzim mleko, ne varim ga, i nepijem ga. samo fermentisane proizvode. Kao kad uzmete gutljaj mleka pa promuckate po ustima. I onda ostane onako..."laktozni"ukus. Jel se to desavalo nekome od vas?meni nikad do sad.user posted image
p.s Ivanka obozavam tvoju avatar slikicu!user posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 2.7.2015 23:28:51 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
2.7.2015 23:30:36   
Ivanka 75
I ja obožavam moju skakutavu "sovicu" user posted image
Inače, sovica je odraz mene, večiti šašavi nasmejani pozitivac user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.7.2015 23:33:35 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 7:34:55   
Lisa Simpson
Marichica, ti kao da opisuješ moju situaciju. I večito pitanje: jel ima nešto novo. E a kad je sad napokon bilo nešto da im kažem zamisli tad me ništa nisu pitaliuser posted image omaklo im se, zaboravili. Tako da ti želim da se i kod tebe brrrrrzo dogodi istouser posted image
Sad me samo pitaju kako samuser posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 3.7.2015 7:35:58 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 9:12:36   
ivannna
uh kako mrzim takva pitanja!!!!!!!

snajka ponovo trudna i kad su to objavili ja im cestitala a ona onako pred svima pita-pa sta vi cekate,ajde,pravite drugo?! a dobro zna da smo se cimali 1,5 god po lekarima i na kraju uradili inseminaciju,zna da kod nas to ne ide tako lako i kad mi hocemo,pa ne znam da li je to rekla da me cisto pita,pogura ili zajebava????
doslo mi je da joj odbrusim svasta ali sam se suzdrzala,ipak je to bio njen trenutak a ja bih ispala ljubomorna ( sto i jesam ) a ne zelim da me ljudi sazaljevaju,samo mi dodje jednom za sva vremena da svima objavim da prestanu da me smaraju vise!!!!

a kad zatrudnim onda cu da im trljam na nos,pa cu i ja da nadjem tako neka pitanja koja ih bole cisto malo da im vratim,mrš,mrš!!!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 11:20:31   
AnaAna1
A pored tih sto pitaju "pa kad cete?" (Boze kako im nije glupo, meni je glupo to nekog da pitam pri samoj pomisli sto ne znam da li mozda ima neki problem), dobre su i one sto su slucajno ostale trudne (da ne kazem omaklo im se) pa sad pametuju "ma opusti se, sve je u glavi. Sto uopste razmisjas o tome i racunas plodne dane? Ma samo opusteno i odma ces prvi mesec da zatrudnis kad prestanes da racunas kad ti je ovulacija" ... mislim jeste, treba se opustiti, ali nemoj da mi pametujes kad vec ne znas sta znaci pokusavati da zatrudnis user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 12:08:44   
jess021
Citam i ne znam sta bi vam reklauser posted image , sve znam. Ima i otvorena tema Price o ljudima koji pitaju kad cete vi, videcete tu da niste same, sve smo mi u nekom momentu prosle kroz to.
Ja sam od tih floskula opusti se, sve je u glavi napade dobijala...toliko su me nervirali da sam rekla ko mi jos jednom kaze opusti dobice samar, ali bukvalno sam tako i mislila.
user posted image za sve vas i da im sa velikim stomacima sto pre zapusite ustauser posted image


< Poruku je uredio jess021 -- 3.7.2015 12:09:14 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 15:10:22   
wivern
Zene ubise me krsta, kao da cu da dobijem. I sva sam bljaks

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
3.7.2015 15:13:22   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here