|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babyhaller-inhalator
25.9.2014 13:54:31   
Modessty
Maslačak molim te da virneš u temu o respiratornim alergijama. Baš sam tamo pitala zašto Danilu niko nije preporučio ni dao inhaliranje. Da ne pišem ponovo šta mu je

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Babyhaller-inhalator
25.9.2014 14:19:29   
Rosita
U principu se slazem da se kod nas malo lakse poseze za lekovima , procedurama i td. Ja mislim da su Peace i Torbica najkompetentnije da govore o benefitima inhaliranja. Moj malisa je veseo, dr ga pregledao, sve ok, ali lose jede i bas ga je nocu mucio nos. Nema T. Nisu mu neophodne inh. Dr rece mozete, nije zgoreg. Ali fizioloski. Izgleda da imam nizak prag tolerancije na do te mere zapusen nos :).

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Babyhaller-inhalator
25.9.2014 14:29:13   
Janncica
Moju poznanicu je jedan stari dr pedijatar nakrpio sto je dete inhalirala kad mu bio zapusen nos,kao zato se spustilo na bronhije. user posted image
Ja samo znam da S bez inhalacije ne moze da izbaci slajm. I ne usudjujem se da mu iste uskratim,kao sto me je savetovao jedan dr pulmolog.
I sad skoro je imao problem samo sa nosicem i inhalirala sam samo fizioloskim par dana i proslo.Nije se spustilo.


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Babyhaller-inhalator
27.9.2014 13:24:26   
Rosita
Ja ocekivala malo zivosti na ovoj temi, kad ono nista user posted image .

Pedijatar kaze da inhaliranje fizioloskim ne moze da skodi.

A nadjoh i ovo:

http://www.mojpedijatar.co.rs/vase-pitanje/2014-01-19-083021-inhaliranje-fizioloskim-rastvorom/

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Babyhaller-inhalator
27.9.2014 13:44:03   
Rosita
Istekla sesija, misljah nas pedijatar. Inace D se samo prvi put drao, vec drugi nista.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Babyhaller-inhalator
27.9.2014 21:25:07   
Misha i Ljisha
mi imamo medelin inhalator, garancija 5 god, mogu i odrasli da se inhaliraju ima maska i za decu i za odrasle, nastavak za nos i za usta. Ja sam zadovoljna. D nekad hoce lepo da se inhalira nekad nece. Npr danas se zezala ukljucivala je i iskljucivala inhalator pa sam ja odustala danas od inhalacije tad ali sam je inhalirala dok je spavala preko dana. I to sigurno jedno 15 min samo fizioloskim. Lepo je bas spavala videlo se da joj prija.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Babyhaller-inhalator
28.9.2014 2:03:58   
mati
Matija se sad super inhalira... Ali na pocetku... Ma sta sve nismo smisljali, pustala sam mu klipove dece koja se inhaliraju, ukljucivala kamericu da sam sebe gleda, pustamo mu crtani...
On "mirise dim", tako smo nazvali inhaliranje od pocetka...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Babyhaller-inhalator
16.10.2014 9:41:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

A sto su srecni Trco? Meni je ovaj topic iskreno pomalo scary, osecam se ko sa druge planete, Mozda sam ja eto imala ultra srece, al kad citam ovo ja ko da dece nemam user posted image A idu obojica u vrtic, i da cesto su slinavi. Nikad u zivotu nisu inhalirani bili niti planiram:) Slinav nos resavam brisanjem istog. Kad bas zaribaju dobiju najobicnije kapi za nos, a i to vrlo retko, pred spavanje ako vidim da ih budi. Meni nije jasan bas benefit svih tih procedura, mislim da je maltretiranje i generalno ne vidim sto bi im davala medikamente od kojih neki nikako nisu trivijalni ako ne mora.

Tek sada vidim post. Srećni zbog razloga koje sam posle navela. Hvala bogu da ti deca ne morju na inhalacije.

Da dodam da ovde šalju u bolnicu za bronhitis, bez obzira na to da li ima dete T. I opet, navučeš još koju boleštinu. Nikakvu terapiju nije dobijala osim beroduala/ventolina kroz inhalacije na 6 sati. A prošli put sa upalom pluća isto u bolnicu, pasam i ja navukla boleštinu trudna...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Babyhaller-inhalator
12.1.2015 12:54:22   
Azra_
Evo, i mi smo pribavili inhalator. Koristiće. Dete ima 3 godine, sada nam prvi put treba, do sada nismo koristili.

Iskustva sa inhalatorom ću tek podeliti, ali samo da vam dam korisnu informaciju. Omron u Prizmi košta 7800din! Tamo bismo ga i kupili, ali slučajno mi je sestra javila da u jednoj apoteci imaju redovan popust na Prizmine uređaje 20% pa ispadne oko 6200. Ode muž tamo, a ono sada imaju i neku akciju i plati ga 4900din!!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Babyhaller-inhalator
12.1.2015 12:58:37   
Modessty
toliko i koštaju ti inhalatori. I mi smo naš platili 4900 čini mi se! Nema potrebe da se plati više. Svi oni dobro rade.
sad nas je inhalator spasio upale pluća!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Babyhaller-inhalator
12.1.2015 13:10:21   
Azra_
Ja Omronov ni na jednom mestu nisam videla za manje od 7800! Toliko je i u njihovom predstavništvu i po apotekama gde samo pitali. Ima drugih jeftinijih, ali ovaj je bio toliko. E sada, možda nismo imali sreće da pitamo na pravom mestu, ali eto, sestra javila dobru informaciju.

Mi smo prvi put ovako dugo bolesni. Nakon onog RR Deda Mraza, nikako da se očitavimo. I rođendan, i Novu godinu, Božić dočekali slinavi i nikakvi.user posted image Ništa strašno kaže dr, ali da tretiramo i redovno se slušamo.

< Poruku je uredio Azra_ -- 12.1.2015 13:12:28 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Babyhaller-inhalator
12.1.2015 13:16:26   
Modessty
virusi! Sva nam deca bolesna!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Babyhaller-inhalator
6.3.2015 16:46:10   
mama krava
Da li neko zna da li moze da se kupi samo maska za inhalator, kao rez deo? Mi imao PIC-ov i deca su mi sje*ala malu maskuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Babyhaller-inhalator
6.3.2015 18:55:02   
veselicaa
Trebalo bi da ima u apotekama,ali znam sigurno da ima na jednom sajtu na netu,mi smo skoro kupili.Potrazi na google,izacice ti nesto vec.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Babyhaller-inhalator
6.3.2015 20:18:51   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: mama krava

Da li neko zna da li moze da se kupi samo maska za inhalator, kao rez deo? Mi imao PIC-ov i deca su mi sje*ala malu maskuuser posted image

Ovo?
KLIK
i ovo
KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 6.3.2015 20:21:18 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Babyhaller-inhalator
6.3.2015 20:26:06   
veselicaa
Mi smo uzeli u ovom prvom shopu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Babyhaller-inhalator
8.3.2015 22:14:54   
acalukic
Moja cerka kupila u Prizmi inhalator kompresorski.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Babyhaller-inhalator
8.3.2015 23:47:46   
mila83
Mi imamo Philips Avent,jednom ga samo koristili do sada,uzeli smo jer imamo troje dece , a najvise sada zbog trece bebe,koja je imala otezano disanje zbog srcane mane.Nadam se da ga necemo cesto koristiti. Bio je 6200dinara.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Babyhaller-inhalator
8.3.2015 23:52:32   
mama krava

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: mama krava

Da li neko zna da li moze da se kupi samo maska za inhalator, kao rez deo? Mi imao PIC-ov i deca su mi sje*ala malu maskuuser posted image

Ovo?
KLIK
i ovo
KLIK


Vidi ti ima i on line.... Pa eto..ako ne nadjem po apotekama ima na netu...

Hvala Čupo!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Babyhaller-inhalator
8.3.2015 23:55:48   
veselicaa
Mk mi smo narucili i stiglo nam brzom postom od tih sa prvog klika user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Babyhaller-inhalator
9.3.2015 0:00:42   
Mala Elena
Ovo je mnogo dobra stvar koju ja planiram da kupim...u zlu ne trebalo!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Babyhaller-inhalator
6.1.2016 21:28:44   
mirka11
Imala bih jedno pitanje u vezi inhalatora, mi imamo inhalator koji je u obliku pileta proizvodjac hikoneb, zanima me da li neka mama znam da li moze da se kupi odvojeno samo ona casica u koju se stavlja lek jer je suprug otkuvao sa maskom I ona se deformisala :(

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Babyhaller-inhalator
7.1.2016 23:52:07   
Rosita
Bas me cudi da se deformisala. Mi nasu redovno prokuvavamo, tako pise i u uputstvu, doduse nas je PIC. Verovatno mogu da se uzmu delovi. Zovi ovlasceni servis. Nije za poredjenje, ali meni je recimo pukao deo usisivaca, to jest one drske i case, pa sam uzela u servisu drugi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Babyhaller-inhalator
8.1.2016 0:26:23   
choopa choops
Probaj ako znas gdje se prodaje taj inhalator. Recimo ja sam nosila prije nekoliko u apoteku masinicu za pranje zuba, oni prosćijedili servisu i popravili..tako da vjerujem da se mogu i rezervnni djelovi dokupit.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Babyhaller-inhalator
4.2.2016 20:54:40   
branki*
IZVORNA PORUKA: Maraj

E suzi dr nam rece Omron da kupimo , ja uzela Pic-ov. Nekog zeca sam uzela.... opet Pic ima dosta ljudi ovaj Omron kazu mi u apoteci samo penzioneri kupuju jer aju popust na Prizmine proizvode sa penzionim cekom...otkud znam valjda nisam pogresila , samo sam gledala da sto pre lupim. Sta ste vi uzeli

IZVORNA PORUKA: suzi kju

I mi smo uzeli Pic, samo MrHippo, obaj nilski konj, šta li je već user posted image
I mi smo znatno bolje i raspolozenije, baš sam happy!!!
Koliko si ga platila?


< Poruku je uredio branki RR -- 4.2.2016 20:56:09 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here