|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korektnost turističkih agencija
29.6.2010 23:51:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nije ni cudo sto su najgori kad se zovu MONODRAMAuser posted image


MONDORAMA BREuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al nema veze,monodrama je totalna istinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Korektnost turističkih agencija
29.6.2010 23:51:56   
gagana83
Ma znam,zezam seuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Korektnost turističkih agencija
6.7.2010 17:16:05   
LillyT
Grupa od 97 turista iz Srbije, putnika agencije "Konte" iz Beograda, ostala je noćas na aerodromu Taba u Egiptu, javlja B92. Za Tabu su poleteli sinoć u 19.30 sa beogradskog aerodroma, ali do uplaćenih hotela nisu stigli jer navodno pomenuta agencija nije za njih platila hotele i smeštaj. U međuvremenu su putnici na intervenciju Ambasade i Konzulata Srbije kod egipatskog partnera agencije "Konte" smešteni u hotele koje su platili.

Cela vest


Ja sam samo jednom putavala preko ove agencije i rekla sam  NIKAD VISE. Isle smo drugarica i ja u Tursku, pronasle neki obican hotel, platile avion i cekamo potvrdu. Kada je za dva dana stigao vaucer, tamo stoji autobus. Oni tvrde da je placen autobus, ali avio karta je skuplja od busa 3 puta. Ne, ne, ne, hotel je poskupeo. Ma da. Sredi se to nekako, kad oni nama umesto aerodroma u Izmiru, odgode let i stave nas za Bodrum. Niko nas ne doceka od njihovih tamo, nego dodje zenska iz lokalne agencije i vidim ja pored nje neka klinka (imala je tada 17 godina) nosi majicu Konte. Ja pocela da je zapitkujem, oko ekskurzija, koliko cemo putovati sada od Bodruma, a ona kao ovca vice, paaa, neeee znam. Onda je rekla kako je tek srednjoskolka, ali da je zanima turizam, pa posto je njihov kucni prijatelj vlasnik (ili neki direktor u agenciji) on je nju poslao da se uci. Ok, lepo je to, ali sto nam ne dade jos i nekog vodica pride, nego na ceo avion, jedna devojka. Onda su nas smestili u drugi hotel, u ovom nije bilo mesta, ali posto je isti po klasifikaciji, nismo imale osnova za tuzbu. Sve u svemu, ispali su bas neodgovorni, a cujem sada da su ih izbacili prosle godine iz Yute. Takodje, par agencija koje su subagenti, ne saradjuju vise sa njima, jer imaju puuno propusta.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Korektnost turističkih agencija
13.7.2010 17:24:46   
gagana83
Uhapsen vlasnik agencije Conte

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Korektnost turističkih agencija
15.7.2010 18:29:18   
choopa choops
Mi smo do sada putovali samo sa Jolly-jem i sve pohvale user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Korektnost turističkih agencija
15.7.2010 23:37:45   
gagana83
Iz teme Kuda na letovanje u 2010

IZVORNA PORUKA: Mari86

Mi smo u Egipat isli preko Dzolija Jolly  i bilo je odlicno...vodic je ostavio fantastican utisak na mene...
stariji covek ali....
nije tacno da u Egipat treba ici samo preko Kontikija



IZVORNA PORUKA: kleopatra*


IZVORNA PORUKA: Mari86

Mi smo u Egipat isli preko Dzolija Jolly  i bilo je odlicno...vodic je ostavio fantastican utisak na mene...
stariji covek ali....
nije tacno da u Egipat treba ici samo preko Kontikija




Potpisujem,mi smo isli u Egipat preko Argusa i odusevljeni smo,a cuveni Kon tiki nas je ISPALIO


IZVORNA PORUKA: dunja RR


ja sam se sa Kontikijem super provela, bez greške, super hoteli, sa hranom, 7 dana Hurgada, 4 dana Kairo, pre par godina-250 evra sve ukupno, spec.ponuda. .....







_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Korektnost turističkih agencija
16.7.2010 0:27:15   
Mimče
Samo da vam kazem da NIKADA NE PUTUJETE SA KOMPAS KG, a kad imam vremena objasnicu vam i sto, ukratko nekorektni, nezainteresovani i samo gledaju kako da vam uzmu pare a basih briga da se potrude oko vas

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Korektnost turističkih agencija
16.7.2010 15:09:30   
pepeljuga
ali zato uvek mozete da putujete preko FILIP TRAVELA user posted image
uvek sve bude kako kazu, mozda imaju malo skuplje aranzmane ali su super, vise puta sam se uverila!! user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Korektnost turističkih agencija
16.7.2010 15:19:50   
Anoniman
uh, kad sam radila u pefkohoriju, nekoliko soba je imala agencija CMC. bili su katastrofa, nisu nas obavestavali o dolasku putnika, a samim putnicima su pricali gluposti o tome sta postoji u hotelu, tako da su stalno iskrsavali problemi. bivsa gazdarica kaze da ove godine saradjuje sa perla tursom i da su maksimalno korektni, snimili su smestaj, napravili i plan soba i nikakav problem. inace, moja drugarica je jedno leto radila kao predstavnik tri srpske agencije, i ne secam se tacno za koju (mislim za etu) mi je rekla da je gazda katastrofa, rekao je da sme da ga zove samo ako neko umre user posted image  a imali su najlosiji smestaj i stalno je bilo problema.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Korektnost turističkih agencija
16.7.2010 15:34:15   
pepeljuga
ima toliko losih i neposlovnih agencija da je to strasno! ja sam uzasno lose prosla sa argusom a znam da su mnogi lose prosli sa njima, zato skoro propadaju user posted image
jos jednom sve pohvale za filip travel, necu ih menjati!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Korektnost turističkih agencija
20.12.2010 14:37:02   
*Alexx*
Da li je iko čuo za agenciju Explore.rs i imate li iskustva sa njima?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Korektnost turističkih agencija
20.12.2010 14:42:54   
MERYEN
Nisam i nemam bas poverenja u te nazovi agencije!

Samo kontiki travel!Dobijes samo najbolje!

< Poruku je uredio MERYEN -- 20.12.2010 14:43:31 >


_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Korektnost turističkih agencija
20.12.2010 14:49:25   
liliana
Alex, ja sam iz "tih voda" ali ni meni oni nisu poznati.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Korektnost turističkih agencija
20.12.2010 15:11:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Nisam i nemam bas poverenja u te nazovi agencije!

Samo kontiki travel!Dobijes samo najbolje!


Ja Kontikijem uopšte nisam nešto preterano zadovoljna. Skupi su, a skroz prosečni. Ili je mene tako zapalo user posted image Ali, da, mislim da sam sa njima sigurna. Dakle, ako uplatim Egipat, taj-i-taj hotel, znam da ću ga dobiti. Recimo, jedino bih se sa njima usudila na Tajland ili tako negde. Ali ture, izleti - nothing special.

Hvala vam na informacijama - čak i to što ste mi rekle da nemate pojma o Explore mi znači user posted image Prijatelji razmišljaju da putuju preko njih, a nisu iz Srbije, pa su me pitali ko su, šta su. Ja isto nikada nisam čula za njih.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Korektnost turističkih agencija
20.12.2010 22:47:29   
Crvenkapa85
moja koleginica se vec godinu i vise sudi sa Joly travelom!!!!!i jos par ljudi sa kojima je ona tad putovala za izrael........pukla pare za put.......da bi je kad je stigla u izrael nju i jos njih par ljudi deportovali nazad jer im je viza kao bila odbijena a ovi iz Jolia ih poveli....debili!!!!!bili prvo u imigracionom zatvoru.....ma strasno

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Korektnost turističkih agencija
24.1.2012 10:27:09   
ivak
Ima li neko iskustvo sa agencijom NS TRAVEL iz Novog Sada. planiram da uplatim letovanje za 2012 preko njih, pa bi volela da cujem vasa iskustva.user posted image


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Korektnost turističkih agencija
26.1.2012 19:44:54   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

moja koleginica se vec godinu i vise sudi sa Joly travelom!!!!!i jos par ljudi sa kojima je ona tad putovala za izrael........pukla pare za put.......da bi je kad je stigla u izrael nju i jos njih par ljudi deportovali nazad jer im je viza kao bila odbijena a ovi iz Jolia ih poveli....debili!!!!!bili prvo u imigracionom zatvoru.....ma strasno

Strasno, cula sam za taj slucaj.
Sreca pa ta agencija vise ne postoji.

Ja sam i dalje za Kontiki.
Ove godine smo isli na more sa Argusom, nije bilo nikakvih problema, imali smo dobar smestaj ali ...
Vodica smo videli jednom, odrzao sastanak na keju, doslo bezbroj ljudi i on kao nesto razglaba o istoriji Parge, ili vec cemu, ne znam jer ga nista nisam cula. Culi su ga samo oni koji su bili u prvom redu. Posle 2 minuta smo se pokupili i ostisli. Neozbiljno skroz.
Vodica smo videli samo dva puta, tad, i jos jednom ka su dosli unasu vilu jer je ispao problem sa neke dve cure. Jedini kontakt sa njim je bio tad, kada nas je pitao da li su cure galamile nocu, to je sve. Nije nas ni pitao kako smo zadovoljni, nista.
U poredjenju sa Kontikijevim vodicima, nula.
15. februara ideo u Budimpestu sa Argusom, videcemo kakav ce utisak biti.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here