|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.3.2011 23:54:07   
lesica
Zene,ja sam bila u njihovoj radnji jer smo svadbenu tortu narucivali u poslasticarnici u Pancevu koja je pored. I mogu vam reci da imaju sve. Ma kad udjes ne mozes da izadjesuser posted image sta sve zanimljivo imaju.Uglavnom,ja cu uskoro tamo u nabavku negde sad tokom aprila pa cu dati izvestaj sta sam sve uzela-trebace mi za Lenkin rodjendan.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
30.3.2011 0:04:31   
Anoniman
I ja se nosim mislju da odem, ali bez kartica i sa ne previse novca u novcaniku user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
30.3.2011 0:19:47   
lesica
Bas tako user posted image ja cu se ograniciti sta mi tacno treba i koliko ce para to izaci pa sa toliko novca idem. Ustvari sa jos malo preko zbog poslasticarnice pored user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 22:49:52   
indy_25
Evo kako sam pravila figurice

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 22:53:04   
Diabla
Indy, za ovo definitivno treba talenat! Od mene mrka kapa! Svaka ti cast! Mogu li te smoriti kada dodje vrijeme da ja pravim ove figurice, imam 1001 pitanje!?

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 22:54:44   
Anoniman
Indy user posted image user posted image user posted image Svaka cast

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 22:57:47   
indy_25
Smaraj me slobodno volim da dijelim svoje znanje s drugima. A definitivno mi je umjetnost talenat jer isto tako imam i svoje slike u kuci koje sam ja crtala a i u skoli sam bila najbolja u tome i u pravljenju figurica i crtanje portreta sa obicnom olovkom za 15 minuta bi nacrtala portret. Htjela sam da idem u umjetnicku skolu ali moj je tata odlucivao gdje cu da se upisem i upisao me u gimnaziju user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 22:59:46   
Ana RR
Indy user posted image nemam reči, svaka ti čast user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:04:46   
IVA 11
Indy, zeno, svaka ti cast!!! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:12:52   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Indy user posted image nemam reči, svaka ti čast user posted image



Hvala Ana i Ivo .

Ana da ti cestitam na trudnoci ovdje sa zakasnjenjem jer ti nisam stigla prije a vidjela sam da si pisala user posted image  zelim ti ugodnu i lijepu trudnocu i da nam ako Bog da rodis malog ringerajcica.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:14:53   
Diabla
Daaa, sad se sjecam tvojih umjetnickih slika, bila sam odusevljena! Ali "indy, nikada nije kasno da se amaterski bavis onim sto volis! Ja zaista nemam talenta za umjetnost, crtanje, vajanje. Ali totalna tuka! Dzaba mi sav kupovni fondan, kad necu umjeti izvajati figurice. A jel moze od onih boba figurine da se prave?

Choops, negdje sam citala da i ti mjesis fondan, pa mi samo reci koju boju koristis za farbanje?


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:19:01   
indy_25
Moze jer ja sam isto pravila skorpiona od njih od boba imas sliku ovdje na ovoj temi ta je torta bila za rodjendan mog muza a on je skorpion u horoskopu . napravi figurice dva dana prije i ostavi na sobnoj temperaturi da se suse. ako ti je nesto labavo pa ne moze da stoji podupri ga s necim dok se ne osusi i onda ce da stoji.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:20:55   
indy_25
Diabla ako si u moguscnosti da kupis ili narucis internetom Wiltonove boje u gelu one su ti savrsene a ako ne mogi i druge i one u prahu ali su meni ove u gelu super super .

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
3.4.2011 23:28:50   
Brana
Indy carice,bravooo majke mi savrsenooo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
4.4.2011 9:34:47   
Nensi*
Indy,prelepo je user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 10:24:23   
Zell
evo malo ideja za dekoraciju uskrsnjih torti i kolaca.... http://cakecentral.com/modules.php?name=gallery&aid=22

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 22:52:41   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Choops, negdje sam citala da i ti mjesis fondan, pa mi samo reci koju boju koristis za farbanje?



Si user posted image Kod nas ti se ima kupit samo u prahu. Ja uzimama u zdravoj hrani kod pijace u Igalu(rade dvokratno do 12h i od 17h), a u HN imas ispod autobuske. Sa tim u prahu je teze radit, tako kazu, ali sta da radimo kad nemamo drugih user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:22:21   
bokicans
E bas bzv ,ja sam pravila sa onim u gelu,super su.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:30:26   
Anoniman
Ja se nosim mislju da deo ukrasa pravim od fondana a deo od gum paste. Koliko sam razumela, ova druga se lakse oblikuje i brze susi. A fondanom samo da presvucem torte. JA cu napraviti masu za kasato tortu pa cu je podeliti na 4 i napraviti 4 manje torte. Moj sestric ionako puni 4 godine a nije mogao da se odluci da li bi naruta ili tom i dzerija... pa mu pravim sa 4 teme koje najvise voli. Idem u cetvrtak u Pancevi i za vikend se igram. Choopa, pa ako neko dolazi na leto u CG moze ti poneti odavde. Ili ako imas nekog u Bg ko putuje za CG. Mislim da nije dobro da se salje postom, to hoce da otvaraju a ne znam ni da li sada postoji carina, jer ako podleze onda je to komplikacija ili te spediteri oderu.

Zavapi ti ovde pred sezonu, neko sigurno dolazi dole

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:45:26   
choopa choops
MaliMisu user posted image Dolazi naravno, imamo dosta rodbine gore, a mozda cemo i mi uskoro stizat, pa cu da se obezbjedim user posted image Ma nije problem ionako nemam nekih rodjendana prije septembra, a do tad cu se snaci nekako.

Ja nisam nikad pravila od gum paste, pa ti ne bi znala rec. A ovo za teme user posted image I ja bi najradje odmah napravila sve koje mi se svidjaju sto se tice fondana user posted image , ali nemam zivaca da pravim vise od jedne torte po rodjendanu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:48:46   
indy_25

IZVORNA PORUKA: choopa choops

MaliMisu user posted image Dolazi naravno, imamo dosta rodbine gore, a mozda cemo i mi uskoro stizat, pa cu da se obezbjedim user posted image Ma nije problem ionako nemam nekih rodjendana prije septembra, a do tad cu se snaci nekako.

Ja nisam nikad pravila od gum paste, pa ti ne bi znala rec. A ovo za teme user posted image I ja bi najradje odmah napravila sve koje mi se svidjaju sto se tice fondana user posted image , ali nemam zivaca da pravim vise od jedne torte po rodjendanu user posted image


Ja dolazim ovo ljeto u Bar pa mogu da ti donesem svasta za torte a usput i boje user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:51:02   
Anoniman
Isti mi je djavo pravila figure da ukrasim jednu veliku ili 4 male user posted image A torta je kasato, keks torta, samo zgrabis u saku i zalepis na tacnu user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:54:21   
choopa choops
Indy, znaci da pocnem da sastavljam...imate li vi onaj gepek gore na kolima user posted image user posted image   Salim se user posted image Hvala na ponudi u svakom slucaju user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
5.4.2011 23:57:34   
Suncicabg
Indy fantasticnouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
6.4.2011 0:00:39   
indy_25

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Indy, znaci da pocnem da sastavljam...imate li vi onaj gepek gore na kolima user posted image user posted image   Salim se user posted image Hvala na ponudi u svakom slucaju user posted image  


Imamo al ja dolazim bez muza samo za djecom i sa mojom mamom ( citaj dadiljom ) i sa drugaricama hocu i ja da se malo odmorim pa cu vjerovatno sa avionom ili busom doci.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here