|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
26.2.2018 12:21:18   
Srecko47E
Javi kako ste prosli.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
26.2.2018 12:23:11   
Anck Su Nmaun
To je sve rutinski

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.3.2018 15:19:37   
Bunnyca
Nama je preko vrtica bio zakazan oftamoog, fizijatar, vadjenje krvi u urin.Kada smo sve to odradili zakazuje se sistematski, a to je pedijatar, logoped zubar i psiholosko savetovaliste.Pa posle svega toga vakcina.Al su zakomplikovali

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.3.2018 15:21:43   
Anck Su Nmaun
Kod nas nema vadjenje krvi.
Smo ocno, sluh i fizijatar i posle na vakcinu. Naravno nas pedihatar jos malo pregleda i kraj.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
27.3.2018 9:16:59   
Anck Su Nmaun
Mi sve obavili al MMR nemaju trenutno user posted image znaci ostalo nam jos to.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
27.3.2018 9:37:24   
MishMash

IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Nama je preko vrtica bio zakazan oftamoog, fizijatar, vadjenje krvi u urin.Kada smo sve to odradili zakazuje se sistematski, a to je pedijatar, logoped zubar i psiholosko savetovaliste.Pa posle svega toga vakcina.Al su zakomplikovali


Bunnyce, iz istog smo mesta user posted image

Nama je rečeno da posle sistematskog odmah primaju vakcinu, juče smo zakazali i evo jutros čujem da je nestašica vakcina user posted image Nadam se da će se to rešiti do našeg termina.


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
27.3.2018 11:24:09   
Anck Su Nmaun
Nas kad su zvali pre dve nedelje bilo je vakcina. Medjutim dan pre nego sto smo mi dosli na red, nema user posted image
Ma ok, bice al me nervira cimanje.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
27.3.2018 13:39:44   
MishMash
Pa da, i mene isto. Ja ću pitati da li mogu da kupim vakcinu, samo da ne moram opet da zakazujem, kombinujem i idem u cik zore tamo.

< Poruku je uredio MishMash -- 27.3.2018 13:40:08 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.4.2019 13:32:58   
Misha i Ljisha
Mi smo bili samo na proveri sluha i vida. Treba da zakazem vakcinu. Ima li jos sta?

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.4.2019 13:42:50   
Tiziana
Fizijatar, logoped


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.4.2019 13:47:43   
Misha i Ljisha
Tiziana a da li to isto okace u vrtic termine ili to treba ja da zakazujem?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.4.2019 14:11:49   
Sanidej
Pisala sam vec da je nestasica vakcina..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
1.4.2019 15:42:53   
Tiziana
Kod nas smo sve sami radili u nasem dz. kod pedijatra, on pozakazuje sve elektronski i nama napise termine. jedino je zubar dolazio u vrtic i radio pregled, ali smo svejedno morali u dz po potvrdu. i na kraju sa svim tim potvtdama nazad kod pedinatra da to napise na jedan papir koji se nosi u skolu. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
3.4.2019 0:33:57   
Misha i Ljisha
Zakazala sam sistematski za D u petak i vakcinu. Kaze dr da ona odradi sistematski pa salje dalje ako treba kod fizijatra i logopeda. Mi smo logopeda obavili na moje insistiranje ranije. Tako da smo to zavrsili 😁 a i naucili sta treba


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
3.4.2019 7:42:53   
milicicak
Kod nas mora ceo krug specijalista da se obidje i svaki mora da napise izvestaj i udari pecat na tu potvrdu o sistematskom pregledu. Ja samo jos da zovem da zakazem taj zavrsni pregled jod pedijatra i sa tim smo gotovi

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
3.4.2019 8:05:51   
Tiziana
Tako je, svaki specijalista napise izvestaj, a pedijatar na kraju sve sakupi i napise izvestaj na jednom papiru koji nosite u skolu. svi pregledi su obavezni. 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sistematski pregled kod predškolaca
3.4.2019 10:38:40   
Sanidej
Taj papiric od pedijatra izgleda kao da je iz blokcica..ocekivala sam normalnu stranu A4 formata.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here