|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
23.2.2018 10:36:36   
Anck Su Nmaun
Zasto? Pa funkcionise kako ga naucis

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
23.2.2018 10:38:43   
Srecko47E
Hvala Anck.Znaci da se bacim na posao!Taman krece da puzi pa cemo imati rutinu da bude u svojoj sobi.Uzeli smo i one puzule i tepih za puzanje,namestaj ce svakako napolje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
23.2.2018 10:42:00   
Anck Su Nmaun
Pa mislim da ste jos mali za tako nesto jedva da se krece. Ali za par.meseco lagano mozes da sredis sve.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
23.2.2018 10:44:48   
Srecko47E
Vecina familije se ne izuva a to me vec izludjuje.Moram nesto smisliti..
Hvala ti bas mi znaci savet iskusnih

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
7.3.2018 23:40:40   
Dora89
Moraš da nateraš ljude. Obezbedi više pari papuča. Ako budeš popustljiva, niko se neće zamisliti, prosto će to iskoristiti.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
7.3.2018 23:44:11   
Mala Elena
Krevetac najvise i sluzi i smeta. U spavacoj tri ormara, jedan nas, jedan bebin , jedan za E i P.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
7.3.2018 23:47:01   
mama Jo
Najveci problem mi je garderoba, to se sto puta presvucemo u toku dana svi, pa onda jedan ves se susi, drugi za peglanje, treci ceka da se pere... to me izludjuje. Imamo mesta u spavacoj, i to cemo pod hitno da napravimo - posebna soba, garderober soba.mislim da je to prava investicija

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
24.4.2018 20:16:15   
Anck Su Nmaun
Mamajo kod nas nema spasa kod mene se na dasku za peglanje svasta baca. Mm najvise. Levo ja bacam sta je peglanje a on desno njegovo...nesto.
Kod nas napokon sve vraceno na mesto.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
28.4.2018 12:26:28   
MimaKos
Mi isto tako, beba i mi u jednoj sobi, cerka u drugoj ali mesta nikad nema, narocito za njenu garderobu za vrtic koju perem non stop kao i bebina stvari!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
1.7.2018 13:45:57   
Anck Su Nmaun
Vratili mso sto napokon na sredinu al bolje da nismo, svi se kaze za coskove user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
1.7.2018 14:51:50   
IvanaSK RR
Stocici u dnevnoj sobi su mi sklonjeni sa strane. Pomerim ih jedino kad neko dodje. Mala je dnevna soba i samo smetaju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
4.8.2018 7:02:39   
mama ivane
Iskreno svaki dan nesto se skloni, iznese i premesti , Da bi imali vise prostora za igru a i da se nebi povredili,, nemam 50% namestaja i stvari kao nekadauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca
21.7.2019 11:29:23   
MimaKos
Raspored nismo.mjnjali da joj ne bi remetili.prostor, beba je kod nas u sobi a ona u svojoj i dalje


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here