|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
17.12.2017 23:38:20   
Sanjica26 RR
Mama jo, slatki ste. user posted image I ne delujes pricalica naspram postova. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 4:57:52   
Misha i Ljisha
Slicice su super. Mene kao i uvek nema user posted image ja to vesto izbegnem ehehhe... Divno smo se provele. I ja bih da dodam da je mama jo kao manekenka. user posted image .

Posle tako lepo provedenog vremena jako sam se iznervirala uvece. No to odoh u temu za negativuuser posted image ovde necu da kvarim divno raspolozenje.

Mama jo mm nije jos nijednom bio sa mnom i bas zato i ne moze da pojmi kako to funkcionise. Mislim eto ja dosla na deda mraza i ostavila sam dete Lesici i Ivani da trknem do kola po poklon. Realno moje dete njih ne zna, ali ja im posle toliko godina na rr verujem. Ma verovatno verujem vise nego rodu rodjenom user posted image Ovde je uvek bila jedna posebna atmosfera. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 7:44:15   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: bubulence

Mama Jo je manekenka, devojcica lutkica a tata jako fin i ljubazan user posted image .


Morala je tatu da prokomentarise user posted image
Mama Jo, zao mi je sto ste zakasnili i sto vise nismo caskali. Meni je mnogo brzo proslo vreme. Ne stigoh da se sa svima ispricam kako bih htela user posted image
Ljiso, sve su to nasa deca. Toliko se ovde radujemo ovde njihovim lepim trenutcima, a tuzni smo kad je manje lepo.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.12.2017 7:46:23 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 8:27:22   
isidora88
Predovne ste sve, a deca pravi seceri, najlepsa deca forumauser posted image
Nadam se da ce biti neko druzenje uskoro, bas mi je zao sto sam propustila, sledece godine dolazim obavezno u prosirenom sastavuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 8:34:46   
medamisko
Sve lepe zene, a deca preslatka.
Ovo je divan dogadjaj i za roditelje i decu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 8:37:30   
Anck Su Nmaun
Naj lepse je to sto iako se sa svim ovim divnim zenicama znas samo preko foruma, kad se vidite prvi put uzivo imate osecaj kao da se odavno znate!
Kao i svu ovu divnu decicu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.12.2017 8:38:32 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 8:52:09   
IvanaSK RR
E bas to, Anck. Uopste nisam imala osećaj da vas tek upoznajem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 12:31:27   
Anck Su Nmaun
Pa tooo, lep osecaj user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 12:39:35   
mama Jo
Jeste stvarnoi ja sam isti utisak imala... kad smo usli kao joj kome sad da se javim... a posle samo 10 minuta imala sam utisak da sam sa ljudima koje ceo zivot znam, a ne kao da vas prvi put vidim 😊
Jako lepo, i bas mi je drago sto sam vam se pridruzila 😍
user posted image

Jana se poplasila deke a danas evo citavo jutro trazi da joj pokazem sliku sa dekom - decija posla 😏

Divne ste sve zene, jos ste lepse uzivo, i svi tako vedri i nasmejani, opusteni, gomila predobre i predivne dece... stvarno sam odusevljena 😍😍😍

< Poruku je uredio mama Jo -- 18.12.2017 12:40:25 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 17:51:55   
dunja RR
Divno druženje kao i uvek, sa divnim mamama i dečicom user posted image


Ja bi da pozdravim i sjajne ljude iz igraonice Kreativni klub, sa kojima uvek imamo divnu saradnju user posted image

I naravno Lino koji je i ove godine spremio iznenađenca za preslatkoće user posted image
Doneli smo ih Sanjica i ja vozom u ooogromnom džaku na ramenu, kao deda Mrazovi smo u u subotu ušle u igraonicu, a bio neki rođendan, deca viču evo ga Deda Mraz user posted image


Ja sam za vikend uživala u NS, pa koliko je lepše ukrašen od Beograda, i koliko je divnija atmosfera, valjda manji grad, sve je nekako prisnije i razigrano, ljudi divni, Dunavska preeeedivna uveče, puna ljudi, riblja čorba na Petrovaradinu preukusna user posted image Ja sam bila malo duže u NS (muž kaže idi za svoju dušu, zaslužila si user posted image ), tako da je vikend baš prijao, uživanje sa dobrim ljudima user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.12.2017 18:07:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 18:00:11   
Sanjica26 RR
Lino nikad ne zaboravlja na Ringerajce. user posted image
A pro po deda mraza. Pri ulasku u igraonicy jedna mala je zavirivala u dzakove i pitala me je: "Sta je teto unutra"?user posted image Detence je mislilo da smo njima doneli. A jeste bio neciji rodjendan. Kako i da ne pomisli.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.12.2017 18:10:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 18:36:02   
Torbica
Divne slikeee!!! user posted image
Zao mi je sto sam propustila ove godine... Ja sam se dan/noc bavila sa 10 bolesnika u intenzivnoj ... i mislila na vas.
Ljubim vas punoooooo sve, pa se nadam da se vidimo! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 18:40:53   
Ana RR
Jao kad se setim samo onog pakovanja paketića 2013. godine user posted image nisam mogla da uđem u kancelariju. Pa slanje za NS, za Bosnu, Niš... sjajno! Lesica i ja smo raširile kutije po čitavom hodniku TC u kome je bila kancelarija i redom pakovale. Smrzle smo se kao pingvini user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 18:41:31   
dunja RR
Torbiiiii, falila si, ali mi smo te ugrabile malo, pa sam srećna user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 18:46:10   
dunja RR
Jeste Anči, godinama, tj već skoro deceniju to tako ide, akcija user posted image

Baš sa Majom21 pričam neki dan, i set_im se kada je čak i Majin tata dolazio iz NS da razvozi, a mi pakovale, šou. Trebao ja i sada Majin tata da me sačeka, ali mi bi žao da cimam čoveka, pa smo na rame i u voz user posted image


Ali najbolje mi je bilo pakovanje za Gram Ljubavi, kada sam uzela još dve kancelarije pored naše, jer u našoj nije bilo mesta za sve lutke, e to je bila avantura, tri kancelarije krcate do plafona. Ja mislim da sam nekih 10 dana i noći pakovala i razvrstavala, ali vredelo je, za mališane po bolnicama i njihov osmeh user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.12.2017 18:54:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 19:37:09   
bubulence
Ancice, nedostajala si, bas, bas. Mnogo mi je zao sto nisi bila, da nam se pridruzis na kafenisanjuuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 19:47:33   
suzi kju
Drage divne ste, i mame i decica.
Zavidim vam na druženju i u NS i na ovom koje predstoji u Beogradu. Bas mi se dolazi ali nema šanse da mogu da dođem. Ne mogu da zamenim vikend iz vise razloga. Da je deka malo kasnije ali Jbg.
Sledeće godine, nadam se.
Ili ako se u međuvremenu organizuje neko kafenisanje.
Zaista ste divne user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 20:25:17   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jeste Anči, godinama, tj već skoro deceniju to tako ide, akcija user posted image

Baš sa Majom21 pričam neki dan, i set_im se kada je čak i Majin tata dolazio iz NS da razvozi, a mi pakovale, šou. Trebao ja i sada Majin tata da me sačeka, ali mi bi žao da cimam čoveka, pa smo na rame i u voz user posted image


Ali najbolje mi je bilo pakovanje za Gram Ljubavi, kada sam uzela još dve kancelarije pored naše, jer u našoj nije bilo mesta za sve lutke, e to je bila avantura, tri kancelarije krcate do plafona. Ja mislim da sam nekih 10 dana i noći pakovala i razvrstavala, ali vredelo je, za mališane po bolnicama i njihov osmeh user posted image

Torbi, bas se radujem sto si nam priustila druzenje. user posted image user posted image
Gram ljubavi je bila divna akcija. Pre neki dan sam se setila kako su divne rucice mojih ucenika pravile lutkice kako je ko umeo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
18.12.2017 22:15:38   
Torbica
Sanjice, Dunja user posted image user posted image hvala vama!
I sve ostale divne i drage zenice i drugarice user posted image
Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 11:17:02   
mama Jo
Zene drage svaka vam cast zaista, treba sve to izorganizovati, na svaku sitnicu obratiti paznju... stvarno, uopste nekad mi sa strane ne razmisljamo o tome koliki je to posao, i koliko vremena i cimanja oduzima.

Dok sam radila u skoli par puta smo imali slicne akcije, ali jedna je bas bila pred NG, ,,Budi i ti deda Mraz" pa smo sakupljali poklone za decu iz Svratista u BG.... citavo selo u kojem sam radila se prikljucilo, sakupili smo brdo stvari, u dve ucionice u skoli smo sve skladistili... ja sam danima posle radnog vremena ostajala da razvrstamo to i spakujemo lepo, posle smo iznajmili mini kombi da bi to sve odneli... ma bas je bilo posla... a vi vrlo cesto to radite- tako da vam ja skidam kapu zaista! Svaka cast, na svaku sitnicu mislite, i sve je organizovano bukvalno bez ijedne jedine mane...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 11:58:37   
MamaNecaVo
Mame bravo,divne ste!

Sada citam koliko su vasa deca divna pa me sramota mog A i da dovede.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 12:15:06   
veselicaa
Zene vidi se da ste bas uzivale.Ivana,Bubi,Les lepotice,mama Jo takodje,Jess znam ali koliko je ona lepa i zgodna a decica med,kako su obe male,bebe :*

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 20:21:03   
dddaca
Eee mame, divne ste. I RR je divna sto organizuje ovo druzenje. Sad kad citam ovo, bas mi je zao sto i mi nismo bile

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 21:05:03   
Sanjica26 RR
dddaco, sledece godine se obavezno prijavi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Deda Mraz 2017 - Dočekajmo zajedno 2018. !
19.12.2017 23:50:35   
dddaca
Daleko mi je Novi Sad, ali bice i malena sledece godine starija, pa mozda uklopimo sve u neki lep vikend user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here