|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slatki sto
18.11.2017 20:45:52   
mama Jo
Sad je na rodjusima popularno da deca imaju i pinjatu... pa se napuni raznim slatkisima... to isto moze da bude bas zanimljivo, a negde moze i da ,,zameni" slatki stol...
Deci je svakako zanimljivo a i vole te razne mini cokoladice kojima se pinjata popuni...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Slatki sto
19.11.2017 1:08:58   
MamaNecaVo
Inace i pinjate se lako prave.
Ja kupujem slatkice u slatkoj kuci i punim ih.
Obicno gledam da su to slatkisi u celofanu.

Zaovinim klincima sam pravila Spajdermena i Elzu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Slatki sto
14.12.2017 18:35:24   
medamisko
Bas lepe torte. Ubacite slike, uglavnom narucim

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Slatki sto
14.12.2017 18:47:14   
mama Jo
E bas sam nasla neki tutorial na yt za pinjate i skroz je ok napraviti ih. Ja sam u prosloj nagradnoj igri u junu ovde osvojila MC pinjatu koja je savrsena!!
Ali da, napraviti je lako, i ne mora da budu skupo, a sad je bas popularno po decijim rodjusima!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Slatki sto
14.12.2017 23:12:22   
medamisko
Mi i.amo pinjate dve jos ih cuvamo . A slatki stolovi su mi za krstenja i neka veca slavlja za decine rodjendane nekako vise slanisi .
Mada lepse kad je kombinovano.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Slatki sto
15.12.2017 9:43:00   
veselicaa
Ja sam pravila dvaput pinjate svojim smizlama,bas je lako.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Slatki sto
15.12.2017 10:00:21   
mama Jo
Super je kod pinjate bas to sto su suoer za rodjuse jer deca obozavaju slatkise, a posle stvarno moze da ostane kao ukras u sobi ili igracka.
Ta sto sam ja dobila bas na RR je velika Mini Maus koja vozi auto, J.se danima posle rodjusa igrala sa njom kao ona i Mini negde putuju 😊

Mi se cesto kod kuce igramo pravljenja vocnog stola 😊 pa seckamo vockice, bodemo ih na raznjice i onda pokusavam da je nateram da sto vise voca jede... a to je suoer stvar i za rodjuse zaista 😊 ako je neki letnji rodjus bas moze lepo da se napravi 😊



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Slatki sto
11.3.2018 14:53:12   
mama Jo
Bili smo na rodjusu gde je mama cuvala teglice od bebece hrane, i te teglice je koristila mesto casa, za sokice deci. Sami ubaci slamvmcicu i super izgleda. Moze i na svakoj teglici da se napise ime deteta pa kao svako da ima svoju, da ne izgube.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Slatki sto
11.3.2018 15:58:35   
nata11
Malo ste me sad zbunile user posted image Zar se pinjate ne razbijaju kako ste ih cuvale?

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Slatki sto
11.3.2018 16:00:21   
veselicaa
Da,pinjate se razbijaju drvenim stapom user posted image
Tata je drzao pinjate a one mlatile stapom,jos A imala maramu,da ne vidi gde udara,prosao je tata bez udarca user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 11.3.2018 16:01:53 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:03:40   
mama Jo
Mi ih nismo razbijali stapom. Vise ukrane trake dole koje samo malo jace kad se povukuizadju svi slatkisi... ostane taj deo pocepan ali vrlo malo i lako moze da se zalepi. Nama je nasa posle rodjusa ostala skroz... samo sam taj donji deo zalepila, nista se ne vidi

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:08:19   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bili smo na rodjusu gde je mama cuvala teglice od bebece hrane, i te teglice je koristila mesto casa, za sokice deci. Sami ubaci slamvmcicu i super izgleda. Moze i na svakoj teglici da se napise ime deteta pa kao svako da ima svoju, da ne izgube.

Ja sam u tim teglicama pravila sejkove iu super je izgledalo

Inace pinjata moze i da se povuce od dole ne samo da se udara.
Mi smo prosle godine imali pinjatu koja nikako nije mogla da se razbije. H se ubila od lupanja, dok joj teta nije pomogla user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:12:34   
Anck Su Nmaun
Inace ja sam za prvi Vukov pravila kao sto posebno.
Sad napravim mafine, ili te sejkove ali ne kindjurim ono kao teme i cuda.

Inace nekako mi je slatki sto previse, jer posle ide torta. I ako se najedu slatkisa, sejkova, popsija, mafina cemu torta user posted image

Ove godine sam htela mafine odmah za pocetak da ih cekaju na stolu, slanisi- kiflice, stapici, perece i kasnije torta.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:16:07   
mama Jo
E nasa pinjata je bas takva isto bila, bilo je velikih decaka koji su vukli i vukli, i nista joj nisu uradili 😊

I meni je slatki sto previse, ali ja cu ove god.da smanjim torte zbog toga, do sada je bilo 3 torte, sad cu mozda dve manje i tako tih nekih ukrasnih popsa i mafina... trazim ideje pa cemo videti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:26:14   
Anck Su Nmaun
A ja nisam, kod nas je uvek jedna veca , i uvek nam i ostane. Suvise mi je svega toga iskreno.
Ali dobro svako kako voli.

Danas se nekako i rodjendani prave takmicarski...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Slatki sto
12.3.2018 13:57:50   
veselicaa
Ja vise volim ove pinjate koje se udaraju,deci je to mnogo zanimljivije.
Anck bas takmicarski,mame gledaju da naprave nesto novo,ja kada sam pravila pinjate,drugari od A i S nisu znali sta je to a ni dosta mama,takodjeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Slatki sto
12.3.2018 14:05:01   
mama Jo
Mozda starijoj deci, ovima malima to i nije nista specijalno... najzanimlhiviji deo je kad ispadnu slatkisi user posted image

Jeste, meni je to skroz nepotrebno, za 2-3 sata koliko traje rodjus nakindjuri se svega i svacega...a deca svakako pamte atmosferu lepu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Slatki sto
12.3.2018 14:10:33   
veselicaa
Pa ne znam bas,mi smo pinjatu nosili u vrticu i deca su bila odusevljena,jeste taj deo kada ispadaju slatkisi zanimljiv ali udaranje pinjate je dozivljaj veci.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Slatki sto
12.3.2018 14:33:18   
mama Jo
Slazem se da je deci pinjata super, i jeste zanimljiva... i kod nas na rodjusu su decica od 3 pa nadalje urlali i nisu mogli da docekaju pinjatu, a jednogodisnji vrsnjaci su bili totalno ravnodusni 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Slatki sto
12.3.2018 16:55:24   
Anck Su Nmaun
Pinjata je ok
Ja pricam za slatki sto.
Previse svega.
Ja sam pravila to za V prvi i T sedmi jer je bilo zajednicko slavlje. Deca bukvalno nisu mogla da se opuste i zaigraju stalno te sejkovi pa popsici.pa torta pa sokici. Posle sam videla ...previse svega!
To je sve za mame i tate da bude kaao kod ovog i onog da se pricaaaa.
Deca vise vole dobru zabavu! O tomese prica!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Slatki sto
12.3.2018 16:57:49   
veselicaa
Ostane posle tona slatkisa pa se danima deli,ali eto sada svi prave sve sto vide.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Slatki sto
12.3.2018 17:12:08   
mama Jo
Slazem se Anck! Deca pamte zabavu i atmosferu, a da li su bili popsi, tri torte ili sejk i mafini... to ce pre roditelji zapamtiti nego deca.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Slatki sto
12.3.2018 17:32:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ostane posle tona slatkisa pa se danima deli,ali eto sada svi prave sve sto vide.

E pa to a to sto se samo nabijaju cifre. Jos malo pa jedan obican rodjendan kosta kao mala svadba...nas narod u svemu oboozava da preteruje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Slatki sto
12.3.2018 17:38:04   
mama Jo
Za 3h rodjusa kao za svadbu od 200 ljudi 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Slatki sto
12.3.2018 17:48:58   
Rosita
Kod nas ima jedna fensi igraonica gde praktikuju pinjatu. Mislim, može svuda, nego od ovih gde gravitira naša vrtićka grupa. Zato ja ne volim pinjatu i ne priređujemo je, a i igraonicu uzimamo takvu da se ne ponavlja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here