|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parfem
10.9.2008 13:08:25   
Anoniman
U subotu idemo na proslavu 18og rođendana (jel možete da verujete???user posted image user posted image user posted image  Kako sam ja davno napunila 18, pre gotovo 10god... user posted image ). Moj muž je odlučio da ćemo toj devojci (koja mu je sestra od ujaka, ili već tako nečega, blizak rod ali ne baš prvo koleno) kupiti parfem. Pitala sam ga dal zna koji je parfem sada IN? Nešto za čim bi mogla otkinuti jedna devojka od 18god... Ja ne pratim hit parfeme i nemam pojma. Imam neki svoj stil (D&G red, D&G blue, GUCCI Rush, Poeme lankom (ne znam kako se piše lankom),Davidoff cool wather, Eternity CK) ustvari zavisi od boje garderobe, godišnjeg doba i raspoloženja.

Dakle, koji parfem je IN? Koji parfem bi se dopao devojci od 18god?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Parfem
10.9.2008 19:03:59   
MERYEN
www.pun miris.com tu mozes da nadjes sta je za tinejdzere aktuelno,mozes sama po notama da izaberes parfem ako znas sta voli,a ja ja sam ovisnik parfema,preporuka recimo iceberg svakodenevna varijanta dan noc.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Parfem
10.9.2008 23:10:54   
guppy RR
Jaooooooooooo,
ja sam lično jako osetljiva na parfeme, pa ne volim kad mi neko to kupi... To je stvar indivualnog ukusa... možda se tebi jako svidi, a devojci ne? user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Parfem
10.9.2008 23:36:53   
MERYEN
Zasto je ne pitas,ja smatram da to nije sramota i neces sigurno da pogresis,a i ona ce biti zadovoljna.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Parfem
11.9.2008 7:10:39   
Anoniman
Iskreno, smatram da je parfem neprikladan poklon za 18ti rođ, ali pošto nemam bolju ideju i pošto nije moja sestra-ne mešam se.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Parfem
11.9.2008 20:15:45   
BINCE
MOJ OMILJENI PARFEM A TAKODJER PARFEM OD MOJE SESTRE KOJA IMA 16 GOD.JE     :::lacoste::::al onaj bijeli,mirise extra osvjezavajuce,pa eto odite u drogeriju i pomirisite taj parfem,pa ce vam sve biti jasnije.heheheh,nadam se da sam i malo pomogla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Parfem
11.9.2008 23:26:33   
Anoniman
Uzeo je Ultraviolet od Paco Rabanne.

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Parfem
12.9.2008 8:37:09   
Anoniman
To što smo mi kupili poklon (parfem) ne znači da je ova tema gotova. Pišite... koji vam je omiljeni parfem?

Ja sam zaljubljenik muškog XS Paco Rabanne. Juče sam na onom sajtu što je MERYEN predložila da ima i XS BLACK FOR HER Paco Rabanne... Naručila sam ga (pošto imamo nekog lika što "valja" parfeme po manjim cenama), danas treba da stigne... nadam se da će mi se dopasti jer sam ga uzela na slepo. Ali sam, od svih koji su ga pomirisali, čula da je odličan. Javiću vam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Parfem
12.9.2008 16:02:53   
guppy RR
Ja teško podnosim parfeme kao što rekoh, a jedini miris koji koristim je Vanilla Spray od AVON-a.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Parfem
13.9.2008 5:59:19   
ebru
Evo ja cu izdvojiti svoje favorite:
Cristian Dior-Hypnotic Poison
Yves-Rocher-Rose Absolue,Evidence,Neonatura i Yria

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Parfem
13.9.2008 16:13:23   
Anoniman
Jeste pomirisali prvi parfem Verice Rakočević? Mislim da se zove baš VR? Odličan je! Drugi već nije tako dobar, čak bih mogla reći da mi se ne sviđa.

(odgovor članu ebru)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Parfem
16.9.2008 8:31:41   
MERYEN
Tasha pitaj tog vaseg sanera jel ima marina de buorbon,a sto se tice vr [1] odlican je,ja trnutno mislim zadnjih gotovo godinu dana koristim ova tri iceberg,D&G [l.blue]i triangle,mada mi se blizi i rodjendan pa cu nadam se da se prinovim nekom novom mirisnom notom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Parfem
16.9.2008 8:55:23   
Anoniman
marina de buorbon


Pitala sam...čekam Re na mail...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Parfem
16.9.2008 12:25:17   
MERYEN
Da taj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Parfem
21.1.2009 8:08:41   
Lu
Ja sam dobila za rođendan CK Euphoria,maleni sapunčić u nekoj metalnoj kutijici sa cirkonimauser posted image
Moram priznati kad sam otvorila kutijicu da sam ostala u čudu,ali svidio mi se nakon nekog vremena,
ustvari tek sam ga juče drugi put stavila a dobila ga polovinom 12.mjesecauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Parfem
21.1.2009 9:38:24   
mamy2
Parfem kojem sam godinama vjerna je Rush by Gucci.
Volim i trenutno koristim Omniu by Bvlgari i The One by Dolce&Gabbana

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Parfem
23.1.2009 12:18:06   
orhideja
Ja već dve godine u krug koristim LA COSTE(krem boje),MOSCHINO(i love love),ARMANI(mania),BRUNO BANANI i S.OLIVER,neverovatni su i prijaju mom temperamentu.

(odgovor članu mamy2)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Parfem
23.1.2009 13:07:10   
Jeca*
Na mm volim da osetim Davidoff Cool Water, a ja imam jako puno parfema i to mi je takoreći fetiš. Obožavam parfeme. Evo meni trenutno aktuelnih koje koristim u zavisnosti od raspoloženja, vremena, garderobe i prilike:

Calvin Klein - Escape
Givenchy - My Couture
Estee Lauder - Beutiful
Paco Rabanne - Ultraviolet
Armani - Emporio
Gabriela Sabatini - Ocean sun
Versace - Bright crystal

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Parfem
23.1.2009 22:34:49   
MERYEN
U Jeco svidja mi se givenchy-my coutureuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Parfem
13.2.2009 13:33:13   
Anoniman
Jean Paul Gaultier - Classiqe
meni najbolji


(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Parfem
2.3.2009 20:12:15   
afrodita
Naomi Cambell - cat deluxe - at night

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Parfem
2.3.2009 20:14:30   
Laura
IZVORNA PORUKA: afrodita

Naomi Cambell - cat deluxe - at night


user posted image imamo isti ukus user posted image


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Parfem
2.3.2009 22:11:48   
Jacaca
Mast de Cartier, PERLA (obicna crno bela) to je parfem moga zivota i firme mi imaju isti naziv, inace stalno dobijam parfeme imam ih tridesetak ali ova dva su mi omiljena i po njima sam prepoznatljiva.user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Parfem
6.3.2009 11:37:07   
Modessty
volim Davidoff cool wather

inače nisam neki poznavalac  parfema.
znam samo da ne volim one mnogo cvećkaste i mnogo jake
ja sam za nežne varijanteuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Parfem
6.3.2009 11:52:14   
eugenija
IZVORNA PORUKA: MERYEN
D&G [l.blue]


OOoo kako volim taj parfemček!! Grrrr...

Trenutno koristim my manifesto (isabella rosselini)


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here