|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Maderoterapija-oklagijanje
14.3.2018 15:04:35   
vocicana
Evo I nove teme.
Maderoterapija I cuvena Mica ubica celulita.
Da li ste ovo probale? Da li biste?
Msm da je sjajna stvar I da je ponuda u salonima zbog preplavljenosti veoma prostupacna.
Ja imam oklagije, platila sam, ali sam prezadovoljna. Ima ih dosta ali su tri I vise nego dovoljne za suzbijanje ove grozote na nogama I stomaku
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
14.3.2018 16:07:45   
Duškić
Ja sam citala i gledala skoro. More dobra im je cena. Ne znam gde si uzimala Voci?
Malo mi deluje bolno.hm. I da one setove sto sam gledala ima 5-6 oklagija i nekih zezalica.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
14.3.2018 16:11:18   
vocicana
Ej Duskicu, ne sme da boli, malo ali vrlo malo da, ali ne mnogo.
Kosta boga mi dobro, ali sam nasla dobavljaca od koga sam mogla da uzmem tri najvaznije.
Tretman je malo skup ovako, oko 1000 din, ali je jako dobar jer se drobi taj najgori vidljivi sloj celulita, to je odlicna mehanicka drenaza, gde maser mora da se kontrolise, I da to radi bukvalno kao da mesi testo.
Odlicno je, vredi probati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 11:50:23   
mama Jo
Guglala sam sinoc malo o ovome, nisam cula dok Voci nije otvorila temu. Deluje kao nesto sto vrlo uspesno otklanja celulit, cak i onaj ,,tvrdokorni"...
Eto resenja za zene koje muce muku sa ovom dosadom 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 13:50:53   
vocicana
10 tretmana garantuju otklanjanje celulita.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 18:57:54   
mama Jo
Ako sam dobro razumela - Voci, ti si uzela te oklagije i sama sprovodis tu masazu, je l' da?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 19:08:23   
Ana RR
Da, znam devojku koja radi ovo. Nisam išla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 21:14:28   
Duškić
Cula sam za ovo ali nisam probala.
A da ja radim to sama, tesko. Mene to drzi ali kratko
Porucivala sam za zaovu, ona je to cula kad je bila u Svajcarskoj kod zaove kaze svi poludeli za ovim tretmanom. Pa sam joj porucila komplet nekih profi za 100e. Kod njih je to preskupooo. Hehe, al standard user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.3.2018 21:54:58   
Anck Su Nmaun
Skontala sam da sve sto pomaze otklanjanju celulita mora da boli. Ja sam radila ono cudo vakumom, ne secam se kako se zove. Bila sam modraaa.
Ovo sa oklagijom nisam cula user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
17.3.2018 18:17:45   
vocicana
Skupo si to platila Duskicu, nema profi oklagija, tretiranje je odlicno, da ja sama sprovodim, nema modrica ni toliko velikog bola.
Anck, znam o cemu govorisuser posted image , boli pa ubija.
Samo je finoca obrade drveta u pitanju, ne sme da bude ostrh ivica. Prodaju i za 10000 dinara ali je to previse.
Ja sam zadovoljna jer se postize fino dreniranje tog nakupljenog cudovista bez neke velike muke. Vazna je voda i mesavina caja koju cu vam izbaciti, zbog stimulacije mokrenja da se toksini izbace. Odicna stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
17.3.2018 19:36:01   
Duškić
Ako izbaci nam. To je nekih lom oklagija i svasta nesto, bilo je u kutiji pa nisam butala.
Njoj to nije bilo skupo user posted image .
E dobila je i jos nesto kao poklon kremu, gel neki. I imalo je uputstvo valjda za svaku posebno, posle su se one dopisivale o detaljima.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
18.3.2018 10:45:49   
moongirl89
.

< Poruku je uredio moongirl89 -- 18.3.2018 10:49:25 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
18.3.2018 10:50:05   
moongirl89
Hey vocicana da li bi mogla da nam otkrijes od koga si nabavila oklagije i neki kontakt? :) ja sam nesto nasla ali su pojedinacno skupe, a sa setom od 7 i vise njih ne bih znala sta da radim. I da li znas kojim redosledom se koriste? :) Volela bih da pokusam posto svi hvale ovaj nacin tretiranja celulita. Pozdrav!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
18.3.2018 15:23:36   
Sanjalicaaa
Ja za ovo nisam cula.
Ali bih rado probala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu moongirl89)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
18.3.2018 20:18:52   
vocicana
Moon girl, pisacu ti u pp, niema reklame ovde, narucila sam od decka, ne trebaju ti svih 7, dovoljne su 3, sa plocom za podizanje guze.
ŠPisem kasnije.
Ako imate nekog teraeuta od poverenja, probajte slobodno, napominjem, ne sme da boli mnogo, malo da, ali sve u podnosljivim granicma.
Sjajna stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu moongirl89)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.3.2018 11:30:20   
moongirl89
Vazi, hvala :) Ma mislim da kuci moze da se odradi sjajna stvar, bez terapeuta :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
21.3.2018 8:18:15   
vocicana
Zaboravila sam te, ali ti danas saljem podatke, mzes sama kuci, a blo ko moze da te : oklagija; za zadnju lozu. Moze i stomak da se radi, mene ono sve podseca na molerski pribor, ali je turbo efikasno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu moongirl89)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
21.3.2018 10:43:37   
moongirl89
Pravo da ti kazem to mi je i bio plan :) vise mi se isplati da kupim oklagije i da se sama oklagijam uz neciju malu pomoc nego da idem na tretmane. Pritom kad god koliko god :) neverujem da je neka filozofija u pitanju. A vidim da po forumima prave bauk od toga, da je potrebna ne znam ti ni ja koja strucnost. Vazi poslji kad budes mogla i hvala najlepse :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
21.3.2018 12:51:18   
vocicana
Pisem ne brini se. Na poslu sam haos je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu moongirl89)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
24.3.2018 12:53:36   
mati
Sestra moje naj drugarice se bavi ovim "oklagijanjem". U salonu gde radi uvek slikaju pre pocetka tretmana i uporedjuju slikom sa zavrsetka. I ona sama je odusevljena rezultatom, s obzirom da se tek od skora obucavala za to. Kaze da su stvarno vidljivi rezultati.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
24.3.2018 20:08:51   
vocicana
Mati moja, veoma vidljivi i vrlo dobra metoda za uklanjanje tog da ne kazem cega.
Ja se posle ove ekskurzije vracam u teretanu i krecem sa masazama, dobro je i preventivno raditi. Sjajno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
15.5.2018 22:32:24   
Mirta
Pozdrav. Evo da se i ja ukljucim. Dosta sam vec citala o maderoterapiji, dosta proucavala, mislila se i premisljala. Jedan tretman kosta 25 eura, paket od 10 tretmama 220 eura. Za mene to nisu male pare, jos kako se zarade. Ali evo, odlucila sam probati, pa vidjecemo krajnji rezultat.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
16.5.2018 10:44:29   
AnaTamara
Voci, posalji i meni u pp podatke please! Ja se sad trenutno trljam anticelulit sapunom od kozjeg mleka i prilicno sam zadovoljna.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Mirta)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.6.2018 11:07:33   
Duškić
Odusevila sam se, sestra je isla na tretmane. Prelepa joj je koza. Uz to je pila i 3 l vode i detoks caj.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.6.2018 11:35:45   
IvanaSK RR
Duskic, 3 litre vode i detoks caj da pijemo i bez oklagijanja bi bilo fantasticno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here