|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2010 12:09:05   
Mishica 77
Dunja RR, hvala lepo mila. user posted image
Takođe čestitam današnju slavu svima koji je slave.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
21.11.2010 12:11:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2010 13:46:28   
snješka
I ja se pridružujem čestitkama. Sve najbolje onima koji slave. 

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2011 15:16:09   
hanka
Srecna slava
user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2011 15:37:13   
dunja RR

Čestitam svima koji slave user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 8:49:21   
New Mom
Čestitke svima koji slave danas!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 12:05:13   
pandina
Cestitam svima koji slave slavu i svom muzicu puzicu jubilarni 30. rodjendan user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 12:46:02   
lanajelena
Srecna slava svima user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 12:46:46   
Verolina
Srecna slava svima koji je slaveuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 13:00:27   
dunja RR
Srećan praznik!user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 13:19:28   
cockic
Srecna slava svima,to je i moja udata user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Srecna slava - Arhandjelovdan 21.11.
21.11.2012 15:25:25   
ivbo
Srečna i berićetna slava!user posted image

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Da li i muškarcima otkucava biološki sat?
Kada govorimo o biološkom satu, najčešće mislimo na žene i pritisak koji osećaju u vezi sa planiranjem trudnoće. Poznato...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Kako rashladiti bebu da bi mogla mirnije d...
Bebama je takođe vruće, zbog čega mogu lošije ili nemirnije spavati tokom ovih vrelih letnjih noći. Kako obući bebu za s...
Šta treba da znamo o alergijskoj kijavici
Alergijska kijavica ili alergijski rinitis predstavlja hronično inflamatorno oboljenje sluznice nosa koje je uzrokovano ...
PILION SA DECOM: Avantura koju nikada neće...
Planirate porodično putovanje u Grčku? Pilion je savršen spoj avanture, prirode i opuštanja!



Anketa

sterilizacija
suzyyy

koliko puta steriliset_e bocice , cucle ,itd......?

svaki dan (38%)

1 sedmicno (43%)

1 mesecno (5%)

nikad (14%)


Ukupan broj glasova: 21

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here